elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Një natë e vështirë e pret

~ Kalim në Evropë

22:00 ** Manchester United. - Granada: Manchester United (0-2) mbylli hyrjen në gjysmëfinale. në Granada. Manchester United po kalon një kohë të mirë. me 5 fitore 1 humbje në 6 institucionet e fundit të pavarura. Pas 4 humbjeve për La Liga dhe Europa League, Granada iu kthye fitoreve. Me 3 G / G & Mbi 2.5 në 4 ndeshjet e fundit skuadrat. Manchester United. Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Roma - Ajax: Roma solli uljet dhe ngritjet në Ajax me përmbysjen dhe finalen (1-2). Ndeshja mund të shkojë kudo, Ajax ka prapavijë të shënojë 2 gola dhe të shkojë përsëri në një përmbysje. G/G & Mbi 2.5

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Slavia Prague - Arsenal: Slavia Prague tregoi dhëmbët brenda Arsenalit, duke qëndruar në këmbë në fazën e fundit të lojës me finalen (1-1) duke u dhënë atyre të drejta, tani brenda selisë së saj. Ai është i pamposhtur në 23 ndeshjet e tij të fundit në të gjitha garat me gjithashtu të pamposhtur në 26 ndeshje të kampionatit. Pas 2 humbjesh 2 barazime të fituara në ndeshjen e fundit Arsenali jo i besueshëm që e pret atë në një natë të vështirë. - 1 -.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Villarreal - Dinamo Zagreb: Villarreal ka një epërsi me (0-1) në ndeshjen e parë, por në asnjë rast nuk e ka pastruar rastin për kualifikim. Dinamo Zagreb është një ekip shumë i fortë dhe i lënë jashtë turneut Krasnodar dhe Tottenham. Villarreal po vjen nga një humbje në shtëpi me (1-2) nga Osasuna. E kuptoj kundrejt vlerës së duhur. Mbi 2.5 dhe - 2 -.

Shumë baste speciale në Europa League! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 6662
- 6462 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
15 / 04 / 21   Manchester Utd - Granada
Villarreal - Dinamo Zagreb
Romë - Ajax
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.30
Pamestoixima.gr
15 / 04 / 21   Slavia Prague - Arsenal   1   5.09
Stoiximan
15 / 04 / 21   Villarreal - Dinamo Zagreb   2   8.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.