elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Lojë e vështirë ____ (CASH ... 6.00)

~ Në kualifikimet e Ligës së Kampionëve kemi tre ndeshje me sytë nga PAOK - Benfica, e cila gjithashtu bie në sy për interesin grek.

** Në orën 20:00 Dinamo Kiev - Alkmaar me Dinamo Kievin që ka edhe një epërsi të lehtë për shkak të shtëpisë, por edhe gatishmërisë.

** Në Ghent - Vjenë e Shpejtë Fillimi i keq i Ghent në kampionat me 4 humbje dhe 1 fitore me sulmin e tij duke mos shënuar në asnjë prej tyre më shumë se 1 gol për ndeshje tregojnë dobësi të forta. Rapid B me 6 fitore në lojëra miqësore dhe zyrtare që nga fillimi i gushtit.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** PAOK - BENFICA: PAOK nuk është skuadra që fitoi dyshen, madje as PAOK në gjysmën e parë të kampionatit të vitit të kaluar.

Ferreira krijon planet e tij ku zgjedhjet e tij personale me Tzolis dhe Michailidis e nxorën atë nga shkuma, nga ku përfundoi në fund të sezonit. Ai gjithashtu pastroi peshat e mëdha me bekime nga lart dhe vazhdon me perspektivën e vënies së vulës së tij në ekip diçka që dëshironte që nga dita e parë.

Sot ai do të përpiqet të mos i japë vende Benfica, gjë që natyrisht është e vështirë, sepse skuadra portugeze mund t'i gjejë ato vetë me cilësinë që ka.

Në mesfushë, PAOK ka fatin e tij. Nëse Pelkas bashkëjeton në minuta me serbin A. Zivkovic, i cili është një futbollist i mirë, ata mund të krijojnë përçarje duke ndryshuar ekuilibrin në mbrojtjen e Benfica.

Prania e Pelkas lejon ekipin të ndryshojë shpejtësinë. Mbrojtja e ngutshme sulmuese që ai bën në vijën mbrojtëse të kundërshtarit, dhe mundësia kundër frontit, mund ta kalojnë lehtë topin në zonën e Benfica. Pa Pelkën, PAOK humbet shumë shpejtësi.

Serbi A. Zivkovic ka cilësi, ai luan në të dy anët me këmbë të kundërta, ai është një gjuajtës, është i guximshëm, kërkon përpjekje dhe gjuan nga kudo, kualifikim i shkëlqyeshëm.

Sigurisht që po flasim për një lojë shumë të vështirë që do të gjykohet nga evolucioni i saj.

Nga ana tjetër, Benfica i këtij viti ka kërkesa të mëdha me punësimin e Jesusus dhe transferimet që mund të kalojnë koston e 100 milion eurove.

Favoriti i lojës është Benfica, në një ndeshje që mund të shënohet nga të dy skuadrat. G / G & Mbi 2.5

Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

Në pjesën tjetër të programit

** MIST LEL MAKASA - MASR FC: (Egjipt) Fiton në 3 të fundit me një gol të lehtë (9) për Makasa i cili mban një imazh të mirë me vetëm 2 humbje në 12 ndeshjet e fundit. Vetëm 1 fitore për Masr në 14 ndeshjet e fundit duke mbetur pozicioni i parafundit i renditjes. Mist le Makasa Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** TROMSO - LILESTROM: Mbetet në 1η Tromso vendoset në renditje me një rekord të 10 fitoreve, 2 barazimeve dhe 2 humbjeve në 14 ndeshjet e para. Në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi ai ka një gol të lehtë, duke shënuar 13 gola. Në formë, Lillestrom vjen i pamposhtur në 7 ndeshjet e fundit. Opsione G/G dhe Tromso Mbi 1.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** ESTER - TRELEBORG: Forma e fundit spikat në favor të Ester që vjen nga 4 fitore 1 barazim me sulmin e saj për të shënuar 14 gola në to. Nga 3 humbje 1 barazim vjen Trelleborg. Një problem për Ester është fakti që ai pësoi gola në 11 nga 12 të fundit të kampionatit. Mbi 2.5 nga 5 të fundit përveç Ester me G / G në 6 prej tyre. G/G. Statistika

** ISMAIL - AL MOKAVLUN AL ARAB: Ismaili vjen nga 6 seri Over 2.5 që ka 10 G / G në 12 ndeshjet e fundit me (19-22) gola. Në 6 të fundit brenda me 5 G / G dhe gola të përgjithshëm (11-9). Skuadra vizitore ka pësuar gola në 10 nga 11 ndeshjet e fundit. G/G. Statistika

Pamestoixima.gr: Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë | 21+

** SERO PORTENIO - SH ASNIM KOMBTAR: Nga 10 fitore radhazi vjen Sero Portenio me 19 gola. Nacional Asuncion nuk ka shënuar në 3 dhe 4 të fundit përveç. Sero Portenio Mbi 1.5 dhe - 1 -. Stats

** Në Angli | Kupa EFL ne e mbajmë Over 2.5 në West Ham - Charlton dhe Burton - Aston Villa, dhe dyshen në Fleetwood - Port Vale.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Bombat

Port Vale - 2 (4.20) Pamestoixima.gr

Views: 7386
- 6471 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
15 / 09 / 20 PAOK - Benfica
West Ham - Charlton
Burton - Aston Villa
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
6.00
Pamestoixima.gr
15 / 09 / 20 Tromso - Lillestrom
Osters - Trelleborgs
Ismaily - Al Mokawloon Al Arab
G / G
G / G
G / G
5.69
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
34.72
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.