elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Ai gjeti ekuilibra

** SIMIZOU - KASIMA ADLERS: (Japoni) Nga 5 Over 2.5 (të gjitha humbjet) vjen Simizou me 6 G / G dhe Over 2.5 në 6 të fundit në shtëpi me (14-14) gola. Nga 4 Mbi 2.5 (të gjitha fitoret) dhe 5 G / G vjen Kasima. Κασιμα Mbi 1.5 dhe G/G & Mbi 2.5. Statistika

** WISSEL COBE - TOKYO: (Japoni) Me 5 Mbi 2.5 në 6 më të fundit të dy. Skuadrat kanë shënuar 21 gola në 12 ndeshjet e fundit. (11-13) golat e Wissel Kobe në 6 të fundit në shtëpi. Mbi 2.5. Statistika

** ULSAN - DAEGU: (Koreja e Jugut) E qëndrueshme që e sjellin atë në majë për Ulsan që vjen nga 8 fitore 2 barazime. Në 9 ndeshje në shtëpi me 8 fitore 1 barazim me (25-7) gola. Deformimi me 4 humbje 1 barazim në 5 Daegu më të fundit. Ulsan Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** SPARTAKS JOURMALA - DAUGAVPILS: (Letoni) Ai shënoi 24 gola në 12 ndeshjet e fundit me 2 humbje. 12 gola të shënuar në të njëjtën 12 larg nga 4 humbje me vetëm 1 aset gol. Spartaku Mbi 1.5 dhe - 1 - . Statistika

** JUGARDEN - ELFSBORG: Në të njëjtat skuadra me vetëm 2 pikë diferencë në tabelën e rezultateve. Nga 7 seri Mbi 2.5 vjen Jurgarden me 6 G / G në to. (24-20) golat e Elfsborg në 12 ndeshjet e fundit. G / G & Mbi 2.5 4 të fundit në Jurgarden. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Ne u themi lamtumirë njerëzve të bardhë në Angli kur kemi diçka për të thënë.

** Në Skoci ne mbajmë fitoren e Aberdeen me mbi 1.5 për partinë e saj. Statistika

** ROVANIEMI - HONKA: Me 12 humbje dhe 2 barazime, Rovaniemi tregon se do të jetë plotësuese. Vetëm 1 humbje për Honka në 13 ndeshje duke pasur larg mbrojtjen më të mirë me 8 gola pasiv. Honka Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** LIEPAGIA - JELGAVA: (Letoni) (20-20) gola në 12 ndeshjet e fundit të Liepaja. Jelgava pësoi 31 gola në të njëjtat 12 ndeshje me 15 prej tyre në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Mbi 2.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** SHAKHTAR SOLIGORSK - VITEBSK: Pas 16 ndeshjeve të kampionatit, Soligorsk humbi, të cilët së bashku me BATE janë në të 1-unη pozicioni i renditjes. Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 5 fitore dhe 1 barazim, ekipi vendas ka një raport pozitiv të golave ​​(15-2). Nga 2 humbje 1 barazim vjen i moderuari Vitebsk. Soligorsk Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** SKILLSTONA - HALMSTAND: Humbja në shtëpi e Halmstad nga Degerfors e zbriti atë nga 1η pozicioni Në 6 ato që i paraprinë menjëherë ai pësoi vetëm 1 gol, ndërsa në 7 ndeshjet jashtë është i pamposhtur me vetëm 3 gola pasiv. Me 3 fitore në 16 ndeshje, Eskilstuna është në pozitën e fundit të renditjes me 33 gola pasiv. Halmstad Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** CHRISTIANSOUND - VIKING: Christianund gjeti ekuilibra me një shenjë pozitive humbjen 5 fitore 1 në 6 më të fundit 15 me gola të aseteve. Në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi ajo fiton me sulmin e saj për të shënuar 10 gola. Pa ekuilibra, Vikingët vijnë nga 2 fitore, pa justifikuar besimin me (20-20) gola në 12 të fundit të kampionatit. Christiansund Mbi 1.5, G / G & Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

** LOUVEN - STANDARDI I LIJES: Fillim i fortë për Standard L me 3 fitore dhe 1 barazim me (6-1) gola. Leuven ha në 4 ndeshje, por nuk fitoi në 2 ndeshje. Fiton në 2 me përjashtim të Standardit L me 5 asete. L standarde Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** DINAMO MINSK - DINAMO BREST: Dinamo Minsk shkëlqen në të dy kategoritë e formave (të kohëve të fundit, brenda dhe jashtë). Statistika

** AEK - OLYMPIAKOS: Nuk kam asgje per te thene.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** LONGFORD QYTETI - DROHENDA E BASHKUAR: Me 3 Mbi 2.5 dhe G / G në 4 Longford më të fundit. Drogheda shënon të paktën 2 gola për ndeshje në 4 ndeshje jashtë. Mbi 2.5. Statistika

