elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

13: 45 ** Angers - Rennes: Rehn gjeti një ritëm pas një kohe të gjatë ku në katër ndeshjet e fundit ata numërojnë 3 fitore dhe 1 barazim. Një gol i vështirë me vetëm 1 fitore për Angers në 10 ndeshjet e fundit të Champions League. - 2 -. Statistika

14: 00 ** St. Pauli - Wurzburger Kickers: Rritja e vazhdueshme e St. Pauli me 8 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 10 të fundit të kampionatit e sjell atë mbi mes të renditjes. Wurzburger Kickers është vetëm në vendin e fundit. Shën Pauli Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

14: 30 ** Newcastle - West Ham: Newcastle po e lufton atë me 1 humbje në 6 të fundit, duke pasur disa barazime në asetet e saj. Nga 3 barazime bëhet fjalë për 3 të fundit brenda. Në 3η West Ham, së bashku me Leicester, vijnë nga 2 fitore me sulmin e tyre duke shënuar më shumë se 2 gola për ndeshje në 4 nga 5 më të fundit. Nga 3 Mbi 2.5 vijnë të dy. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Swansea - Wycombe: Nga 2 fitore jashtë vjen Swansea i cili është në 3η pozicioni i rezultatit. Ndezjet e vdekjes për të fundit në renditjen Wycombe përpjekjen që ai bën në ato edhe më të fundit. Në 5 nga 6 të fundit përveç se ai nuk shënoi. Swansea Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Exeter - Southend: Southend ka shënuar vetëm 3 gola në 9 ndeshjet e tyre të fundit. Exeter ka pësuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Exeter Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Grimsby - Bolton: Me 1 fitore në 12 ndeshje, Grimsby mbetet i pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. 9 fitoret në 12 të fundit të kampionatit e çuan Boltonin vetëm në 3η poziciononi vetëm 2 pikë prapa majës. Bolton Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Në Ligën Kombëtare Halifax, Stockport, Aldershot dhe Hartlepool fitojnë.

15: 00 ** OFI - Pa frikë: OFI korrigjon me të pamposhtur në 3 2 më të fundit me 1 barazime 9 fitore. Atromitos ka injoruar fitoren për XNUMX ndeshje kampionati. Nën 2.5 dhe - 1 -. Statistika

15: 30 ** Amsterdam - Jetëgjatësia: Forma e fundit mbyllet qartë në favor të Lifering, e cila vjen nga 4 fitore dhe 1 barazim, ndërsa fiton në 3 ndeshjet e fundit jashtë. Amstetten po vjen nga 4 humbje me (3-17) gola. Lifering Mbi 1.5 dhe - 2 - . Statistika

16: 00 ** Clermont - Le Havre: (31-6) gola në 16 brenda për Clermont. Vetëm Caen është rrahur në 7 të fundit nga Le Havre. Clermont Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Troyes - Caen: Pa ekuilibrat e kërkuar, Troyes i fundit, megjithatë, mbetet në 1η pozicion renditje që ka vendin më të mirë të ligës. Asnjë fitore në 7 ndeshjet e fundit dhe në 6 fundit Caen. Troja Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

16: 30 ** Gladbach - Eintracht Fr..: Me 6 Mbi 2.5 në 7 së fundmi Gladbach. Nga 7 seri G / G vjen Eidracht Fr. (9-8) dhe (14-8) golat e ekipeve në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. G/G & Mbi 2.5 Statistika

** Rotor Volgograd - Dinamo Moscow: Nga 4 humbje vjen Rotor Volgograd me sulmin e tij duke qëndruar në zero në 5 ndeshjet e fundit. Dinamo Moscow fiton në 2 ndeshjet e fundit jashtë me një imazh të mirë në 6 ndeshjet e fundit, duke pasur 4 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje me një gol të lehtë. Dinamo Moskë Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

17: 00 ** Olomouc - Teplice: 28 golat që Teplice ka pësuar në 12 ndeshje, nga të cilat 16 në 6 ndeshjet e fundit jashtë, i japin fatin e parë Olomouc, i cili ka pësuar vetëm 3 gola në 8 ndeshjet e fundit jashtë. Olomouc Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

18: 00 ** Marsejë - Lorient: Marseja shkëlqen në të dy kategoritë e formave me një ndryshim edhe më të theksuar në formën jashtë. Më konkretisht, me 4 fitore dhe 1 barazim në 5 të fundit brenda Marsejës, ndaj Lorientit të pamposhtur në 6 udhëtimet e tij të fundit. Marsejë Mbi 1.5 dhe - 1 - . Statistika

18: 30 ** Ravenna - Perugia: (Itali | Serie C Grp. B) Vetëm 2 pikë larg majës është Perugia, e cila po zhvillon 4 fitore 1 barazim në 5 më të fundit me 2 gola pasiv. Fitorja në ndeshjen e fundit për të fundit në renditjen e Ravenna pas 18 ndeshjeve. - 2 -. Statistika

