elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.23) ​​nga Guru L

Guru L

Ata shënojnë në 15 ndeshjet e fundit

** Ne Algjeri fitoni ES Setif dhe USM Alger. | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Limassol SA - DOXA KATOKOPIAS: SA Limasol Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

** AEK LARNACA - HERMES ARADIPPOU: 1-0, 2-0. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** VILEFRANS - ANNEZI: Ekipi vendas fiton në 4 më të fundit, me problemin e vetëm 2 golave ​​të shënuar në 8 në shtëpi. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** BOURG PERONAS - KEVIGI ROUEN: Më 23 tetor, Burg Perona shënoi golin e fundit në shtëpi. Kevin Rouen ka shënuar vazhdimisht në 13 ndeshjet e fundit. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

** CRETEIG - AVRANS: (1-1) Golat e Avrans në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Creteteig është afër një sulmi mbrojtës. Nën 1.5, 2.5. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** BRNO - LIBERETS Sllovene: Skuadra më e keqe vendase në kampionat është Bruno me 1 fitore në 8 në shtëpi me 16 gola pasiv. Nga i pamposhturi në 4 më të fundit vjen Libertz me 2 gola pasiv. Liberec Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** FORTUNA DUSSELDORF - PARA GRUITTER: Të paktën 2 gola për ndeshje shënohen nga Greuther në 6 ndeshjet e fundit jashtë duke pasur sulmin më të mirë në shtëpi me 19 gola në 8 dalje. Fortuna shënoi në të 7 ndeshjet në shtëpi me 6 fitore dhe 1 barazim. Mbi 2.5. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

** SPORTET MAASTRICHT - HELMOND: Nga 5 Mbi 3.5 vjen Helmond. Me 5 Mbi 3.5 në 6 të fundit përveç Maastricht. (10-18) dhe (9-12) golat e ekipeve në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** VENNIS RAPID - GRATS STURM: Vlen të përmenden vetëm 5 golat pasivë të Sturm në 12 ndeshje në kampionat. Në 5 ndeshjet e fundit ajo e ka mbajtur shtëpinë e saj të paprekur me 5 fitore dhe 1 barazim në 6 të fundit të kampionatit. Në 6 dalje është skuadra e vetme e pamposhtur jashtë shtëpisë. Me 2 fitore në 6 ndeshjet e fundit, Rapid B mbetet pa fitore në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi. - 2Χ -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** BULLON SIR MER - BASTIA: Fitorja e vetme 1 në 12 ndeshje dhe fitorja jo në 8 ndeshje tregojnë dobësitë e forta të Boulogne. E para për Bastia me 6 fitore 2 barazime 1 humbje në 9 të fundit të kampionatit. - 2 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** XAMAX - KRINS: Ekipet pësuan përkatësisht 31 dhe 26 gola në 15 ndeshje në kampionat. Mbi 2.5. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** KIASO - WINTERTOUR: Winterthur është superior, por ju nuk fitoni në 5 të fundit jashtë. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** FUENLABRADA - ALCORCON: 0-0, 1-1. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

** OLIVEIRENSE - VARZIM: 1-0. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** STEAUA BUKURESHT - VOLUNDARI: (25-4) në 8 brenda Steaua. Fund ose Voloundari. 1 dhe Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** SALFORD CITY - HARROGATE QYTETI: Skuadra e vetme e pamposhtur në kampionat është Salford. H 2η Skuadra më e mirë jashtë fushe në kampionat është Harrogate, e cila shënoi 7 pikë në shtëpi dhe 15 pikë larg shtëpisë. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** LIPES KEBENZONEN - BRIGA E KLUBIT: Mbrojtjet - vrima me 34 dhe 35 gola pasiv respektivisht në 15 ndeshje të ligës. Mbi 2.5. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

** ZOUVENTOUDE - FIGEJRENSE: Shtëpia e Zuventoude justifikon besimin me të pamposhtur në 6 të fundit duke pasur 4 fitore dhe 2 barazime. Humbje në 3 ndeshjet e fundit jashtë për Figueirense me 9 gola pasiv. Ζουβεντουδε Mbi 1.5 dhe - 1 -. StatistikaPamestoixima.gr - Vizito | 21+

