elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

** Yokohama - Nagoya: (Japoni) 31 golat pasivë të Yokohama janë 2η mbrojtja më e keqe e ligës në 15 ndeshje. Në 11 ndeshjet e fundit me 8 humbje. Një prani e ekuilibruar, Nagoya mbetet në grupin e renditjes me vetëm 1 humbje në 7 dalje që ia vlen të kesh, duke pasur mbrojtjen më të mirë të kampionatit. Nagoya Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** GAMBA OSAKA - SONAN BELMARE: (Japoni) Superiore në çdo mënyrë është Gamba Osaka që numëron 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit me 3 Mbi 2.5 dhe 3 G / G në 3 të fundit brenda. 19 gola të pësuar në 7 larg (6 mbi 2.5) me 6 humbje 1 barazojnë të dobëtit dhe të fundit në renditjen Sonan. Gamba Osaka Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.Statistika

** JIANGZHOU GUOHIN SA - KUANGZHOU RF: (Kinë) Gol i lehtë për Jiangsu Guohing Sa me sulmin e saj për të shënuar gola (17) në 8 nga 10 ndeshjet e ligës. Guangzhou RF shënon në 4 ndeshjet e fundit jashtë me mbrojtjen e saj të pësuar 23 gola në 10 të përmendura më lart. Mbi 2.5. Statistika

** GANGWON - POHANG: (Koreja e Jugut) Me 3 Over 2.5 dhe G / G në 4 më të fundit, Gangwon me një sekuencë prej 5 Over 2.5 në 6 të fundit në shtëpi me (10-13) gola. Pohang ka një nga sulmet më të mira me 34 gola në 19 ndeshje. Vjen nga 3 mbi 2.5 dhe G / G me 4 mbi 2.5 në 5 të fundit përveç. Vlen të përmendet se ai ka pësuar gola në 9 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** ANDERLECHT - SERKL BRIZ: Me 3 barazime, 1 fitore në 4 ndeshjet e para, Anderlecht. Statistika

** FALKENBERG - GOTENBURG: Ata thithin me vetëm 2 fitore në 18 dhe 19 ndeshje që dhanë përkatësisht. Me 9 G / G ekipet në 12 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** HAMARBY - HELSINBORG: Nga 6 Over 2.5 radhazi vjen Hamarby me 7 G / G në 8 ndeshjet e fundit. Helsingborg me 10 G / G për 12 ndeshje. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** CR REIKIAVIC - STIARNAN GARDAMBAER: (Islandë) Vendos ha (G / G) në 5 të fundit brenda me një numër të barabartë Mbi 2.5 KR Reykjavik. Me 7 G / G në 8 ndeshjet e fundit, Stirnan. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** MALME - AIK STOKCHOLMIS: Vetëm 4 fitore të AIK në 18 ndeshje e sjellin atë në fund të renditjes. Malm fundit humbi freskinë herën e fundit, por mbetet vetëm i pari në krye me një ndryshim prej 6 pikësh. Në 10 brenda ai shënoi 20 gola me mesfushorin duke e mbajtur në përgjithësi me 38 gola në 19 ndeshje. Malm Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.Statistika

** MIALBI - WARBERGS: Nga 2 fitore në shtëpi vjen Varbergs i cili shënon pa ndërprerje në 8 ndeshjet e fundit me një numër të barabartë të G / G. Me 5 G / G në 5 të fundit brenda dhe Miami. G/G. Statistika

** ILVES - HELSINKI: 34 golat që Helsinki shënoi në 14 ndeshje tregojnë objektet në pjesën sulmuese. Ngre respekt për të pamposhturit në shtëpi në 6 ndeshje të Ilves. Helsinki Mbi 1.5. Statistika

** ALESUD FK - SARPSBORG: Gola jashtëzakonisht mbresëlënës (9-19) i Aalesund në 6 të fundit brenda me 6 G / G dhe Mbi 3.5. Nga 5 Mbi 2.5 vjen Sarsborg me mbrojtjen e tij të pësuar 16 gola në 7 dalje. Mbi 2.5. Statistika