19: 00 ** Krasnodar - Zenit: Mbi 2.5. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Sassuolo - Fiorentina: Me 4 G / G & Mbi 2.5 në 5 Sassuolo më të fundit. Nga 6 G / G vjen Fiorentina me 5 Mbi 2.5. (18-21) dhe (20-20) golat e ekipeve për 12 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

** Gioztepe - Galatasaray: Me 5 Mbi 2.5 në 6 të fundit brenda, Gioztepe me (13-9) gola. Galatasaray me 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

19: 15 ** karkalecat - Vil: Nga dyfishi në Schaffhausen vjen Grasshoppers me 3 fitore në 4 më të fundit, së bashku me Thun në krye të renditjes, por edhe 2 ndeshje më pak. Me 4 humbje në 4 më të fundit dhe 4 jashtë fundit, Will. Karkalecat Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Sp. Gijon - Oviedo: Vetëm 1 humbje për Sp. Gijon në 17 brenda me (20-9) gola. Oviedo nuk ka fituar në 7 ndeshjet e fundit dhe në 6 ndeshjet e fundit jashtë. - 1 -. Statistika

19: 30 ** Leverkusen - Këln: Leverkusen po vjen nga një barazim në Hoffenheim dhe një fitore ndaj Schalke. Në një shenjë negative me 6 humbje 3 barazime Këln që numëron një numër të barabartë humbjesh në 4 të fundit jashtë. Leverkusen Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Oksford - Gillingham: Mbi 2.5. Statistika

** Betis - Valencia: Betis shkëlqen në çdo mënyrë. Ai ka pësuar vetëm 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit me sjellje të mirë në shtëpi. Me 5 humbje 1 barazim në 6 të fundit përveç Valencia me (3-12) gola. Betis Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

Pamestoixima.gr: Ofroj Zona me 0% grabujë në të gjitha ndeshjet e Super dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

20: 00 ** Benfica - Ζιλ Vicente: 1 & Mbi 2.5. Statistika

21: 00 ** Toulouse - Satoru: Toulouse fiton në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me (19-3) gola. Mban sulmin më të mirë me 60 gola në 32 ndeshje. Satoru pa fitore në 9 të fundit të kampionatit. Tuluza Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

21: 30 ** Shën Gallen - Lucern: G / G në 10 të fundit të kampionatit për Lucerne me 8 Over 2.5 në to. G / G në 10 nga 12 St. Gallen e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika

21: 45 ** Antwerp - GKK Genk: G / G & Mbi 2.5 në 4 nga 5 ekipet e fundit në shtëpi dhe në shtëpi. Mbi 2.5. Statistika

22: 15 ** Ujqërit - Sheffield United: Ujqërit vijnë nga një psikologji e dyfishtë në Fulham. Humbje në 4 të fundit me (1-12) gola dhe 5 të fundit jashtë për Sheffield United me gjithashtu (1-12) gola. Wolves Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

22: 30 ** Rio Ave - Braga: Braga humbi freskinë me 1 fitore në 4 më të fundit, por e famshme shkon në 5 të fundit, përveç me 4 fitore 1 barazim me një gol të lehtë. Vetëm Faurese arriti të mposhtë Rio Ave në 7 ndeshjet e fundit. Braga Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

14: 30 ** Sheffield Wayne. - Qyteti Bristol: Me 3 fitore 1 barazim 1 humbje në 5 të fundit jashtë Sheffield Wen .. Vetëm 1 fitore në 6 shtëpinë e fundit Sheffield Wen. - 2 -. Statistika

** Morkham - Oldham: Oldham vjen nga 2 fitore me sulmin e tij për të shënuar 9 gola. Në 6 ndeshjet e fundit jashtë tij ai pësoi vetëm 1 humbje në Leighton. Vetëm Scanthrop fitoi në 4 Morkham-et e fundit. - 2 -. Statistika

16:30 ** Wolfsburg - Bayern Mynih: Difficultshtë e vështirë të presësh Bayernin në shtëpinë e pamposhtur Wolfsburg. - 1 -. Statistika

** Auxerre - Nancy: Nancy me 6 fitore në 9 ndeshje me 3 prej tyre në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Auxerre pa fitore në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me vetëm 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Në kolonë Gjatë ditës zgjedhjet e mia në Mbi 3.5

Në kolonë i veçantë zgjedhjet e mia në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

 

Bombat

Qyteti Bristol - 2 (3.80) Stoiximan
Oldham - 2 (4.00) Bet365
Wolfsburg - 1 (3.80) Pamestoixima.gr
Nancy - 2 (4.50) Bet365

 Views: 9927
- 8003 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
17 / 04 / 21   Gladbach - Eintracht Frankfurt
Goztepe - Galatasaray
Sassuolo - Fiorentina
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.70
Stoiximan
17 / 04 / 21   Rotor Volgograd - Dinamo Moscow
Karkalec - Wil
Leverkusen - Këln
  2
1
1
  5.00
Pamestoixima.gr
17 / 04 / 21   Toulouse - Châteauroux
Ujqërit - Sheffield United
Rio Ave - Braga
  1
1
2
  4.80
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  108.04
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.