** ZJARRI CHICAGO - CROWS CROWS: Columbus është superior me një imazh të mirë, me problemin që shënoi vetëm 1 gol në 3 ndeshje jashtë pa arritur një fitore. Statistika

** UNION LA CALERA - COLO COLO: (Kili) Vështirësitë me 2 fitore për Kolo Kolo në 10 ndeshjet e para. Superior, 12 pikë plus Union la Calera me të pamposhtur në 5 brenda. Union la Calera Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** SANTOS - SAO PAOLO: (12-10) dhe (11-9) golat e ekipeve në 9 ndeshjet e deritanishme. G / G. Statistika

** ATLAS - MAZATLAN: Atlas nuk shënoi më shumë se 1 gol për ndeshje në 8 ndeshjet e para. Statistika

** NEW YORK CITY - CINCINATI: Ekipi vendas rrit shpejtësinë me 3 fitore dhe 1 barazim në 4 më të fundit. Ai pësoi 11 gola në 4 ndeshje jashtë fushe kundër Cincinnati. Qyteti i Nju Jorkut Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

** DEPORTIVO CALI - LOS MIGIONARIOS: (Kolumbi) 1-0, 2-0. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** UNIONI FILADELFIA - ANGLI E RE: Ekipet kanë 1 humbje në 6 ndeshjet e fundit. Ai mund të shkojë kudo. Statistika

** ORLANDO CITY - INTER MIAMI: Inter Miami shënoi vetëm 1 gol në 4 ndeshje jashtë me 3 humbje dhe 1 barazim. Nga e pamposhtur në 4 më të fundit vjen Orlando me 2 fitore 2 barazime. Orlando Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** DIASA TEN PENRGJITHSHME - LIBERTAD: (Paraguai) Libertad është në formë me 4 fitore dhe 1 barazim në 5 ndeshjet e fundit, pasuar nga 3 fitore në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Vetëm 1 fitore për General Diaz në 9 ndeshjet e fundit dhe në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. (8-10) dhe (11-10) golat e ekipeve në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. Libertad Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** Liqeni i kripës - COLORADO: Nga 5 Mbi 2.5 po vjen Salt Lake. 6/6 G/G Kolorado. Mbi 2.5. Statistika

** KLUBET AMERIKA - TOLUKA: 3 fitoret radhazi të Club America e sjellin atë në majë. 20 golat që ai shënoi janë paraqitja më e mirë sulmuese në kampionat në fund të 9 ndeshjeve. Nga 3 humbje vjen Toluca me 9 gola pasiv. Në 5 numëron larg 4 humbje 1 barazim me 14 gola pasiv. Klubi Amerikë Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** DEGERFORS - JONSEPING: Jonesping nuk ka asgjë për të patur zili, duke numëruar 7 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje në 10 largimet e fundit. Me 2 fitore në 5 Degerfors më të fundit. Skuadrat kanë shënuar përkatësisht 25 dhe 21 gola në 12 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** ATLETIKA E ST PATRICKS - SLIGO ROVERS: St. Patricks vjen nga 2 humbje me sulmin që mbetet në zero në 3 të fundit të kampionatit. Sligo Rovers me 5 fitore në 6 ndeshjet e fundit. - 2 -.Statistika

** ATL.PARANAENSE - KORITIBA: Atletico Paranaense nuk ka fituar në 7 ndeshje me 5 humbje, 2 barazime dhe një sulm që nuk shënoi më shumë se 1 gol për ndeshje. Me 1 humbje në 5 më të fundit, dhe pa asnjë humbje në 3 të fundit përveç Coritiba. - 2 -. Statistika

** TIGERS - SANTOS LAGUNA: Nga 2 humbje, të dy numërojnë në 9 ndeshjet e kampionatit. Santos Laguna shënoi në 4 ndeshjet e fundit jashtë. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë | 21+

Në kolonë Gjatë ditës zgjedhjet e mia në Mbi 3.5

Bombat

Jonkopings - 2 (4.75) Pamestoixima.gr
Sligo Rovers - 2 (4.50) Bet365
Coritiba - 2 (4.75) Bet365
Santos Laguna - 2 (4.00) Pamestoixima.gr

Views: 9943
- 10307 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
12 / 09 / 20 Shimizu - Kashima
Vissel Kobe - FC Tokyo
Ulsan - Daegu
G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
Ulsan (Mbi 1.5)
5.00
Stoiximan
12 / 09 / 20 Djurgarden - Elfsborg
Liepaja - Jelgava
Degerfors - Jonkopings
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
5.10
Pamestoixima.gr
12 / 09 / 20 AFC Eskilstuna - Halmstad
Kristiansund - Viking
Leuven - Liege Standard
Halmstad (Mbi 1.5)
Kristiansund (Mbi 1.5)
Liege Standard (Mbi 1.5)
5.08
Novibet
12 / 09 / 20 Qyteti i Nju Jorkut - Cincinnati
Salt Lake - Colorado Rapids
Klubi Amerikë - Toluca
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Klubi Amerikë (Mbi 1.5)
4.55
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
571.77
Starbet33
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.