** CONCARNO - DYEN LYON: 0-0, 1-1. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

** VILEM - TSVOLE: Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 14 gola pasiv ekipet përkatësisht. Nga 7 G / G vjen Willem me 5 Mbi 2.5 në to, Mbi 2.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** GLANDMPAH - DORTMUND: Skuadrat shënojnë në 15 ndeshjet e fundit me 23 dhe 22 gola. (11-7) dhe (13-9) gola në 6 ndeshjet e fundit brenda dhe jashtë me përkatësisht 5 dhe 6 G / G. G/G & Mbi 2.5.  Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

** KUJDES - WOTFORD: Me 10 dhe 9 Nën 2.5 skuadrat në fund të 12 ndeshjeve të fundit. Statistika | Winmasters - Vizito | 21+

** ANDERLECHT - PIJE: Beveren po kalon një deformim me 4 humbje dhe 2 barazime në 6 të fundit. Anderlecht është mesatar, por me vendin më të mirë në kampionat, duke pasur 7 fitore dhe 4 barazime me (18-6) gola. 1 & Mbi 2.5. Statistika |Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** BENEVENTO - TURIN: Benevento u bë me radhë. Torino po bën një humbje 1 përpjekje në 6 ndeshjet e fundit. Nga 1 fitore ata kanë të dy në 6 të fundit brenda dhe jashtë. Ai mund të shkojë kudo. - Χ2 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** ARBROUTH - DUNDY: Nga 5 G / G & Mbi 3.5 vjen Dundee. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

** PARIS SHENT GJERMANI - MONPELIER: Deformimi i Montpellier tregon 4 humbje dhe 2 barazime në 6 ndeshjet e fundit me 5 G / G të fundit. Nga 4 fitore dhe 2 barazime vjen Parisi. Montpellier shënon në 6 të fundit jashtë. G/G & Mbi 2.5, 3.5. Statistika |Winmasters - Vizito | 21+

** LEVANTE - VAGIADOLID REAL: 4 fitoret në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me gola të lehtë (11) i japin Levante një avantazh ndaj Valladolid i cili nuk ka shënuar në 3 nga 5 më të fundit me 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit. Levante Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** ALBATHETE - ZARAGOSA E VALRTET: Ekipet po përpiqen të korrigjojnë edhe më vonë. 3 dhe 2 gola të shënuar në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë fushe. 0-0, 1-1. nën 1.5. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** ENTELA E VIRTOSH - PISA: Pisa është e pamposhtur për 8 ndeshje. (11-11) gola në 6 të fundit jashtë. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** QYTETI ALMERE - DORDRECHT: Mbi 3.5. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** TELSTAR - ALKMAAR B: Me 3 fitore në 4 Telstar më të fundit me sulmin e tij për të shënuar 11 gola. 53 golat e pësuar nga Alkmaar B janë paraqitja më e dobët mbrojtëse në kampionat në 20 ndeshje. Telstar Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

** CSA AL - BRAZIL DE PELOTAS: Brazil de Pelotas nuk shënon në 4 nga 5 më të fundit dhe në 3 nga 4 të fundit përveç. CSA vjen larg nga shtëpia me një dyshe (1-3) me 1 humbje në 6 ndeshjet e fundit. Në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me 3 fitore 1 barazim. CSA Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Ofroj Zonë me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet e Superligës dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

 Views: 7388
- 6806 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 01 / 21   Fortuna Duesseldorf - Greuther Fuerth
Willem II - Zwolle
Gladbach - Dortmund
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
  5.36
Magjistarët
22 / 01 / 21   Juventude - Figueirense
Anderlecht - Beveren
CS Alagoano - Pelotas Brazil
  Juventude (Mbi 1.5)
Anderlecht (Mbi 1.5)
CS Alagoano (Mbi 1.5)
  5.11
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  24.94
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.