elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

** KASIVA - GAMBA OSAKA: (Japoni) (16-15) gola në 7 ndeshje në shtëpi për Kasiva me 5 G / G dhe Mbi 3.5 të fundit. Nga 5 G / G vjen Gamba Osaka me 4 Mbi 2.5 në to. Ai shënoi 13 gola në 6 ndeshje jashtë me 4 fitore dhe 2 barazime. Mbi 2.5. Statistika

** KASIMA ADLERS - SENTAI: (Japoni) Kasima po del nga 3 fitore psikologjike jashtë me vetëm 1 humbje në 9 ndeshjet e fundit. Sendai me 1 fitore në 11 anët e fundit brenda. Nga 4 dhe 3 G / G vijnë ekipet. (11-9) dhe (7-10) golat e ekipeve në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. Mbi 2.5. Statistika

** TRINITA OITA - SONAN BELMARE: (Japoni) Këtu shkoni me kush ka më pak rrëmujë. Sonan ka pësuar 17 gola në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Margjinalisht. - 1 -.Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** HIROSIMA - SIMIZOU: (Japoni) Hiroshima ka një avantazh me 2 humbje në 7 të fundit. Simizou vjen nga 4 humbje me 14 gola pasiv. - 1 -.Statistika

** KUANGZHOU EVERGRAN - SHENZHEN HONGZHOU: (Kinë) Semiologjikisht ne mbajmë të pamposhtur në 4 më të fundit të mysafirit me 2 fitore 2 barazime. Nëse hapet, arsyeja. Statistika

** SEREZO OSAKA - SAPORO: (Japoni) Në çdo mënyrë, Cerezo Osaka është superior, duke ardhur nga 3 fitore, duke patur 1 humbje në 10 të fundit të kampionatit. Pa shijen e fitores, Saporo në 7 ndeshjet e fundit me 1 fitore këtu dhe 11 ndeshje me 23 gola pasiv. Nikoqirët pësuan vetëm 1 gol në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi, pësuan 9 gola në 3 ndeshjet e fundit jashtë shtëpisë. Cerezo Osaka Mbi 1.5 dhe - 1 - . Statistika

** SHANGHAI SHENHUA - SHADONG LUNENG TAIS: (Kinë) 4/4 G / G & Mbi 3.5 brenda Shangait Shenhua. Me 3 fitore 1 barazim në 4 jashtë skuadra vizitore me 9 asete të golave. Mbi 2.5. Statistikat

** HUATSIPATO - KATOLIK UNIVERSITARE: (Kili) E fortë në shtëpi me 3 fitore 1 barazim në 4 brenda Huatsipato. Statistika

** MARIEHAMN - LACHTI: (20-22) dhe (18-18) golat e ekipeve përkatësisht në 12 ndeshjet me 9 Over 2.5. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** SEINAGIOEN - TURQIA E BRENDSHME: Fitorja pas 10 ndeshjeve për Seinayion. Edhe pse nuk është bindës jashtë, superior në çdo aspekt Inter Turku i cili numëron 7 fitore në 11 të fundit brenda outs. Inter Turku Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** HONKA - ILVES: Të 1η humbja e Honka pas 7 barazimeve 4 fitore. Ai ka probleme në pjesën sulmuese me një gol shumë të vështirë. Ilves vjen nga 2 fitore me 1 humbje në 6 ndeshjet e fundit. - Χ2 - . Statistika

** HELSINBORG - KALMAR: Me 5 G / G & Mbi 2.5 në 6 Helsingborg më të fundit që verifikon 5 G / G në 5 të fundit brenda. Kalmar ngriti rezultatin në 2 të fundit me Over 3.5, i cili në 6 ndeshjet e fundit jashtë ka gjithsej gola (8-10). Mbi 2.5. Statistika

** COLO COLO - HIGINS: (Kili) Mbi 2.5. Statistika

** GRI ATLETIK - AGIAKOUSO: (Peru) Pa një fitore në 9 ndeshje, Grau me 6 humbje dhe 3 barazime. Ayakutso fiton në 3 të fundit përveç me vetëm 1 humbje në 8 të fundit të kampionatit. - 2 -. Statistika

