elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Slavia Prague është mbresëlënëse

22: 00 ** Ajax - Roma: Me konstante dhe ekuilibra, Ajax gjithmonë mbante përmasat e kampionatit. Roma humbi freskinë me 1 fitore në 4 ndeshjet e fundit, me 2 fitore ndaj Shakhtar në fazën e mëparshme të Evropës. Fat i parë në Mbi 2.5

**Dinamo Zagreb - Villarreal: Kualifikimi i madh kundër Tottenham sjell Dinamo Zagreb në Europa 8 kundër Villarreal. Të dy skuadrat janë në gjendje të mirë me shqetësimin e parë që është zero në mbrojtje. Pres që një lojë e mbyllur me rezultat të ulët të ketë një shans të mirë verifikimi. nën 2.5

Shumë baste speciale në Europa League! Kushtet dhe rregullat | +21

** Arsenal - Slavia Prague: Slavia Prague e këtij viti bën përshtypje me një rend të pamposhtur në 25 ndeshje të kampionatit, por edhe me dy kualifikueset e mëdha, duke lënë jashtë institucionit Leicester dhe Rangers, të cilin e fitoi jashtë shtëpisë me të njëjtin rezultat (0-2). Arsenali i trazuar qëllon me hava në mes të renditjes në Premier League, ndërsa nuk është bindës në asnjë rast. Në 3 ndeshjet e fundit me 2 humbje 1 barazim me mbrojtjen e saj të pësuar 6 gola në 2 më të fundit.-- 2 -.

** Granada - Manchester United.: Parakalimi për Granada i kualifikimit në 8 duke lënë jashtë Napolin dhe Molde. Manchester United korrigjon me 3 fitore në 4 ndeshjet e fundit. me vetëm 1 humbje në 16 ndeshjet e fundit. Manchester United. Mbi 1.5 dhe - 2 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Le të shkojmë në pjesën tjetër të programit

** St. Gallen - Djem të Rinj: Me 11 G / G në 12 ndeshjet e fundit, St. Gallen me 9 Over 2.5 në to. Young Boys me 4 Mbi 2.5 në 5 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5

** Malatyaspor - Fenerbahce: Malatyaspor injoron fitoren në 11 ndeshjet e fundit e cila nuk fiton në 6 të fundit në shtëpi. Fitorja psikologjike dhe kthimi në fitore për Fener në ndeshjen e fundit ndaj Denizli. Fenerbahce, skuadra më e mirë në kampionat, është larg nga shtëpia me një rekord prej 11 fitoreve, 3 barazimeve dhe 1 humbjes me (31-12) gola. Fenerbahçe Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Hannover - Wurzburger Kickers: Me 12 humbje, 1 fitore në 13 ndeshje jashtë fushe, Wurzburger Kickers me (9-28) gjithsej gola. Në 6 të fundit përveç me numër të barabartë humbjesh. Hannover me disa barazime të fundit, por dukshëm superior në çdo mënyrë. Në 12 ndeshjet e fundit Hannover ka shënuar 24 gola. Hannover Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

19: 30 ** Lokomotiv Plovdiv - Selo Sofia: Lokomotiv Plovdiv ka humbur vetëm 1 nga 12 ndeshjet e fundit në kampionat. Selo Sofia me 2 fitore në 8 ndeshjet e fundit të kampionatit. - 1 -. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

21: 00 ** Stenhausmiur - Kaudenbith: Forma jashtë vendos në favor të Stenhausmiur i cili numëron 3 fitore 1 barazim 1 humbje në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi, kundër 4 humbjeve 1 barazim në 5 të fundit të Kaundenbith. Stenhausmiur Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

22: 30 ** Masuk Runa - Olmedo: (Ekuadori) (2-10) gola në 6 ndeshjet e fundit me 4 humbje dhe 2 barazime Olmedo. Imazh i moderuar me 2 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje për Masuk Runa. - 1 -.Statistika

Europa League me Zonën e Ofertës! Kushtet dhe rregullat | +21

Bombat

Slavia Prague - 2 (7.47) Stoiximan

 Views: 11839
- 9940 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
08 / 04 / 21   Dinamo Zagreb - Villarreal
Ajax - Roma
Granada - Manchester Utd
  nën 2.5
Mbi 2.5
2
  4.30
Pamestoixima.gr
08 / 04 / 21   St. Gallen - Djem të rinj
Malatyaspor - Fenerbahce
Hannover - Wurzburger Kickers
  G / G & Mbi 2.5
Fenerbahce (Mbi 1.5)
Hannover (Mbi 1.5)
  4.90
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  21.91
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.