elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Mendimi është i shpejtë

18: 00 ** Altai - Altinordou: Nga 4 Mbi 2.5 vjen Altai me një sekuencë prej 5 Mbi 2.5 në 5 të fundit brenda. Me 4 Mbi 2.5 në 5 Altinordu më të fundit që ka 3 Mbi 2.5 në 3 të fundit jashtë. Mbi 2.5. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

19: 30 ** Lafnitz - Juniors: Lafnitz drejton serinë e fitoreve në 7 të fundit të kampionatit me 19 gola në sulm. Juniors me 5 humbje 1 fitore në 6 të fundit brenda me 14 gola pasiv. Unë mendoj se 1.75 justifikon mbështetjen për asin. Lafnitz Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Paderborn - Heidenheim: Vendos ha (G / G) në 4 nga 5 të fundit brenda Paderborn i cili shënoi në 9 të 10 të fundit të kampionatit. (7-5) gola për Heidenheim në 3 ndeshjet e fundit ku ai ngre rezultatin. Mbi 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Beteja e madhe e Olympiacos me 0% grabitje dhe Kthim Parash | +21

17: 35** Al Nasr Riyadh - Al Hilal: Vlen të përmenden 8 mbi 2.5 të Al Nasr në 9 ndeshje në shtëpi. Rezultati i lartë me 3 Mbi 3.5 në 4 të fundit të kampionatit Al Hilal. Mbi 2.5. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

20: 00 ** Leeds - Southampton: Skuadra më e deformuar në Premier League në këtë fazë është Southampton me 6 humbje dhe 1 barazim në 7 ndeshjet e fundit me një raport golash shumë negativ (5-21). Unë jam bërë me fat me referencën time për paqëndrueshmërinë e Leeds, në çdo rast 6 fitoret në 12 të fundit i japin asaj të paktën një epërsi margjinale. Rezultate të larta në ndeshjet e fundit ekipet. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

20: 30 ** Wimbledon - Gillingham: Wimbledon humbet me këdo që po luan në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi me një mbrojtje nga vrima. Mbi 2.5 në 6 nga 7 Gili i fundit me një pamje qartë më të mirë. Shakatë personale sigurisht, por këto dyfishohen nën kufirin "psikologjik" të 2.50 - 2.60 kurrë nuk ishin favoritë e mia të mëdha. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

21: 00 ** Middlesbrough - Bristol City: 2 fitoret e njëpasnjëshme të Boros e rrisin lojën dhe psikologjike. Të dhënat negative për Bristol City janë 6 humbjet në 6 ndeshjet e fundit dhe 7 humbjet në 7 ndeshjet e fundit jashtë. - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Birmingham - Norwich: Një injeksion i moralit për Birmingham, fituesi i jashtëm në Sheffield Wen, duke patur 2 fitore në 12 ndeshje. Në shtëpi, Birmingham ka performancën më të dobët në Kampionat. Norwich është në ritëm me 3 fitoret radhazi. Norwich Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Derby - Huddersfield: Superioriteti i Derby në të dy kategoritë e formës kërkon konfirmim. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Crewe - Accrington: G / G në 6 të fundit brenda ekuipazhit. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

** Linkoln - Swindon: Qëndrueshmëria e Linkoln me 1 humbje në 11 të fundit të kampionatit e mban atë vetëm të parin në krye. Me 3 fitore në 12 të fundit brenda Swindon-it të vogël, i cili është ekipi më i keq në ligë. Sa i përket formës, Lincoln jo vetëm fiton, por edhe lot, të paktën para ndeshjes. Linkoln Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

** Sunderland - Fleetwood: Nga 2 fitore vjen Sunderland me 7 asete të golave. Fleetwood po lufton me barazimet pasi nuk arriti të shënojë në 5 nga 7 ndeshjet e fundit në kampionat. Sunderland Mbi 1.5, dhe - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Charlton - Burton: Verifikon G / G & Mbi 3.5 në 5 nga 6 të fundit brenda Charlton. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** Grimsby - Crowley: Me 7 humbje dhe 2 barazime, Grisby në 9 të fundit të kampionatit. Në shtëpi ajo për herë të fundit fitoi në 19 Dhjetor. Statistika |Novibet - Vizitë | 21+

** Colchester - Exeter: Më 8 dhjetor, fitorja e fundit e Colchester. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Oldham - Barrow: G / G & Mbi 2.5 në 6 të fundit brenda Oldham me raportin e golave ​​(13-12). Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Orleans - Bryosin: Orleans ka një epërsi që vjen nga 3 fitore 2 barazime me sulmin e saj duke shënuar të paktën 2 gola për ndeshje në to. Bryosin nuk ka shënuar në 3 ndeshjet e fundit, duke mbetur pa fitore në 6 ndeshjet e fundit dhe në 9 ndeshje jashtë. - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Dundee - Eir: Nga 8 G / G vjen Dundee me 7 Mbi 3.5 në to. (13-9) dhe (10-13) golat e ekipeve në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. Mbi 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

