elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Po kërkoni një rivendosje ____ (CASH .... 5.24)

16:00 ** Alanyaspor - Gaziantep: Mbi 2.5 në 3 ndeshjet e fundit midis dy ekipeve. Ashtu si 3 Mbi 2.5 në 4 më të fundit. Mbi 2.5. Statistika

17: 00 ** Tondela - Nacional Madeira: Nga 9 humbje radhazi vjen Nacional Madeira me 24 gola pasiv. Me 2 fitore në 3 Tontela më të fundit që fitoi të 4 nga 6 të fundit brenda. - 1 --. Statistika

19:00 ** Ludogorets - CSKA Sofje 1948: Me 11 fitore 1 barazim në 12 në shtëpi Ludogorets me (24-4) gola. Vetëm 2 fitore në 12 jashtë CSKA Sofia 1948. Ludogorets Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

19:30 ** Nasaji Mazandaran - Sepahan: (Iran) Me një ritëm me 8 fitore dhe 1 barazim në 9 ndeshjet e fundit Sepahan i cili fiton në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Vetëm 4 fitore në 20 ndeshje me Nasaji Mazandaran të parafundit. - 2 -.Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Roma - Atalanta: Atalanta po kalon më të mirën e tij këtë vit me 9 fitore dhe 1 humbje në 10 ndeshjet e fundit të Serisë - A. Roma nuk është mirë me 1 fitore në 5 të fundit, por me një nga vendet më të mira në kampionat. G / G & Mbi 2.5. Statistika

20: 00 ** Atletico Madrid - Huesca: Fakti që Atletico Madrid nuk ka arritur 2 fitore radhazi në 12 ndeshje e sjell atë "hundën në hundë" me Real Madrid dhe Barça. Atletico Madrid fiton në 3 të fundit brenda me (8-1) gola. Huesca është në pozicionin e parafundit të renditjes. Atletico Madrid Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

20: 15 ** Akademik Klinceni - Steaua Bukuresht: Steaua Bukuresht dy pikë prapa majës, por me një ndeshje më pak. Vjen nga 8 ndeshje të pamposhtura me 6 fitore 2 barazime me vetëm 2 gola pasivë. Me 1 fitore në 5 të fundit brenda ekipit vendas. Steaua Bukuresht Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

21: 00 ** Portimonense - Benfica: Një problem për Benfica janë 3 fitoret radhazi të Portimonense. Pas 6 fitoreve, Benfica humbi, e cila në 3 ndeshjet e fundit jashtë ka (11-0) gola me 3 fitore. Benfica Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

21: 15 ** Midland - Kopenhagë: G / G & Mbi 2.5 në 4 të fundit dhe 4 të fundit përveç. Mbi 2.5. Statistika

21: 30 ** Cyrih - Young Boys: Djem të rinj mbi 1.5 vjeç, përgjithësisht mbi 2.5 vjeç. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

21: 45 ** Napoli - Lazio: Lazio vjen nga shpejtësia e fituar me 5 fitore radhazi. Vetëm nga Juve Napoli ka humbur në 9 të fundit nga kampionati me 6 fitore dhe 2 barazime në pjesën tjetër. Ai po ecën mirë edhe në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 5 fitore dhe 1 barazim. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Sociedad - Thelta: Deforme Sociedad mbetet e pamposhtur në 5 të fundit të La Liga që vijnë nga 4 G / G me 3 Over 2.5. Thelta është mesatare me 1 fitore në 5 ndeshje kampionati, me 3 Mbi 3.5 në 4 më të fundit. Mbi 2.5. Statistika

** Granada - Eibar: Deformimi i zgjatur nga Eibar me 8 humbje 4 barazime me (6-21) gola. Statistika

Pamestoixima.gr: Ofroj Zona me 0% grabujë në të gjitha ndeshjet e Super dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

** Leicester - West Brom: Fiton për West Brom në 2 ndeshjet e fundit, por mbetet pas Sheffield Eun ekipi më i keq jashtë kampionatit. Leicester po kërkon një kthim te fitoret pas 2 humbjeve, duke lënë mënjanë një shenjë pozitive me 1 humbje në 8 menjëherë paraardhëse. Mbi 3.5 për Leicester në 4 nga 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Leicester Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** El Edag El Harbi - Zamalek: (Egjipt) Zamalek humbi vazhdimisht në pjesën e fundit, por mbetet në 1η pozicion me Al Ahly duke shtyrë. El Edag El Harbi është në vendin e fundit me 2 fitore në 17 ndeshje me sulmin e tij duke shënuar vetëm 1 gol në 6 ndeshjet e fundit. Zamalek Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Barcelona - Getafe: (1-2) gola Getafe në 5 të fundit e La Liga, kjo është arsyeja pse shanset në Over 2.5 janë rreth 1.65 plus minus. Humbja nga Real Madrid në ndeshjen e fundit të Barcelonës me 65 pikë në 30 ndeshje, kundër Atletico me 70 pikë në 31 ndeshje dhe Real Madrid me 70 pikë në 32 ndeshje. Statistika

** Porto - Guimaraes: Me një fitore, Porto tani do t'i afrohet 4 pikëve nga maja, duke përfituar nga xheli i ri i Sporting L, me betejën që tani po kulmon në 6 ndeshjet e fundit. Porto vjen nga 6 fitore, me 5 humbje dhe 1 fitore në 6 të fundit, Guimaraes. Porto Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 - . Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** Ajax - Utrecht: 5 fitoret në 5 të fundit, përveç skuadrës së Utrechtit me (14-2) gola, shkak i kundërshtimit. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Bombat

Utrecht - 2 (6.50) Pamestoixima.gr

 Views: 8328
- 8105 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 04 / 21   Atl. Madrid - Huesca
Academica Clinceni - Steaua
Portimonense - Benfica
  Atl. Madrid (Mbi 1.5)
Steaua (Mbi 1.5)
Benfica (Mbi 1.5)
  5.24
Novibet
22 / 04 / 21   Leicester - West Brom
El Entag El Harby - Zamalek
Barcelona - Getafe
Porto - Guimaraes
  Leicester (Mbi 1.5)
Zamalek (Mbi 1.5)
Barcelona (Mbi 1.5)
Porto (Mbi 1.5)
  5.57
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  26.70
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.