elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Triniteti G / G

** UNIVERSIDAD DE CONCE - UNION LA CALERA: (Kili) Skuadra e vetme në kampionat që injoron fitoren është Universidad de Conce me 5 barazime 4 fitore. Në 4 brenda ai pranoi 9 gola me 3 humbje dhe 1 barazim. Skuadra kryesore është Union la Calera me 4 fitore dhe 2 barazime në 6 të fundit të kampionatit. Union La Calera Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** KFUM OSLO - TROMSO: Pas 7 ndeshjeve, KFUM fitoi ndeshjen e fundit me dobësi të forta në pjesën sulmuese. Tromso u kthye me 2 fitore dhe mbetet në penthouse të renditjes me një rekord prej 10 fitoreve, 1 barazimi dhe 2 humbjeve në 13 ndeshje. Tromso Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** ASANE - GIERV: Asane vendos ngrënien (G / G) në 5 ndeshjet e fundit me 5 Over2.5 në 6 ndeshjet e fundit. Me 9 G / G në 12 të fundit brenda, Yerv. (10-9) dhe (10-11) golat e ekipeve në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** LILLESTROM - RANHEIM IL: Përmirësuar me pamposhtur në 6 Lillestrom më të fundit me problem fitoren e vetme 1 në 5 të fundit brenda. Ranheim po mban lart me 8 fitore në 12 të fundit të kampionatit me një pikë referimi prej 40 golash në 13 ndeshje. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** ULENSAKER- KIZA - OGIEGARDEN: Nga 2 fitore të dyja në 13 ndeshje. Ai mund të shkojë kudo. Statistika

** SANTNES - CONGSWINGER: Korrigjimet e Kongswinger e sjellin atë me 1 humbje në 7 më të fundit të kampionatit. Shtëpia e Santes me 4 fitore dhe 1 humbje në 5 të fundit justifikon besimin, por prania e përgjithshme mbrojtëse, jo, me 26 gola pasiv. Të dy ekipet do të shënojnë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** SOGDAL - STROMENI pamposhtur në 8 të fundit me 5 fitore 3 barazime Sogndal po kandidon me një sekuencë prej 5 fitore në 6 shtëpi me një gol të lehtë. Stromen ishte i keq me 6 humbje dhe 1 barazim në 7 dalje, duke pasur një raport negativ të golave ​​(4-16). 1 & Mbi 2.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** HAM KAM - RAOUFOS: Asnjë fitore në 6 ekipe vendase dhe 7 skuadra mysafire përkatësisht me (11-16) dhe (8-15) gola. Mbi 2.5. Statistika

** SPORT HUANGAGIO - CARLOS STEIN: (Peru) Imazh i mirë brenda ekipeve me Sport Juangayo që mbledh 10 nga 12 pikët brenda, dhe Carlos Stein që mbledh 7 nga 8 pikët jashtë. Statistika

** KOMUNA DEPORTIVO - DEPORTIVO LAKUABAB: (Peru) Me 4 humbje në 4 jashtë skuadra vizitore ka një total të golave ​​(4-12) me një nga mbrojtjet më të këqija. Mbrojtja më e mirë mirëmbahet nga Deportivo Municipal, por edhe e 2-taη Sulmi më i keq me (7-6) gola në 9 ndeshje. Edhe një epërsi e lehtë në - 1 -. Statistika

** BASHKIMI ESPANIOLA - ΣΑΝΤ. Mrekulli: (Kili) Superiore në përgjithësi, Union Espanyola vjen nga 4 fitore dhe 1 barazim me një problem 1 fitore në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Sant Endacakët hynë në rinisje me 2 fitore, duke lënë mënjanë 4 humbje dhe 1 barazim në 5 ato që i paraprinë menjëherë. (11-9) gola në 5 brenda ekipit vendas, me 3 Over 2.5 në 3 ndeshjet e fundit jashtë fushe. Mbi 2.5. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** ALETIK SAN LUIS - NEKAXA: 7/8 G / G San Luis. E njëjta. G/G. Statistika

** ZOUVENTOUDE - KONFIANKA: Konfianka është afër. Në 6 të fundit ai shënoi 3 gola, në 5 më të fundit ai pësoi 3 gola. Juventusi pësoi vetëm 1 gol në 3 në shtëpi. Statistika

** TOLUCA - JOARREZ: Toluca dha 3 nga 8 ndeshjet në shtëpi me një numër të barabartë të fitoreve. 7/8 Mbi 2.5 Toluca verifikon. Vetëm 1 fitues për Juarez në 8 ndeshjet e para. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** MONTEREI - ATLAS: Atlas nuk shënoi më shumë se 1 gol për ndeshje në 8 largimet. Humbja pas 5 ndeshjeve për Monterrey të pamposhtur në shtëpi me 7/8 G / G në total. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** CUIABA - FIGERENZ: Në Vitoria, Kuba ishte e pamposhtur në ndeshjen e fundit pas 4 fitoreve dhe 2 barazimeve. Figueirense shënoi vetëm 2 gola në 7 ndeshje, por me një sjellje të mirë mbrojtëse. Statistika

** GUADALACHARA - KERETARO: Keretaro mposht 4/4 jashtë shtëpisë. Guadalajara nuk arriti të shënojë në 3 nga 4 ndeshjet në shtëpi. Statistika

** POEMBLA - CLUB AMERIKA: 7/8 G / G & Mbi 2.5 për Club America. G/ G & Mbi 2.5. Statistika

** Në Lidhja e Kombeve ne mbajmë një treshe G / G me Danimarkën - Anglia, Franca - Kroacia dhe Suedia - Portugalia. Këtu do të marrim ndeshjet kundër Kroacisë dhe Luksemburgut.

** Në Angli Trofe EFL Ne po mbajmë një treshe mbi 2.5 me Lincoln - Scunthorpe, Cambridge Utd - Fulham U21 dhe Bristol Rovers - Walsall.

Pamestoixima.gr: Liga e Kombeve me 0% grabitje dhe & super shanse! | 21+

Bombat

Kroacia - 2 (6.00) Bet365
Luksemburg - 1 (4.30) Pamestoixima.gr

Views: 6474
- 6308 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
08 / 09 / 20 Danimarkë - Angli
Suedi - Portugali
Francë - Kroaci
G / G
G / G
G / G
6.02
Pamestoixima.gr
08 / 09 / 20 Linkoln - Scunthorpe
Cambridge Utd - Fulham U21
Bristol Rovers - Walsall
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
5.07
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
33.57
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.