** STROMSGONCET - ROSENBORG: Stromgodset kanë pësuar gola në 12 ndeshjet e tyre të fundit, dhe 6 të fundit në shtëpi, përkatësisht 27 dhe 14. Vlen të përmendet se ai shënon të paktën 2 gola për ndeshje në 4 nga 6 ndeshjet më të fundit dhe 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Rosenborg po fiton vrull me një gol të lehtë me 5 Over 2.5 në 6 të fundit të kampionatit. Rosenporg Mbi 1.5, G/G & Mbi 2.5. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** PUMAS - ATLETIK SI LOUIS: Nga 3 fitore Pumas vjen i pamposhtur në 9 raundet e para të kampionatit. Pas 4 humbjeve, e fundit në renditjen e San Luis arriti të pranonte 16 gola në 9 ndeshje. Πουμας Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.Statistika

** AUCAS - DEPORTIVO CUENSA: (Ekuador) Imazh i mirë me 4 fitore 1 barazim 1 humbje në 6 Aukas më të fundit me 5 fitore në 5 të fundit brenda ku pësuan vetëm 1 gol. Deportivo Cuenca ka vetëm 1 fitore në 12 ndeshje. Aukas Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** VALERENGA - BRAN: Ap6 Mbi 2.5 dhe G / G vjen nga Valerenga i cili ka një gol të lehtë në shtëpi. Bran shënoi në 7 nga 8 daljet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

** FLUMINENCA - KORINTT: 7/9 G / G gripi, 6/8 G / G korintasve. Statistika

** VALOR - REIKIAVIK VIKINGOUR: (Islandë) Nga i plotë me 6 fitore radhazi vjen Valur me 15 gola asete. Vikingur Reykjavik ka vetëm 3 fitore në 11 ndeshje. Valur Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** I PAVARUR. DEL VALLEY - DOLFIN: (Ekuador) I fortë me vetëm 1 humbje, Independiente Del Valle me sulmin më të mirë që ka 28 gola në 12 ndeshje. Me 3 humbje 1 barazim në 4 të fundit përveç Delfin me vetëm 1 gol në sulm. Independiente del Valle Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** MINIERI ATLETIK - BRAGANTINE: Atl Mineiro fiton 3 ndeshje në shtëpi me të paktën 2 gola për ndeshje. Me vetëm 1 fitore në 9 ndeshje, Bragantino me shtëpinë e tij është shkelur në të 9 ndeshjet. Atl Mineiro Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** GOIAS - NDATIONRKOMBTARE: Konstante e Internacional me 6 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje e mbajnë atë në krye. Vetëm 1 fitore në 7 ndeshje, Goias me mbrojtje të lehtë. ndërkombëtar Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** SERO PORTENIO - PSRDORIMI KOMBTAR: Nga 10 fitore radhazi vjen Sero Portenio me 19 gola. Nacional Asuncion nuk ka shënuar në 3 dhe 4 të fundit përveç. Sero Portenio Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** SPORTING KANSAS CITY - MINNESOTA E BASHKUAR: (14-11) dhe (17-13) golat e ekipeve në 7 ndeshjet me Minesota duke shkruar 7/7 Mbi 2.5. Kansas City me 6 G / G në 7 të përmendura më lart. G/G & Mbi 2.5Statistika

Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** BONDO GLIMT - ONT: Bondo Glimt është i plotë, por edhe Ode me 8 fitore në 10 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5. - 2 -. Statistika

** BAPA - SHKO ATLETIKE: Nga 2 fitore, të dy numërojnë në 8 ndeshjet e para. Pa një fitore në 6 të fundit, Bahia me sjellje të keqe mbrojtëse. Nga 1 fitore 2 barazime vjen Atletico GO. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë | 21+

Në kolonë Gjatë ditës opsionet e mia në Mbi 3.5

Bombat

I çuditshëm - 2 (6.00) Pamestoixima.gr
Atletico GO - 2 (4.25) Pamestoixima.gr

Views: 9624
- 9943 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
13 / 09 / 20 Gamba Osaka - Shonan
Jiangsu Suning - Guangzhou R&F
Gangwon - Pohang
Mbi 2.5
Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
5.00
Bet365
13 / 09 / 20 KR Reykjavik - Stjarnan
Aalesund - Sarpsborg 08
Stromsgodset - Rosenborg
G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
5.10
Pamestoixima.gr
13 / 09 / 20 Pumas - Atletico San Luis
Atletico-MG - Bragantino
Sporting Kansas City - Minnesota United
Pumas (Mbi 1.5)
Atletico-MG (Mbi 1.5)
G / G & Mbi 2.5
5.50
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
134.46
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.