elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Guru L

Shkëlqehet qartë

** PIRAMINTET - AL-MASRI: (Egjipt) Bad Al Masri vjen nga 5 humbje 2 barazime me vetëm 1 gol në sulm. Zero në sulm në 4 ndeshjet e fundit jashtë. 2 humbjet e Piramidave ndaluan një shenjë pozitive me 6 fitore dhe 1 barazim në 7 menjëherë mëparshme me një gol të lehtë. piramida Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** AUDAX ITALIAN - LA SERENA: (Kili) Nuk shquhet, por Audax Italiano është qartë më superior me numra mediokër në të gjitha nivelet. E fundit në renditje është La Serena me 1 fitore në 9 ndeshjet e para. - 1 -. Statistika

** MAARDU STARBUNKER - PARNOU JALGALIKLUB: (Estoni) Skuadrat shënuan përkatësisht 29 dhe 30 gola në 12 ndeshjet e fundit. Mbi 3.5. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** HELSINGFORS - HELSINKI: Helsingfors rregullohet nga paqëndrueshmëria e plotë me një rekord prej 6 fitoreve, 5 humbjeve dhe 1 barazimit. Nga ana tjetër, Helsinki me konstante që e sjellin atë në majë, që vijnë nga 4 fitore dhe të pamposhtur në 10 ndeshje. Numra të shkëlqyeshëm dhe jashtë me 5 fitore 1 barazim me (14-2) gola. Helsinki Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** AL MOKAWLUN AL ARAB - HARAS EL HEDOUD: (Egjipt) Vetëm Tanta u fitua në 12 largimet e fundit nga Haras el Hedoud me një gol shumë të vështirë në sulm. Al Arab fiton 3 ndeshjet e fundit në shtëpi me 2 humbje në 8 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

** GETEMPORG - HAMARBI: Gothenburg injoron fitoren në 12 ndeshjet e fundit të kampionatit me 10 G / G në to. Në 6 të fundit në selinë e saj verifikon 5 Mbi 2.5. Nga 5 seri radhazi Over 2.5 dhe 7 G / G vjen Hamarby i cili gjithashtu shkruan 5 Over 2.5 në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Mbi 2.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** EREMBRO - MALME: Me shkëlqimet e tij, Erebro nuk është një mizë, por jo diçka e veçantë. Në ndeshjen e fundit, ata mundën Norrk brenda në shtëpi (4-3). Malm έ vjen i plotë me 9 fitore, 2 barazime dhe 27 gola. Me 7 Over 2.5 në 8 ndeshjet e fundit Erebro, me 9 Over 2.5 në 11 të fundit brenda Malmo. 1 & Mbi 2.5. Statistika

** DEPORTE IKIKE - KB. KILI: Ikike ndryshoi në mënyrë drastike imazhin e saj me 3 fitore radhazi, duke lënë mënjanë fillimin fillestar me 4 humbje dhe 2 barazime. Vetëm në premierë u mposht Un. Kili, duke pasur 4 fitore dhe 4 barazime në 8 ndeshjet e fundit. Në 4 përveç Un. Kili mat 4 G / G & Over 2.5 me (8-7) gola. Mbi 2.5. Statistika

** EVERTON DE VINA - ANTOFAGASTAS: (Kili) Everton de Vina po vjen nga një seri sterile në 5 ndeshjet e fundit të kampionatit. Teamshtë skuadra më e afërt në kampionat me (6-8) gola në 9 ndeshje. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** NDATIONRKOMBTARE - CEARA: Internacional është në vendin e parë me 5 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje në 8 kthesat e para. Ceara po çmendet. Filloi me 3 humbje dhe 1 barazim, pasuar nga 3 fitore dhe 1 humbje. ndërkombëtar Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** CORINTHIANS - PALMIRAS: Të pamposhtur mbajnë të dy në 4 brenda dhe 3 jashtë deri më tani me 6 G / G në 7 ndeshje këtu dhe atje. G/G. Statistika

** BAPA - GREMIO: Gremio tërheq 4/4 larg shtëpisë. Lehtë në mbrojtje, Bahia me (10-12) gola në 7 ndeshje. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** BASCO DA GAMMA - GOJANIENCA ATLETIKE: Basco është dukshëm superior në çdo mënyrë me 8 pikë diferencë në tabelën e rezultatit në 7 ndeshjet e para të Brasileiro. Me 3 fitore, 1 barazim në 4 ndeshje në shtëpi me (5-1) gola, Vasco, me (1-6) gola në 3 ndeshje jashtë, Atletico Goianense, i cili mbeti me fitoren e premierës. Baskisht Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** SOUNDERS SEATTLE - SAN JOSE: Pas 3 fitoreve dhe 2 barazimeve, Seattle humbi në ndeshjen e fundit. Pa një fitore, San Jose me 3 humbje, 2 barazime dhe gola në to (8-16). Ai pësoi 8 gola nga 2. 5/6 Mbi 2.5 Seattle, 4/5 Mbi 2.5 San Jose. Seattle Mbi 1.5, G/G & Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

BOMBT E MUNDSHME… .ANALIZA

** NORKEPING - DRU ESTERS: Nga 4 fitues vjen Ostersund me një super statistikë të vetëm 1 humbjes në 9 ndeshje jashtë. Norrkbinping ka një deformim të thellë me 5 humbje në 6 të fundit dhe vetëm 1 fitore në 8 ndeshjet e fundit. Fakti që një ekip, thonë një i jashtëm, "ju flet", fakti që ju mund të justifikoni rrezikun, nuk do të thotë se do të ulet domosdoshmërisht. - 2 -. Statistika

** SMOUHA - ZAMALEK: (Egjipt) Fakti që ata të dy kanë 2 humbje në 12 ndeshjet e fundit, fitorja e vetme 1 në 5 ndeshjet e fundit kundër Zamalek, fakti që Smoucha ka shënuar në 11 nga 12 ndeshjet e fundit, dhe përcaktimin e çmimeve me asin të ofrohet në 5.50 plus. Kushdo që ka dëshirë të vërë bast, ose shkon në tregun e rrezikut, dhe nëse humbet, ai humb një pasuri; ose paloset. - 1 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë | 21+

Bombat

Ostersunds - 2 (6.60) Pamestoixima.gr
Smouha - 1 (5.75) Bet365

Views: 13450
- 6029 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
10 / 09 / 20 Goteborg - Hammarby
Orebro - Malmo FF
Deportes Iquique - Universiteti i Kilit
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
5.18
Stoiximan
10 / 09 / 20 Ndërkombëtare - Ceara
Vasco da Gama - Atletico GO
Seattle - San Jose
Internacional (Mbi 1.5)
Vasco da Gama (Mbi 1.5)
Seattle (Mbi 1.5)
6.71
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
33.88
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.