elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Espanyol zuri vendin e saj (1)

14:00 ** Paderborn - Fortesëούνα Ντ.: Forumi i Fortuna D. i jep asaj një epërsi margjinale. Me 4 Mbi 2.5 në 5 më të fundit Paderborn, i cili numëron 6 Mbi 2.5 në 6 të fundit brenda (13-10) gola. Gol i lehtë për Fortuna D. me 3 Over 2.5 në 4 të fundit të kampionatit. Mbi 2.5. Statistika

** Osnabrick - Holstein Kiel: Holstein Kiel është një skuadër superiore e panegociueshme. Vjen nga 3 ndeshje jashtë me 2 humbje 1 barazim. Skuadra me 9 humbje 1 fitore 2 barazime në 12 të fundit të kampionatit Osnabrück me gjithashtu 6 humbje negative në 6 të fundit brenda (3-14) gola. Holstein Kiel Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Saint-Etienne - Brest: Saint-Etienne shkëlqen në të dy kategoritë e formave. Statistika

14: 30 ** Bournemouth - Brentford: Nga 7 fitore vjen Bournemouth me 21 gola në sulm. I ngarkuar me barazim, por i pamposhtur në 8 ndeshjet e fundit Brentford. Nuk është e lehtë. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Liverpool - Newcastle: Newcastle ngre rezultatin me 4 seri Mbi 2.5. Me 3 Mbi 2.5 dhe në 4 të fundit përveç. Në zakonet e saj të fundit. Mbi 2.5. Statistika

15: 00 ** Mannheim - Mynih 1860: Mynih 1860 po kalon një kohë të mirë me një rekord prej 5 fitoreve dhe 2 barazimeve në pjesën e fundit të kampionatit. Mannheim me 2 fitore në 10 ndeshjet e fundit. Mynih 1860 Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Dinamo Dresden - Halleser: Ndërprerja që Dinamo Dresden ka ngrënë në 3 të fundit me 2 humbje dhe 1 barazim pa shënuar i sjell tre pikë prapa krye, por me 2 ndeshje më pak. Humbjet në 5 të fundit jashtë loje për Halleser me një mbrojtje të lehtë. Dinamo Dresden Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Ceske Budejovice - Jablonec: Jablonec qëndron i pamposhtur me 6 fitore, 2 barazime në 8 ndeshjet e fundit. Ceske Budejovice ka qenë duke injoruar fitoren për 9 ndeshje me një gol të vështirë. - 2 -. Statistika

** Portsmouth - Bristol Rovers: Në pozicionin e fundit të renditjes Bristol Rovers me një shenjë negative 7 humbje 1 barazim 1 fitore në 9 të fundit të League One. Portsmouth ka luajtur 4 nga 5 ndeshjet e fundit jashtë vendit. 27shtë XNUMX pikë përpara kundërshtarit, në një ndeshje që është mjaft favoritja e madhe. Portsmouth Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

16: 00 ** Troyes - Grenoble: Vetëm 1 humbje për Grenoble në 12 daljet e fundit. Statistika

** Trabzonspor - Karagiumruk: Nën 2.5 dhe barazimet japin dhe marrin në ndeshjet e fundit të ekipeve nga mesi i marsit. Statistika

16:30 ** Wolfsburg - Dortmund: Qëllimet nga kudo. 27 dhe 29 gola u shënuan nga të dy skuadrat në 12 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5 në 5 të fundit përveç Dortmund me 5 prej tyre ulur Mbi 3.5 me (14-14) gola. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Union Berlin - Werder: 6 humbjet radhazi të Werder i japin të drejta dhe i drejtojnë Unionit të Berlinit, i cili ka pësuar vetëm 2 humbje në 10 paraqitjet e fundit jashtë Bundesligës. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Mainz - Bayern Mynih: Mainz është konkurrues me 4 fitore dhe 2 barazime në 6 të fundit me vetëm 2 humbje pasive në 12 ndeshje. Në rolin e saj, Bayern. G/G & Mbi 2.5. Statistika

17: 00 ** Watford - MillwallStandardet e larta të Watford me 8 fitore në 10 ndeshjet e fundit të Kampionatit e sjellin atë 5 pikë prapa majës. Absolut me fitore në 6 të fundit brenda me (11-1) gola. Nga 2 humbje 1 barazim vjen Millwall me 3 fitore në 3 menjëherë paraardhëse. Millwall me 1 humbje në 4 të fundit jashtë. Tufa del dinake. Statistika

