elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Gjen presa ____ (CASH ... 5.11 & BOMB ... 4.90)

** Feyenoord - Sparta Rotterdam: 1 & Over 2.5. Statistika

** ZULTE WAREGEM - ANTWERP: Antwerp gjen presione 3 fitore 1 barazim në 4 më të fundit me 12 gola në pjesën sulmuese. Në 2 të fundit përveç me një numër të barabartë të fitoreve / tresheve. Nga 3 humbje 1 barazim vjen Zulte me 12 gola pasiv. Në 2 ndeshjet e fundit në shtëpi me 2 humbje dhe (0-8) gola. Antwerp Mbi 1.5. në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** AARCHOUS - Kuajshit: I pamposhtur në 4 ndeshjet e para (të gjitha G / G) Aarhus që në 2 brenda arriti 2 fitore me një numër të barabartë prej katër. Horsens me 3 humbje dhe 1 barazim në të njëjtat 4 ndeshje. Aarhus Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** BEYLE - GJYQTAR: Vetëm në premierë u mund Vejle, e ndjekur nga 2 fitore dhe 1 barazim. Pa një fitore, Lyngby në të njëjtat 4 ndeshje me mbrojtjen e saj të pësuar 7 gola në 3 ndeshjet e fundit. Uau Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** AJAX - HERENFEN: Mbi 3.5. Statistika

** BILBAO ALETIKE - LEVANTE: Bilbao nuk arriti të shënojë në 3 nga 4 ndeshjet e para. Levante nuk shënon në 2 ndeshjet e fundit. Statistika

** HAMARBI - MIALBI: Me 5 barazime (G / G) në 5 të fundit brenda Hamarbi. (22-19) dhe (21-17) golat e ekipeve në 12 të fundit të kampionatit. G/G. Statistika

** Pallati Kristal - BRITON: 4/4 Mbi 2.5 me (8-10) gola Brighton, nga 3 Mbi 2.5 vjen Crystal Palace. G/G. Statistika

** MONAKO - MONPELIE: G/G & Over 2.5 τα 3 εντός της Μονακο, και τα 2 εκτός της Μονπελιε. Mbi 2.5. Statistika

** ANTALIASPOR - GAZIANTEP: 2 fitore në shtëpi për Antalya, pa fitore në 4 ndeshjet e para Gaziantep. - 1 -. Statistika

** HELSINKI - HELSINGFORS: Mbi 2.5. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

** HELSINGOR - SKIVE: (3-12) gola me 5 humbje 1 barazim për Skive në 6 të parat e kampionatit. Me 4 fitore dhe 2 humbje, Helsingor në 6 kthesat e para. Helsingor Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** CSKA MOSKW - DINAMO MOSKW: 0-0, 1-1. Statistika

** VIGJARE - VALENTHIA: Ekipet shënuan në 3 dhe 2 ndeshje jashtë. Mbi 2.5. Statistika

** SONTERISKE - BRONDBY: G/G & Over 2.5 στα 4 μέχρι τώρα παιχνίδια η Μπροντμπι. Από 3 G/G & Over 2.5 έρχεται η Σοντερισκε. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** VAGIECANO - ESPANIOL: (7-0) Golat e Espanyol me 4 fitore dhe 1 barazim. Rayo fitoi në 2 në shtëpi. Statistika

** CHVOLE - Eindhoven: Eindhoven Mbi 1.5. Statistika

** TANTA - AL-MASRI: Më 21 janar, fitorja e fundit e Tanta me 12 humbje dhe 6 barazime në 18 ndeshje. Al Masri po vjen nga 3 fitore me vetëm 2 humbje në 10 ndeshjet e fundit. Në 6 të fundit përveç me 5 fitore. Al Masri Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** BASHKIMI SCHALKE - BERLIN: 3/3 mposht me (1-15) gola Schalke të keq.Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+ | Luaj me Përgjegjësi Autoriteti Kompetent: Rregullatori i Komunikimit Komercial: EEEP | KETHEA: 2109215776 Rreziku i varësisë dhe humbja e pasurisë

** KOPENHAGEN - AALBORG: G/G & Over 2.5 και τα 4 πρώτα παιχνίδια για την Κοπεγχαγη. Mbi 2.5. Statistika

** UDINEZE - PARMA: 3/3 humbje me (0-4) gola nga Udine. Statistika

** CHRISTIANSUND - ROSENBORG: G/G & Mbi 2.5. Statistika

** GZZTEPE - FENERBAΧΤE: Nga 3 barazime vjen Goztepe me një fitore në premierë. Me 2 fitore dhe 2 barazime, Fener pësoi 2 gola në to. Statistika

** AEK - PAOK: Ka shumë barazime. (5-1) golat e të dy skuadrave në 3 dhe 4 ndeshje që shënuan respektivisht. 0-0, 1-1. Statistika

