elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Deformimi i thellë i Southampton

Μήνα Gëzuar muaj me shëndet

15: 55 ** Persepolis - Saipa Karaj: (Iran) 5 fitoret radhazi me (10-1) gola e çojnë Persepolisin në 1η pozicioni Fiton për mikpritësin në 4 të fundit në selinë e tij. Ai e lufton atë me barazime (8) në 15 ndeshje me 3 fitore 4 humbje në pjesën tjetër duke pasur sulmin më të keq të kampionatit me 10 gola. - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

16: 05 ** Foolad Kuzestan - Zombie Ahan: (Iran) 2 humbjet e Fulland Kuzestan në 15 ndeshje tregojnë ekuilibër. Mban mbrojtjen më të mirë në shtëpi me gjithsej gola (9-2) në 7 ndeshje. Nga 2 humbje vjen Zombie Ahan që ka vetëm 1 fitore në 15 ndeshje me mbrojtjen më të dobët në kampionat. - 1 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

16: 30 ** Paphos - Karmiotissa: Mbi 2.5 verifikon në 5 të fundit brenda Pafos me 4 prej tyre Mbi 3.5 & G / G. Të paktën 2 gola për ndeshje të pësuar në 5 të fundit përveç Karmiotissa. Mbi 2.5. | Bet365 - Vizito | 21+

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

19: 00 ** Academica - Varzim: Pas 5 fitoreve dhe 2 barazimeve, Akademika pësoi një humbje, e cila është 5 pikë prapa majës, por me një lojë më pak. Pavarësisht përpjekjes së saj të fundit jashtë, Varzim mbetet në fund të renditjes me 3 humbje në 21 ndeshje. Akademika Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

19: 30 ** Wadi Degla - Zamalek: Nga 2 fitore vjen Zamalek me një prani mbresëlënëse në 12 ndeshjet e para me 9 fitore 2 barazime 1 humbje me (21-6) gola. Pa një fitore në 11 ndeshjet e fundit me 8 humbje dhe 3 barazime, Wadi Degla është në pozitën e fundit të renditjes. Zamalek Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** NPS Volos - Olympiacos: Për herë të parë pa fitore në 2 të fundit të kampionatit, Olympiacos. Jashtë ka një super rekord me 11 fitore 1 barazim dhe një raport golash shumë pozitiv (32-3). Volos vjen nga 2 fitore, duke lënë mënjanë një shenjë negative me 1 fitore në 7 ato paraardhëse menjëherë. olimpik Mbi 1.5. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

19: 45 ** Excelsior - Ajax B ': G / G & Mbi 2.5. Statistika| Winmasters - Vizito | 21+

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Laval - Kevigi: Nën 1.5, 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

** SonderjyskE - Lyngby: Personalisht, unë mund të kisha luajtur Sonderjysque me gatishmëri më të madhe; Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

21: 00 ** Benfica - Rio Ave.: Një arritje për Benfica, fitorja e parë në 1 ndeshjet e fundit të kampionatit. Mediokriteti i Rio Ave nuk mund të kërcënojë. Benfica Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

21: 30 ** Shën Pauli - Hamburg: St. Pauli po kalon më të mirën e tij këtë vit me 6 fitore dhe 1 barazim që nga mesi i janarit, me sulmin e tij duke shënuar të paktën 2 gola për ndeshje dhe në 7 të përmendura më lart me 6 Over 2.5 dhe G / G. Deformimi del me 1 fitore në 5 të fundit dhe 5 të fundit me përjashtim të Hamburgut i cili regjistron 5 Mbi 3.5 në 7 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

21: 45 ** Leuven - Antwerp: Nga 3 fitore 2 barazime vjen Antwerp duke vazhduar imazhin shumë të mirë nga dhjetë ditët e treta të dhjetorit. Me 3 fitore, 1 barazim në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Gjërat e vogla Leuven me mbrojtjen e tyre të pësuar 21 gola në 12 ndeshjet e fundit. Më në fund, me 4 humbje, 2 fitore në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Mbi 2.5 dhe - 2 - . Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

22: 00 ** Everton - Southampton: "Unë kam lindur Dritë, siç themi ne ..." Fitorja psikologjike e Everton me (0-1) në Liverpool në ndeshjen e fundit. Deformimi i thellë i Southampton regjistron 7 humbje dhe 1 barazim në 8 të fundit të Premier League me 1 fitore në 12 ndeshjet e fundit. Në 6 të fundit jashtë tij ai ka një total të golave ​​(3-18). Everton Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

** Real Madrid - Sociedad: Sociedad u kthye në rezultate pozitive me 3 fitore radhazi dhe të pamposhtur në 5 më të fundit. Kursi i mirë i Real Madridit me 9 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje në 12 paraqitjet e fundit e sjell atë 6 pikë prapa majës. G/G & Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Venecia - Retziana: Nga një barazim (1-1) në Empoli vjen Venezia me 4 fitore në ato të mëparshmet. Fiton në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi për ekipin vendas. Korrigjime për Reggiana edhe më të fundit me problem zero në sulm në 5 nga 6 të fundit jashtë. - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Brenda - Top Os: Nga 4 fitore me 11 gola pasuri vjen Brenda e cila mbetet e pamposhtur në 10 ndeshjet e fundit. Me 6 humbje, 1 fitore në 7 ndeshje, Os me 17 gola pasiv. Brenda Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

22: 15 ** Moreirense - Belenense: Belenenses nuk ka shënuar në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Me 2 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 4 të fundit, Moreirense. Të shohësh diçka nuk do të thotë që duhet ta prekësh. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

20: 30 ** Cluj - Arges Pitesti: Cluj solli të 3 rezultatet në 3 më të fundit me sulmin e tyre duke mos shënuar më shumë se 1 gol në 5 nga 6 të fundit të kampionatit. Arges Pitesti mban të pamposhtur në 11 ndeshjet e fundit me gjithashtu të pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit me 4 fitore dhe 2 barazime. Nën 2.5 dhe - 2 -. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Bombat

Arges Pitesti - 2 (8.60) Pamestoixima.gr

 Views: 7111
- 11587 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
01 / 03 / 21   Academica - Varzim
Wadi Degla - Zamalek
Benfica - Rio Ave.
  Academica (Mbi 1.5)
Zamalek (Mbi 1.5)
Benfica (Mbi 1.5)
  5.80
Stoiximan
01 / 03 / 21   Shën Pauli - Hamburger SV
Everton - Southampton
Real Madrid - Sociedad
  Mbi 2.5
1
G / G
  5.74
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  36.76
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.