elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Rezultate të këqija për Sllovakinë

** Në Afrikë Filxhan of kombe Kualifikim ne mbajmë fitoret e C Ate d'Ivoire, Marokut dhe Kamerunit. | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

19:00 ** Azerbajxhan - Serbi: Para ndeshjes së fundit me Katarin, Azerbajxhani kishte 7 Under 2.5 me 6 prej tyre Under 1.5. Serbia është mesatare me 2 fitore në 9 ndeshjet e saj të fundit. | Bet365 - Vizito | 21+

** Qipro - Slloveni: Pas 6 fitoreve dhe 3 barazimeve, Sllovenia humbi ndaj Rusisë me zero në mbrojtje në 8 nga 10 ndeshjet e fundit. Qipro e luftoi atë me 1 barazim (0-0) në shtëpi me Sllovakinë, dhe 1 humbje (1-0) jashtë Kroacisë në 2 ndeshjet e fundit Qipron. nën 2.5 | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

20: 30 ** Malaga - Almeria: Unë do të ktheja çmimet duke dhënë një epërsi margjinale në shtëpi me një rezultat të ulët që kishte shanse të mira. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

21:00 ** Carlisle - Crowley: G / G në 5 nga 6 të fundit brenda Carlisle. Me 4 G / G & Mbi 2.5 në 4 nga 5 ndeshjet e fundit jashtë Crowley. Mbi 2.5. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

** Notts County - Aldershot: Aldershot po kalon një deformim që vjen nga 3 humbje, 1 barazim me zero në sulm në 3 prej tyre. Pas faktit që ai nuk shënoi në 4 nga 5 ndeshjet e fundit jashtë. Nuk bie në sy, por Notts County korrigjon me një të pamposhtur në 4 të fundit me një gol të lehtë. Plus imazhi i mirë në shtëpi. Qarku Notts Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Volkerk - Dabarton: 1 & Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Sterling Albion - Stenhausmiur: Vetëm 1 humbje për Sterling Albion në 11 ndeshje në kampionat, ekuilibrat që e sjellin atë në majë. Humbje në 3 ndeshjet e fundit jashtë për Stenhausmiur me (2-8) gola. - 1 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** Countenbath - Qyteti i Edinburgut: Një epërsi e qartë për mysafirin që vjen nga 3 fitore me sulmin e saj për të shënuar 21 gola në 7 ndeshjet e fundit. Më në fund, në 6 dalje ai shënoi 16 gola. Vetëm 1 fitore është arritur në 8 ndeshjet e fundit dhe në 5 në shtëpi, Kaundenbith. Qyteti i Edinburgut Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Balimena - Carrick Rangers: (Irlanda e Veriut) Balimena ka një seri të pamposhtur në 9 ndeshjet e fundit që vijnë nga 2 fitore. Carrick Rangers pësoi 32 gola në 12 paraqitje. Μπαλιμένα Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. | Bet365 - Vizito | 21+

** Sllovaki - RusiRezultate të këqija për Sllovakinë janë 2 barazimet me Maltën brenda (2-2), dhe Qipron jashtë (0-0). Me 2 fitore, Rusia me të fundit (2-1) ndaj Sllovenisë është shumë e rëndësishme. - 2 -. | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Kroacia - Malta: Një arritje e madhe për Maltën është fakti që ai shënoi edhe ndaj Rusisë dhe Sllovakisë. Mbi 3.5 | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Belgjikë - Bjellorusi: Mbi 3.5 | Novibet - Vizitë | 21+

** Mali i Zi - Norvegjia: Mali i Zi me 2 fitore edhe me kundërshtarë të dobët. Fitorja ndaj Gjibraltarit dhe disfata nga Turqia me të njëjtin rezultat (3-0) për Norvegjinë e cila është favoritja e ndeshjes. Norvegji Mbi 1.5 dhe - 2 -. | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Fitimet tuaja shumëfishohen në eliminatoret e Kupës së Botës! Kushtet dhe rregullat | +21

** Luksemburg - Portugali: Luaj vlerën në Mbi 2.5 | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

22: 00 ** Ponferadina - Logronies: Ponferadina shkëlqen në çdo mënyrë, duke ardhur nga e pamposhtur në 6 të fundit. Në 6 të fundit në shtëpi me 4 fitore 2 barazime. Pa një fitore në 11 ndeshjet e fundit, Logronies me sulmin e saj shënon vetëm 3 gola në to. Πονφεραδίνα Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

22: 30 ** Rayo Vallecano - Sp. Gijon: G / G. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Kualifikuesit për Botërorin 2022 me një shans të fortë! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 5137
- 4039 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 03 / 21   Sllovaki - Rusi
Mali i Zi - Norvegjia
Belgjikë - Bjellorusi
  2
2
Mbi 3.5
  6.00
Pamestoixima.gr
30 / 03 / 21   County Notts - Aldershot
Cowdenbeath - Edinburg
Ballymena - Carrick Rangers
  County Notts (Mbi 1.5)
Edinburg (Mbi 1.5
Ballymena (Mbi 1.5)
  5.00
Stoiximan
30 / 03 / 21   Carlisle - Crawley
Ponferradina - Logrones
  Mbi 2.5
1
  4.00
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  121.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.