** GENK - SARLEROA: Nga 5 G / G me 4 Mbi 2.5 vjen Genk. Charleroi vjen nga 3 G / G. 12 dhe 14 gola u shënuan nga ekipet përkatësisht në 8 ndeshje. Mbi 2.5. Statistika

** MIRANDES - MAJORCA: 0-0, 1-1. Statistika

** HUESCA - VALIADOLID: nën 1.5. Statistika

** DORDRECHT - QYTETI ALMERE: 5 fitoret dhe 2 barazimet e Alere City e çojnë atë në 2η pozicioni i rezultatit me 15 gola asete. Dordrecht pësoi 16 gola në 6 të fundit të kampionatit. Qyteti Almere Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** LESTER - ASTON VILLA: Me 3 fitore dhe (11-2) gola, Leicester po regjistron fillimin e tij të shkëlqyeshëm. Leicester filloi shkëlqyeshëm me 3/3 fitore me 12 gola në sulm. Në ndeshjen e fundit ajo u mund (0-3) nga West Ham. 4/4 Mbi 2.5 Leicester. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** ANDERLECHT - LOUVEN: Leuven shënoi në të 8 ndeshjet me (13-12) gola të plotë. (15-12) Golat e Anderlecht në të njëjtën gjë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** ROMA - BENEVENTO: Mbi 2.5. Statistika

** GIJON SPORTING - TENERIFI: Me 4 fitore, 1 barazim me (5-1) gola, Gijon Pthou fitoi të dy ndeshjet në shtëpi pa pësuar gol. Humbje në 2 jashtë për Tenerife pa shënuar në 2 jashtë. - 1 -. Statistika

** RIO SA - BENFICA: Barazimet 3/3 nga Rio Ave. 3/3 fitore Benfica me 10 gola asete. Benfica Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** GAMMA NDATIONRKOMB --TARE - BASCO DA: Nga 3 fitore dhe të pamposhtura në 5 më të fundit vjen Internacional me gjithashtu përforcimin e 5 fitoreve 2 barazime në 7 të fundit në shtëpi. Nga 4 humbje 1 barazim vjen Vasco i cili pësoi disfata në 3 të fundit jashtë me (1-8) gola. ndërkombëtar Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** TORONTO - ATLANTA JUN.: Toronto ka një shenjë pozitive me 6 fitore dhe 2 barazime. Atlanta ka vetëm 2 fitore në 12 ndeshje. Toronto Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** MINESOTA UNITED - HOUSTON: Zero në mbrojtje në 3 Minnesota më të fundit. Në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me 3 fitore, 1 barazim ka mbajtur fokusin e saj të paprekur në 3 prej tyre. Vetëm 1 fitore në 9 ndeshjet e fundit Houston që mbetet pa fitore në 5 ndeshjet e fundit jashtë. Minnesota Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

 Pamestoixima.gr: "Performanca e nxehtë ... x3". Kthime të përmirësuara.

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** SIRIUS - ESTERSHOOD: Skuadra më e mirë jashtë fushe në kampionat është Ostersund me vetëm 1 humbje në 11 dalje. Me 5 fitore, 3 barazime, 1 humbje në 9 ndeshjet e fundit, skuadra vizitore. - 2 -. Statistika

** TOTENHAM - WEST HAM: Nga 2 fitore psikologjike vjen West Ham, përveç me Leicester (0-3) dhe brenda me Wolves (4-0) duke lënë mënjanë 2 humbjet në fillim. Tottenham po vjen nga një fitore e mbiprodhimit (1-6) në Manchester United, duke sjellë të 3 rezultatet në ndeshjet e mëparshme. Skuadrat shënuan 12 dhe 8 gola në 4 ndeshjet e para. Mbi 2.5 dhe - 2 - . Statistika

** LIL - LANS: Vetëm në premierë Lance humbi, me një seri prej 4 fitoreve dhe 1 barazimit në 5 ndeshjet e fundit. Me 4 fitore dhe 2 barazime, Lille. Performanca vendos. - 2 -. Statistika

Rinovuar Pamestoixima.gr! 0% grabujë & oferta reale bastesh! | 21+

Në kolonë Gjatë ditës zgjedhjet e mia në Mbi 3.5

Në kolonë i veçantë zgjedhjet e mia në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

Östersunds - 2 (4.90) Stoiximan
West Ham - 2 (5.55) Pamestoixima.gr
Lente - 2 (4.90) Pamestoixima.gr

 Views: 10164
- 7322 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
18 / 10 / 20   Zulte Waregem - Antwerp
AGF Aarhus - Horsens
Vejle - Lyngby
  Antwerp (Mbi 1.5)
AGF Aarhus (Mbi 1.5)
Vejle (Mbi 1.5)
  5.11
Novibet
18 / 10 / 20   Villarreal - Valencia
SønderjyskE - Brøndby
FC Kopenhagë - AaB Aalborg
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.94
Pamestoixima.gr
18 / 10 / 20   Tottenham - West Ham
Genk - Charleroi
Leicester - Aston Villa
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.80
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  115.77
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.