elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

** WISSEL COBE - CEREZO OSAKA: (Japoni) Cerezo Osaka është i plotë me 5 fitore në 5 më të fundit, duke pasur 4 fitore në 5 të fundit, përveç me tiparin kryesor që është goli i lehtë në të dy rastet. Wissel Kobe nuk fiton lehtë, por nuk humbet lehtë në 6 të fundit. Wissel Kobe me 9 Over 2.5 në 10 ndeshjet e fundit. G / G & Over 2.5 u shënuan nga ekipet në 5 dhe 4 ndeshjet e fundit brenda dhe jashtë vendit. Cerezo Osaka Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

** TOKYO - TRINITA OITA: Në çdo aspekt, Tokyo shkëlqen me një pamje të mirë të 3 fitoreve, 1 barazimit në 4 ato më të fundit, duke pasur vetëm 1 humbje në 9 ndeshjet e fundit. Oita po provon, por pak gjëra në përgjithësi me vetëm 2 fitore në 12 të fundit të kampionatit. Tokyo Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** KINDAO HAINI - LIFAN CHONGING: (Kinë) Nga 4 Over 2.5 vjen Chongqing Lifan me gjithashtu 4 Over 2.5 në 5 të fundit jashtë. Statistika

** SUGON - POHANG: (Koreja e Jugut) Pohang vjen nga 3 fitore. Me 4 humbje në 6 më të fundit dhe 6 të fundit përveç Sougon. 5/6 Mbi 2.5 përveç Pohang. - 2 -. Statistika

** YOKOHAMA MARINOS - SIMIZOU: (Japoni) Nga 7 G / G & Over 2.5 vjen Yokohama Marinos ku verifikon 5 Over 2.5 në 6 të fundit brenda. Nga 6 Over 2.5 vjen Simizu që ka 10 G / G në 12 ndeshjet e fundit. Mbi 3.5 Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** SAGAN TOSU - SAPORO: (Japoni) Tosu shkëlqen në të dy kategoritë e formave. Sapporo po kandidon me 7 humbje dhe 2 barazime në 9 ndeshjet e fundit të kampionatit.Statistika

** KPV KOKKOLA - MILIKOSKI: Milikoski ka pësuar 18 gola në 6 ndeshjet e fundit jashtë. (13-10) gola në 6 të fundit brenda Kokkola me 5 Mbi 3.5 në to. Mbi 3.5. Statistika

** ΓΙΑΡΟ - ΕΙΦ: Giaro është i fortë në shtëpi me 5 fitore dhe 1 barazim me (20-5) gola. Imazh i mirë me të pamposhtur në 7 ndeshjet e fundit me 5 fitore dhe 2 barazime. EIF është mesatare me mbrojtje të mirë. Γιαρο Mbi 1.5. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** MUSA PORI - AKATEMIA: 6/6 humbje me (3-19) gola për Akatemia. Me 4 fitore në 6 të fundit brenda Moussa. Muza Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** LIEPAGIA - SPARTAKS: (22-19) dhe (25-18) golat e skuadrave në 12 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5, 3.5. Statistika

** DEGERFORS - DALKURD: Konstantet e Degerforce e mbajnë atë në 1η pozicioni i rezultatit. Në 17 ndeshje ai numëron 11 fitore 4 barazime 2 humbje me (37-15) gola. Dalkurd me 3 fitore në të njëjtat 17 ndeshje. Degerforce Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** HALMSTAND - UMEA: Nga një dyshe (0-3) në AFC Eskilstuna vjen Halmstad me 3 fitore në 4 më të fundit duke mbajtur zero në mbrojtje në 5 të 7 të fundit të kampionatit. Umea e ka luftuar atë me barazime kohët e fundit, me më negativin se ka sulmin më të keq në kampionat. Në 4 ndeshjet e fundit jashtë tij ai shënoi vetëm 1 gol. Halmstad Mbi 1.5 dhe - 1 -. Sats

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** VADI DELGA - PIRAMIDST: (Egjipt) Piramidat po deformohen me 3 humbje radhazi. I pamposhtur në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi nga Vady Degla me vetëm 2 gola të shënuar. - 1Χ -. Statistika

** Në kualifikimet e Champions League Ne mbajmë asin e Maccabi Tel Aviv dhe G / G & Over 2.5 në Midtjylland - Young Boys.

** Angli | Kupa EFL ne e mbajmë Over 2.5 në West Brom - Harrogate, Ipswich - Fulham, Bristol City - Northampton dhe Everton - Salford.

** Në MLS Vancouver Whitecaps - Ndikimi Montreal me fat në Over 2.5 dhe në dyshe.

Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** VAASA - GULL: Oulu është mesatar me 3 fitore në 7 ndeshjet e fundit. Nga Vaasa ne mbajmë 3 fitoret radhazi me 9 asete të golave ​​dhe të pamposhtur në shtëpi në 7 ndeshje me (13-6) gola. - 1 -. Statistika

** JONSEPING - QASJE: Nga 2 fitore vjen Ergrete me zero në mbrojtje në 4 nga 5 më të fundit me vetëm 1 humbje në 10 ndeshjet e fundit. Me 2 fitore në 5 të fundit të kampionatit, Jonesping. - 2 -.Statistika

** BRAGE - GAIS: Një klikim më i mirë në Brage në përgjithësi, por jo për të kandiduar për të arritur. 3 fitoret e Brage në 10 paraqitjet e fundit në shumë raste me gola të vështirë nuk justifikojnë besimin. Nga 2 fitore vjen GAIS me 2 humbje në 9 ndeshjet e fundit. - 2 -.Statistika

** DIELLI - AKROPOLI: Nga 4 humbje vjen defore Sundsvall me vetëm 2 fitore në 11 ndeshje. Vetëm 1 humbje në 12 ndeshjet e fundit dhe 6 të fundit jashtë Akropolit. Me 5 Mbi 2.5 në 6 të fundit brenda Sundsvall, me 5 G / G në 6 të fundit jashtë Akropolit. Mbi 2.5 dhe - 2 -.Statistika

Pamestoixima.gr: Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë | 21+

Bombat

VPS Vaasa - 1 (3.76) Pamestoixima.gr
Orgryte - 2 (4.50) Bet365
GAIS - 2 (4.20) Pamestoixima.gr
Akropoli - 2 (4.20) Bet365

Views: 7848
- 7160 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
16 / 09 / 20 Degerfors - Dalkurd
Sundsvall - Akropol
West Brom - Harrogate
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
4.94
Novibet
16 / 09 / 20 Ipswich - Fulham
Bristol City - Northampton
Everton - Salford
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
5.30
Pamestoixima.gr
16 / 09 / 20 Halmstad - Umea
Maccabi Tel Aviv - Dinamo Brest
Midtjylland - Young Boys
1
1
Mbi 2.5
5.00
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
122.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.