21: 30 ** Plymouth - Peterborough: Formuan ekipe të dyja. Unë dua ndihmë këtu. G/G. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

21: 45 ** Wycombe - Të lexuarit: Gërvishtja e poshtme në tabelën e Wycombe të gëzueshëm. Leximi nuk është i mirë edhe në ato më të fundit, me të pamposhturin në favor të saj në 5 të fundit përveç me 1 gol pasiv, por edhe sjelljen e tij të përgjithshme që e mban atë në 5 të parët e renditjes. Leximi Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Luton - Millwall: Millwall ndërton një seri të pamposhtur në 8 të fundit të kampionatit me vetëm 3 gola pasiv. Me 1 fitore dhe 2 gola në sulm, Luton në 6 ndeshjet e fundit. - Χ2 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Carrick Rangers - Kolerainë: (Irlanada veriore) Numrat e Choleraine janë të jashtëzakonshëm me 7 fitore dhe 3 barazime në 10 ndeshjet e fundit. Vetëm 2 fitore në 11 të fundit të kampionatit nga Carrick Rangers. Kolerainë Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** Linfield - Glendoran: (Irlanda e Veriut) Së pari për Linfield me sulmin e tij për të shënuar 44 gola në 18 ndeshje. Në 9 brenda me (27-5) gola. Glendoran është prapa me një fitore në 1 dalje. Linfield Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

22: 00 ** PSV Eindhoven B '- Helmond Sport: G/G & Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Atletico Madrid - Chelsea: Shenjat e përkuljes, deformimit të pusit, shpall fitoren e saj të 1-të Atletico në 4 ndeshjet e fundit me 2 barazime 1 humbje në pjesën tjetër. Nga ana tjetër me një imazh të mirë Chelsea nga dhjetë ditët e treta të llogaritjes së janarit 6 fitore 2 barazime në 8 institucionet e fundit të pavarura. Isshtë e qartë se ndeshja është shumë interesante. Komandoni mbrojtjen.| Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Lazio - Bayern Mynih: "I pashë" me humbjen në Eintracht dhe barazimin në shtëpi me Arminia the bayern në 2 të fundit të Bundesligës. Ajo po kalon më të mirën e saj këtë vit Lazio me hyrjen e vitit të ri me një rekord prej 8 fitoreve 1 barazim 2 humbjeve në 11 ndeshjet e fundit zyrtare. G / G & Mbi 2.5. | Novibet - Vizitë | 21+

 Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

BOMBAT OSE ANALIZA E MUNDSHME

19: 45 ** Volendam - Ajax B ': Duke marrë parasysh 3 humbjet e Folendam në 3 të fundit në shtëpi, kundër 2 fitoreve për Ajax B 'në 2 të fundit jashtë… mendimi është i shpejtë. - 2 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** Hull - Ipswich: Vetëm Wigan është fituar në 5 ndeshjet e fundit nga Hull, i cili në 2 ndeshjet e fundit në shtëpi nuk arriti të shënojë me 1 humbje dhe 1 barazim. Me 1 humbje në 5 më të fundit dhe 5 të fundit me përjashtim të Ipswich. - 2 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** Carlisle - Tranmere: Me 2 humbje 1 barazim në 3 Carlyle më të fundit që solli të 3 rezultatet në 3 të fundit në shtëpi. Koha e mirë për Tranmir 5 fitore 1 barazim 1 humbje në 7 ndeshje duke përforcuar gjithashtu 2 fitore 2 barazime në 4 të fundit përveç me 1 gol pasiv. Teorikisht ekziston një bazë për të këqijat e mira. - 2 -. Statistika |Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** Bolton - Scunthorpe: Dy skuadra të formuara garojnë. Nga 4 fitore 1 barazim vjen Bolton, nga 4 fitore radhazi me (9-1) gola vjen Scunthorpe. Në tsabukën e fundit që Skanthrp ka treguar. - 2 - . Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

 Pamestoixima.gr: Me shanse të zgjeruara në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve | +21

Bombat

Jong Ajax - 2 (4.00) Bet365
Ipswich - 2 (5.00) Bet365
Tranmere - 2 (4.00) Stoiximan
Scunthorpe - 2 (4.00) Pamestoixima.gr

 Views: 10321
- 6643 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 02 / 21   Lazio - Bayern Mynih
Birmingham - Norwich
Linkoln - Swindon
  G / G & Mbi 2.5
Norwich (Mbi 1.5)
Lincoln (Mbi 1.5)
  5.18
Pamestoixima.gr
23 / 02 / 21   Paderborn - Heidenheim
Leeds - Southampton
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
  3.00
Magjistarët
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  15.54
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.