** FORTALEZA - RECETER SPORT: Fortaleza vjen nga 2 humbje, Sport vjen nga 2 fitore. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** COQUIBO JUNIDO - PALESTINO: (Kili) Vetëm në premierë, Palestina humbi e pamposhtur në 8 të fundit. Nga 4 humbje 1 barazim vjen Cocuibo United me 1 fitore në 9 ndeshjet e para. - 2 -. Statistika

** DEPORTIVO CUENSA - E PAVARUR. Lugina DEL: Me 8 dhe 9 Mbi 2.5 ekipe në 11 ndeshje. Deportivo Cuenca me 10 G / G në 11 të përmendura më lart. Nga atje dhe më gjerë, Independetiente del Valle ka një epërsi të qartë me 14 pikë në tabelë. Mbi 2.5 dhe - 2 -.Statistika

** LEON - TIGERS: Bilanci për Leon që e sjellin atë në majë me një rekord prej 5 fitoreve, 2 barazimeve dhe 1 humbjes. Vetëm Puebla u fitua nga Tigrat në 7 të fundit në kampionat. - 1 -. Statistika

** PARANA - MINERA E AMERIKS: Komandoni mbrojtjen. 0-0, 1-1. Statistika

** SAO PAOLO - BRAGANDINO: Me 4 fitore 1 humbje në 5 më të fundit dhe 4 fitore 1 barazim në 5 brenda Sao Paulo. Nga 3 humbje 1 barazim vjen Bragantino i cili arriti vetëm 1 fitore në 8 ndeshje. Sao Paolo Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** FLUMINESE - FLAMENGO: Hendeku i çmimeve duhet të ishte më i afërt. Ka shumë barazim. E pamposhtur në 4 brenda Gripit. 1-1, 2-2. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOMBT E MUNDSHME… .ANALIZA

** KAVASAKI - COBE WISSEL: (Japoni) Kawasaki shënoi 44 gola në 15 ndeshje me 11/15 mbi 2.5. Nga 8 G / G vjen Wessel Kobe me 7 Mbi 2.5 në to. Kawasaki ka shënuar të paktën 2 gola për ndeshje në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. E pamposhtur në 7 përveç Wissel Kobe e cila vazhdimisht kërkon magjinë e saj. G / G & Mbi 2.5, 3.5. - 2 -. Statistika

** TOKYO - YOKOHAMA: (Japoni) 3 fitoret e Yokohama në 5 të fundit janë dinake. Gjithashtu, 3 humbjet e Tokios në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi nuk justifikojnë besimin. - 2 -. Statistika

** ATL.PARANAENSE - BOTAFOGOAtl Paranaense del nga 5 humbje me 1 barazim me 2 gola në sulm. Barazimet 4/4 përveç Botafogo. - 2 -. Statistika

** Kryqëzimi AZUL - PATSOUKA: Cruz Azul është i fortë, por edhe Patsouka me 1 humbje në 7 ndeshjet e fundit dhe i pamposhtur në 3 ndeshje jashtë. - 2 -. Statistika

** SANTOS LAGUNA - PUMAS: Respekt për Puma të pamposhtur në 8 ndeshje me një raport golësh që ai dëgjon në (15-7). Mbetet skuadra e vetme e pamposhtur në kampionat. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë | 21+

Bombat

Vissel Kobe - 2 (7.40) Pamestoixima.gr
Yokohama FC - 2 (5.50) Pamestoixima.gr
Botafogo RJ - 2 (4.05) Pamestoixima.gr
Pachuca - 2 (4.50) Bet365
Pumas - 2 (4.00) Bet365

Views: 6033
- 6475 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
09 / 09 / 20 Kawasaki Frontale - Vissel Kobe
Kashima - Vegalta Sendai
Kashiwa - G-Osaka
Mbi 3.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
4.75
Stoiximan
09 / 09 / 20 Helsingborg - Kalmar
Deportivo Cuenca - Pavarur nga Valle
Sao Paulo - Bragantino
Mbi 2.5
Mbi 2.5
1
5.70
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
26.27
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.