elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Fillimi mbresëlënës

14: 00 ** Polkovice - Lech Poznan II: (Poloni | Liga II) Dallimet e mëdha në favor të Polkovice, një ekip që është 2 pikë prapa majës. Lech Poznan B '24 pikë prapa në renditje me 2 fitore në 10 ndeshjet e fundit, duke pasur 4 humbje dhe 1 fitore në 5 ndeshjet e fundit jashtë. Polkovitse Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika |Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Sketsinski - Tsoinitshanka Tsoinice: (Poloni | II Liga) Në formacion të zgjatur, ϊoinichanka ϊoinice vjen nga 6 fitore dhe 2 barazime me sulmin në 7 prej tyre duke shënuar të paktën 2 gola për ndeshje. 3 fitoret në 12 ndeshjet e fundit me (13-23) gola tregojnë imazhin nën mesataren e Sketsinski. - 2 -. Statistika |Bet365 - Vizito | 21+

** Forrest Green - Bolton: G / G. Statistika |Winmasters - Vizito | 21+

16:00 ** Kavese - Catania: (Itali | Serie C Grp. C) Humbje për nikoqirin në 6 të fundit të kampionatit për Cavese me 2 asete të golave. Në 30 pikë ndryshimi në favor të Catania me një mbrojtje që nuk pranon më shumë se 1 gol për ndeshje në 8 të fundit të kampionatit. - 2 -.Statistika |Novibet - Vizitë | 21+

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

16: 45 ** Qyteti Caernarfon - Cardiff MU: (Uells) Në diametër, të dy ekipet po lëvizin në drejtim të kundërt me Caernarfon Town që vjen nga 5 fitore 2 barazime, kundër Cardiff MU që vjen nga 5 humbje 2 barazime. Qyteti Caernarfon Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

17: 00 ** Blackpool - Plymouth: Fiton në 2 të fundit për Blackpool me të pamposhtur në 10 ndeshjet e fundit me vetëm 4 gola pasiv. Fitorja në ndeshjen e fundit kundër Bristol Rovers për Plymouth me 5 disfata në ato të mëparshmet. Humbjet në 4 të fundit me përjashtim të Plymouth. Blackpool Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika |Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Bristol Rovers - Sunderland: 7 fitore 2 barazime Sunderland me (19-3) gola e çojnë atë në vendin e 3-të, 5 pikë prapa 1η Hull por edhe 2 ndeshje më pak. Me 8 humbje, 3 fitore dhe 1 barazim në 12 të fundit të kampionatit, Bristol Rovers me mbrojtjen e tyre që pësuan gola në 11 nga 12 të përmendura më lart. Sunderland Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Peterborough - Accrington: Pavarësisht nga deformimi i thellë i Peterborough me 1 fitore në 6 më të fundit e mban atë vetëm 3 pikë pas krye. Me 2 fitore dhe 4 humbje në 6 më të fundit, Accrington ka qenë mesatar që nga fillimi i shkurtit. Peterborough me 4 G / G & Over 2.5 në 5 ndeshjet e fundit, Akrington me 5 G / G & Over 2.5 në 6 ndeshjet e fundit. Peterborough Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika |Stoiximan.gr - Vizito | 21+

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** MK Dons - Doncaster: MK Dons me 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit. Me 6 Mbi 2.5 në 8 ndeshjet e fundit, Doncaster. (12-10) gola në 6 të fundit brenda MK Dons, 15 gola të pësuar në të njëjtat 6 të fundit përveç Doncaster. Mbi 2.5. Statistika |Bet365 - Vizito | 21+

** Tranmere - Mansfield: Tranmir ka epërsinë në çdo aspekt, pasi ka pësuar vetëm 2 humbje në 12 ndeshje. Nga ana tjetër me 2 fitore në të njëjtat 12 ndeshje Mansfield, i cili numëron 4 humbje në 4 të fundit jashtë madje pa shënuar. - 1 -. Statistika |Winmasters - Vizitë | 21

** Carlisle - Kembrixh: Vetëm Bradford mundi Carlisle në 12 të fundit të kampionatit me 8 humbje dhe 3 barazime në pjesën tjetër. Fiton në 4 nga 6 ndeshjet e fundit jashtë për Cambridge. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Chesterfield - WeymouthChesterfield po del nga 2 fitore psikologjike jashtë me 5 fitore në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Weymouth nuk ka fituar në 5 udhëtimet e saj të fundit. Chesterfield Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika |Novibet - Vizitë | 21+

** Yeovil - Barnett: Barnett pësoi 65 gola në 27 ndeshje. 26 pikë në tabelën e rezultateve Yeovil që është favorit i drejtë i ndeshjes. Yeovil Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika |Bet365 - Vizito | 21+

** Forfar - Volkerk: Forfar ka shënuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit, duke pasur 4 humbje në 4 të fundit në shtëpi. Volkerk shënoi 12 gola në 5 ndeshje jashtë. Volkerk Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika |Novibet - Vizitë | 21+