** Barnsley - Rotherham: Superioritet i plotë nga ana e Barnsley i cili numëron 8 fitore në 12 ndeshje, kundër 8 humbjeve në të njëjtat 12 të Rotherham.-- 1 -. Statistika

** Middlesbrough - Sheffield Wayne.: Prania e shëmtuar e Sheffield Wen larg. vendos në favor të Boros. Middlesbrough Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Oxford - Plymouth: Të rrallë për ekipin anglez (shih Oxford) që vijnë nga 7 seri mbi 2.5. Me 5 Mbi 2.5 dhe në 6 të fundit brenda. Nga atje e tutje me 3 fitore 1 humbje në 4 më të fundit, në kontrast me Plymouth i cili numëron 3 humbje 1 barazim në të njëjtën 4 të fundit me 3 Over 2.5. Oksford Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Blackpool - Shrewsbury: Humbja për Blackpool në ndeshjen e fundit pas 16 ndeshjeve të pamposhtura. Shrewsbury vjen nga 3 humbje me 1 fitore në 7 ndeshje kampionati. Blackpool Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Oldham - Grimsby: Oldham ka shënuar 15 gola në 4 ndeshjet e fundit me 3 fitore dhe 1 humbje. Statistika

** Cheltenham - Colchester: Dy pikë prapa me një ndeshje më pak, Cheltenham, vjen nga një dyshe brenda Stevenage, duke patur 5 fitore në 6 të fundit brenda. Colchester nuk ka arritur të shënojë në 5 nga 6 ndeshjet e fundit jashtë. Cheltenham Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Kembrixh - Stevenage: Cambridge po vjen nga 2 dyshe të rëndësishme në Leighton dhe Newport, duke patur 6 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit. Nga 3 humbje, 1 barazim vjen deformuar Stevenage. Kembrixh Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Tranmere - Barrow: Dyshja në Bradford e ktheu Tranmere në fitore. Barrow vjen nga 2 humbje pa shënuar. Tranmir Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Southend - Leighton Orient: Southend ka pësuar vetëm 3 gola në 12 ndeshjet e fundit, me zero në sulm në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Leighton Orient humbi freskinë, por shënon të paktën 2 gola për ndeshje në 3 të fundit, me një rekord prej 5 të fundit përveç 3 fitoreve 1 barazim 1 humbje. Leighton Orient Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Boreham Wood - Stockport: Shumë barazime, vetëm 1 fitore dhe një gol i vështirë për Boreham Wood në 14 ndeshjet e fundit. Vazhdimisht imazh i mirë me 6 fitore 4 barazime në 10 të fundit brenda Stockport me sulmin e tij për të shënuar 23 gola në to. Stockport Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

18: 00 ** Mets - Paris Saint-Germain: 2 & Mbi 2.5. Statistika

19: 00 ** Parma - Crotone: Parma me 11 Mbi 2.5 në 12 ndeshjet e fundit, me 7 G / G dhe Mbi 2.5 në 8 ndeshjet e fundit Crotone. Skuadrat pësuan përkatësisht 28 dhe 34 gola në 12 të fundit të Serie - A. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Espanyol - Las Palmas: Ajo zuri vendin e saj (1η) Espanyol me demarkacionin e 6 ndeshjeve të fundit me 5 fitore dhe 1 barazim duke pasur tiparin kryesor golin e lehtë. Las Palmas e ka luftuar atë me barazime kohët e fundit, por edhe vetëm 3 fitore në 12 ndeshjet e fundit. Espanyol Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

19: 30 ** Leverkusen - Eintracht Fr..: Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi për Leverkusen me 5 gola / G dhe (14-9) gola. (12-10) gola për Eintracht Fr. në 6 të fundit përveç. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Valencia - Alaves: Alavés është duke bërë përpjekjen e tij edhe më të fundit, me formën jashtë fushe duke i dhënë një epërsi të qartë Valencias që numëron 4 fitore 1 barazim në 5 të fundit, kundër 4 humbjeve 1 barazim të Alavés në 5 të fundit jashtë. - 1 - . Statistika

** West Ham - Chelsea: Nga 4 Mbi 3.5 & G / G vjen West Ham, i cili shënon të paktën 2 gola për ndeshje në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi me 4 fitore dhe 1 barazim. Mbi 4.5 2 nga 3 më të fundit të Chelsea. Mbi 2.5. Statistika

