elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Trendet korrigjuese

** KOTKA - AKATEMIA: Termi "gyp" nuk përshkruan saktësisht imazhin e pjesës mbrojtëse të Akatemia, e cila pësoi 15 gola në 5 ndeshje jashtë. Vetëm 1 humbje në 11 ndeshje Kotka që vjen nga 4 fitore 2 barazime. 1 & Mbi 2.5. Statistika

** ISMAILI - MASR FC: Performanca më e keqe jashtë kampionatit është regjistruar nga Masr me 7 humbje, 3 barazime, 1 fitore në 11 dalje me (7-20) gola. Pak gjëra Ismaili me një pozitiv në favor të saj që ajo shënon pa ndërprerje në 11 ndeshjet e fundit të kampionatit. - 1 - . Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** VADI DELGA - AL MOKAVLUN AL ARAB: Vetëm 2 fitore në 12 brenda Vady Delga. Një nga paraqitjet më të mira jashtë është mysafiri. E vështirë. - 2Χ -. Statistika

** HALMSTAND - DEGERFORS: Bilancet në të gjitha nivelet. Nga 31 pikë të dy në 15 ndeshje me 2 humbje 4 barazime 9 fitore. Degerforce mbetet i pamposhtur në 7 ndeshje jashtë, por ka marrë radhë me 1 fitore në ato edhe më të fundit. Halmstad ka pësuar vetëm 1 gol në 6 ndeshjet e fundit. Për të pavendosurit, barazimi është gjithmonë një mundësi. Ave Maria dhe le të shkojmë për më shumëStatistika

** BORGO BASTS - BULON SHIKONI MERA: Ekipi vendas nuk arriti të shënojë në 3 ndeshjet e para. Zero në mbrojtje në 2 përveç Boulogne. Nën 1.5, 2.5. Statistika

** HARAS EL HENDOUD - AL AHLI: Al Ahly shënoi 58 gola në 24 ndeshje të ligës. Le të shkojmë me mesataren e saj. Al Ahly Mbi 1.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** SLIGO ROVERS - FIN HARPS: Tendencat korrigjuese të Sligo Rovers regjistrojnë 4 fitore në 5 më të fundit dhe 3 fitore në 3 të fundit brenda. Të gjitha fitoret me të paktën 2 gola për ndeshje në pjesën sulmuese. Pas 6 humbjesh, e fundit në renditjen e Finn Harps arriti të fitonte. Sligo Rovers Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** JU CHD - GALWAY E BASHKUAR: UCD rriti shpejtësitë në 3 më të fundit dhe 3 të fundit brenda me gola të lehtë (të gjitha Mbi 2.5 deri në 13 në të dyja rastet). Galway inferior, por shumë misterioz. Mbi 2.5. Statistika

** BREY WONDERS - QYTETI I ATLETUNIT: Nuk ka asnjë vlerësim krahasues të lojës me Bray që shkëlqyeshëm qartë. Athlown është një "sëmundje" e pashërueshme, Athlone pësoi 26 gola në 9 ndeshje. 1 & Mbi 2.5. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** SHAMROQ ROVERS B - RUMPERS COMP: (11-12) dhe (12-8) golat e ekipeve respektivisht në 9 ndeshjet e para këtu dhe atje. Të dy ekipet do të shënojnë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** CASAMARCA - djem sportivë: (Peru) 4/4 G / G brenda me 3 Over 2.5 Kazamarka. ¾ G / G & Mbi 2.5 Djem Sportiv. Mbi 2.5. Statistika

** UNIVERSITETI TEKNIK - ORENZ: (Ekuador) Vetëm 1 fitore e Orense në 10 ndeshje e sjell atë në fund të renditjes. Me 2 humbje në të njëjtat 10 ndeshje, Universiteti Superior Teknik. - 1 -. Statistika

** Në Lidhja e Kombeve ne mbajmë një treshe G / G me Hollandë - Itali, Bosnjë - Poloni dhe Austri - Rumani.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** DEPORTI UNIVERSITAR - ALLIANZ UN. DE HUAN: "Mirë" ekipet të dy. Vetëm 2 pikë i ndajnë ato ku ndajnë 1η dhe 2η pozicioni Në 4 ndeshje jashtë, mysafiri mbetet i pamposhtur me 2 barazime dhe 2 fitore, me një mbrojtje që nuk pranon më shumë se 1 gol për ndeshje në 8 daljet e fundit. Kjo ishte e gjitha. - 2 -. Statistika

** DROGENA E BASHKUAR - CABINDI: Humbjet në 2 më të fundit për Campidili, me 6 fitore 1 barazim, por në 7 menjëherë paraardhëse, diçka që duhet vlerësuar në përputhje me rrethanat. Drogheda po vjen nga një humbje në shtëpi, pa ekuilibrat e kërkuar në ato të mëparshmet. Varianti i trefishtë, "fushë beteje", me vlerën në të djathtë. - 2 -. Statistika

** Kryqëzim - CRB AL: Cruzeiro mbeti me freski duke ardhur nga 3 humbje 1 barazim duke lënë anash 3 fitoret në fillim të kampionatit. E pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit me 3 fitore dhe 3 barazime, CRB. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Liga e Kombeve me 0% grabitje dhe & super shanse! | 21+

Bombat

Alianza Huanuco - 2 (4.70) Pamestoixima.gr
Cabinly - 2 (4.75) Bet365
CRB - 2 (4.75) Pamestoixima.gr

Views: 6311
- 7825 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
07 / 09 / 20 Hollandë - Itali
Bosnje - Poloni
Austri - Rumani
G / G
G / G
G / G
6.00
Stoiximan
07 / 09 / 20 Sligo Rovers - Harps fin
UCD - Galway United
Shamrock Rovers II - Cobh Ramblers
1
Mbi 2.5
Mbi 2.5
5.44
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
33.75
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.