18: 30 ** Bari - Paganez: (Itali | Serie C Grp. C) Në 4η Pozicioni i Barit pavarësisht 3 humbjeve 1 barazim në 4 të fundit të kampionatit. Imazh i mirë brenda selisë së tij me (22-13) raport gola në 15 brenda. 26 pikë poshtë Paganese me vetëm 1 fitore në 7 ndeshjet e fundit dhe në 6 të fundit jashtë. Bari Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika |Bet365 - Vizito | 21+

19: 00 ** Platense - Colon Santa Fe: (Argjentinë) Fillim mbresëlënës me 5 fitore, 1 barazim me (12-1) gola për Colon Santa Fe. Me 1 fitore në premierë, 3 humbje dhe 2 barazime për Platense me vetëm 3 gola asete. Colon Santa Fe Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika |Winmasters - Vizito | 21+

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Kroacia - Qipro: Pas 10 Mbi 2.5, Kroacia mbeti me rezultat të ulët ndaj Sllovenisë. Mbi 2.5.  |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Norvegji - Turqi: Ekipet tregojnë lojëra të mira dhe psikologji. G/G & Mbi 2.5. |Stoiximan.gr - Vizito | 21+

19: 15 ** Almeria - Leganes: Leganes nuk arriti të shënojë në 3 nga 4 më të fundit. Almeria ka shënuar 15 gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Almeria Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika |Novibet - Vizitë | 21+

21: 45 ** Serbia - Portugalia: Ndeshje e vështirë. Serbia është e pamposhtur në 5 ndeshjet e fundit. Portugalia është vazhdimisht e mirë. |Bet365 - Vizito | 21+

** Republika Çeke - Belgjikë: Me 5 G / G & Over 2.5 në 6 ndeshjet e fundit, Belgjika dominon me 16 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 18 ndeshjet e fundit. Republika Çeke ka një shans të mirë për të shënuar. Mbi 2.5. |Stoiximan.gr - Vizito | 21+

23: 00 ** Argentinos Juniors - Arsenal Sarandi: Fillim i keq për Arsenal Sarandi me 5 humbje 1 barazim me (2-14) gola. Me 2 fitore ndaj Godoy Cruz brenda dhe River Plate në 3 të fundit të kampionatit, Argentinos Juniors gjithashtu patën një fitore të mirë (0-1) në Colon më 17 Mars për kupën. - 1 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

  Pamestoixima.gr: Fitimet tuaja shumëfishohen në eliminatoret e Kupës së Botës! Kushtet dhe rregullat | +21

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

15: 00 ** Tunis Esperance - Monastir i SHBA: Kampioni Esperance i Tunis është një favorit i fortë dhe i drejtë. Sidoqoftë, Monastiri amerikan vlen të luajë me vetëm 1 humbje në 11 të fundit të kampionatit me zero në mbrojtje në 9 prej tyre. - 2 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

16: 00 ** Como - Pontentera: Como vjen nga 2 humbje dhe 1 barazim me sulmin e tij duke mos shënuar më shumë se 1 gol në 5 më të fundit. Nga 2 fitore dhe 1 barazim vjen Pontentera me një rekord prej 2 humbjeve në 12 largimet e fundit. - 2 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Rusia - Sllovenia: E pamposhtur në 9 ndeshjet e fundit, Sllovenia me 6 fitore dhe 3 barazime me një rekord të mahnitshëm prej vetëm 1 gol të pësuar. Malta fitoi pas 6 Rusisë së pasuksesshme me 3 humbje dhe 3 barazime. - 2 -. | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

17: 00 ** Hull City - Gillingham: Në kohën e duhur, Hull me 5 fitore dhe 1 barazim, por një numër i jashtëzakonshëm i Gillingham me 4 fitore, 2 barazime, 1 humbje në 7 ndeshje. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Harrogate - Southend: Me 4 humbje të dy në 12 ndeshjet e fundit. Vetëm brenda Cheltenham-it Southend humbi në 6 ndeshjet e fundit jashtë me 3 gola pasiv në to. - 2 -. Statistika |Bet365 - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Kualifikuesit për Botërorin 2022 me një shans të fortë! Kushtet dhe rregullat | +21

Bombat

Monastir - 2 (10.00) Bet365
Pontedera - 2 (4.70) Pamestoixima.gr
Sllovenia - 2 (4.80) Stoiximan
Gillingham - 2 (4.60) Pamestoixima.gr
Southend - 2 (4.55) Bet365

 Views: 7491
- 4766 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
27 / 03 / 21   Peterborough - Accrington
MK Dons - Doncaster
Hull - Gillingham
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  6.65
Bet365
27 / 03 / 21   Bari - Paganeze
Platense - Colón
Argentinos Juniors - Arsenal Sarandi
  1
2
1
  5.98
Pamestoixima.gr
27 / 03 / 21   Norvegji - Turqi
Kroaci - Qipro
Republika Çeke - Belgjikë
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.50
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  232.65
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.