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

** Varzim - Visela: Rezultati i dyfishtë në renditjen për Vizela plus një pikë. Βιζέλα Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** PSV Eindhoven - Groningen: PSV Eindhoven Mbi 1.5 dhe përgjithësisht Mbi 2.5. Statistika

20: 00 ** Sligo Rovers - Derry City: Sligo Rovers fillon me 4 fitore dhe 2 barazime. Derry City me 4 humbje dhe 2 barazime në të njëjtat 6 ndeshje. - 1 -. Statistika

20: 30 ** Besiktas - Kayserispor: 2 barazimet radhazi të Besiktas janë problematike, si dhe 2 fitoret në 6 ato më të fundit që i dhanë të drejtën Fener të afrojë 3 pikë. Cezare pa fitore në 7 të fundit të kampionatit. Besiktas Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Denizlispor - Sivasspor: Në pozicionin e fundit me distancë, Denizlispor mbetet pa fitore për 7 ndeshje kampionati. Sivasspor ka qenë i pamposhtur për 13 ndeshje. Në 5 të fundit jashtë tij ai shënoi 18 gola. Sivaspor Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** Antalyaspor - Galatasaray: Rezultate të larta nga të dy skuadrat me lehtësi në sulmin mbrojtës nga mesi i marsit. Mbi 2.5. Statistika

21: 30 ** Ponferadina - Lugo: Humbje në 5 ndeshjet e fundit për Lugo, me fitoren e fundit më 23 janar. Tani negativ 19 golat që ajo pësoi në 6 udhëtimet e saj të fundit. Me 1 humbje në 10 ndeshje të Segunda, Ponferadina. - 1 -. Statistika

** Lozanë - Bazel: (14-9) dhe (8-13) golat e skuadrave në 6 e fundit brenda jashtë. Mbi 2.5. Statistika

** Sassuolo - Sampdoria: Nga 3 dhe 2 fitore vijnë ekipet përkatësisht. Me 6 G / G & Over 2.5 në 7 ndeshjet e fundit të Serie - A, Sassuolo, që vendos ngrënien në 6 të fundit brenda. Sampdoria shënon në 7 nga 8 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

** Real Madrid - Betis: Një dyshe vendimtare në Cadiz u mor nga Real Madrid në ndeshjen e fundit, tani me 9 fitore, 3 barazime në 12 ndeshje. Nga 4 barazime vjen Betis i cili humbi vetëm në Sevilje në 10 të fundit të La Liga. Real Madrid Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme DHE ANALIZA

17: 00 ** KPR - Norwich: Norwich nuk është mirë dhe e tregon me 2 humbje radhazi, ose nëse doni me 2 fitore në 6 ndeshjet e fundit. Nga 2 fitore psikologjike jashtë vjen KPR në Middlesbrough (1-2) dhe Swansea (0-1), ndërsa fiton në 3 të fundit në shtëpi me 10 asete të golave. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

19: 15 ** Shën Gallen - Vaduz: St. Gallen ka një ecuri të keqe me 5 humbje dhe 3 barazime. Vetëm 1 humbje në 5 Vaduz-in më të fundit me 3 fitore 1 barazim në pjesën tjetër. Foto e mirë me 3 fitore, 1 barazim, 1 humbje në 5 ndeshjet e fundit jashtë. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

Në kolonë Gjatë ditës zgjedhjet e mia në Mbi 3.5

Në kolonë i veçantë zgjedhjet e mia në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

QPR - 1 (4.33) Bet365
Vaduz - 2 (4.75) Pamestoixima.gr

 Views: 10835
- 7186 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
24 / 04 / 21   Blackpool - Shrewsbury
Cheltenham - Colchester
Boreham Wood - Stockport
  1
1
2
  5.72
Pamestoixima.gr
24 / 04 / 21   Leverkusen - Eintracht Frankfurt
Antalyaspor - Galatasaray
Lozanë - Bazel
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.00
Stoiximan
24 / 04 / 21   Metz - Paris SG
Espanyol - Las Palmas
PSV Eindhoven - Groningen
Besiktas - Kayserispor
  Paris SG (Mbi 1.5)
Espanyol (Mbi 1.5)
PSV Eindhoven (Mbi 1.5)
Besiktas (Mbi 1.5)
  5.05
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  141.41
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.