elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

9 fitore radhazi ____ (TAMEIO ... 4.60)

** UMEA - BRAGE: G / G 4 të fundit brenda Umeas me 3 Mbi 2.5. Brage gjithashtu ha në 4 nga 5 ndeshjet e fundit jashtë. Nga atje anon nga qendra e djathtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** EL-ENTAG EL-ARBI - TANTA: (Egjipt) Nën 1.5. Statistika

** BRAGANTINO - PALMIRAS: Skuadra e vetme e pamposhtur në kampionat është Palmeiras në 6 ndeshjet e para. Vetëm 1 fitore për Bragantino në 7 ndeshje me shtëpinë e saj duke u shkelur në të gjitha. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** SAPEKOENSE - AVAI: Avai korrigjon me 2 fitore, duke lënë mënjanë 3 humbje pa shënuar në ato të mëparshmet. Sape është qartë më i ekuilibruar me 4 fitore në 5 më të fundit dhe 3 fitore në 3 në shtëpi pa pësuar gol. - 1 -. Statistika

** VASTERAS - DALKURD: Në të njëjtët kubikë, ekipet, me tiparin kryesor golin e lehtë në sulm dhe mbrojtje siç thuhet nga golat e përgjithshëm (19-23) dhe (22-22) të ekipeve përkatësisht në 16 ndeshje të ligës. Ata vazhdojnë havën e tyre. G/G dhe Mbi 2.5. Statistika

** GIARO - GNISTAN: Giaro shënoi 18 gola në 5 brenda. Gninstan pësoi 18 gola në 5 ndeshje jashtë. 1 & Mbi 2.5, 3.5. Statistika

** GUNA - Piraminat: Pas 6 fitoreve, 1 barazimi me një gol të lehtë, Piramidat humbën në ndeshjen e fundit, me një fitore të jashtëzakonshme në 5 ndeshjet e fundit jashtë. Vetëm 1 fitore në 8 të fundit brenda Guna me zero në sulm në 4 nga 5 më të fundit. - 2 -. Statistika

** EL MASRI - ENPI: Nga 5 humbje 1 barazim vjen El Masri pa shënuar madje. ENPI nuk shënoi në 7 nga 9 të fundit të kampionatit. 0-0, 0-1. Statistika

** KB KILI - COLO COLO: Und Chile shkruan i pamposhtur në 7 të fundit me 4 fitore dhe 3 barazime. Kolo Kolo zhgënjen me 5 fitore, 1 barazim, 1 fitore në 7 ndeshjet e fundit me një mbrojtje të lehtë. 6/8 Mbi 2.5 të dy ekipet. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** NDATIONRKOMBTARE - BAIA: Të paktën në mënyrë margjinale, Internacional mban vendin e parë në renditje me 5 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje. Në 3 ndeshje në shtëpi me një numër të barabartë fitimesh pa pësuar gol. Bahia filloi me 2 fitore me 2 humbje radhazi dhe 2 barazime, pasi kishte pësuar 10 gola në 5 të fundit. ndërkombëtar Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** AUKAS - GUAYAKIL CITY: (Ekuador) Aukas fiton në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi pa pësuar gol. Vetëm 1 fitore në 9 ndeshjet e fundit për Guayaquil City. Në 4 largime numëron 3 humbje 1 barazim. - 1 -.Statistika

** BASCO DA GAMMA - PARANAENCA ATLETIKE: Vasco është më i ekuilibruar me 1 humbje në Fluminense, duke patur 3 fitore dhe 2 barazime në pjesën tjetër. Atletico Paranaense mbeti me 2 fitore në fillim, që vijnë nga 4 humbje dhe 1 barazim. - 1 -. Statistika

** SHKO ATLETIK - GREMIO: Vendosja duhej të ishte më afër. Ai mund të shkojë kudo. Statistika

** WASHINGTON - Qyteti i ri i Jorkut: G / G dhe mbi 2.5 deri në 3 brenda Uashingtonit. Statistika

** KOMBALTAR - SERO: (Uruguaj) Përmirësimet me rifillimin e Nacional vijnë nga 4 fitore 1 barazim në 5 ndeshjet e fundit. Asnjë fitore në 5 dhe 5 jashtë nuk është në vendin e fundit me 1 fitore në 7 ndeshje. Kombëtare Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** RECETA SPORTIVE - GOIDAS: Goias shënoi në 5 ndeshjet e para. Kini kujdes pak (ndoshta shumë). Statistika

** ICIKAGO - Angli i ri: dyshim Mbi 2.5. Statistika

** DIAZI I PRGJITHSHM - CERO PORTENIO: Nga 9 fitore radhazi vjen Sero Portenio me (16-3) gola. Me 1 fitore në 8 të fundit, gjenerali Diaz, i parafundit në renditje. 35 golat e pësuar nga gjeneral Diaz janë paraqitja më e dobët mbrojtëse në kampionat. Sero Portenio Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** Mbreteria e Bashkuar - Liqeni i Kripur: 5/5 Mbi 2.5 Minesota. Nga 3 Mbi 2.5 dhe 4 G / G vjen Solt-Lejku. Mbi 2.5 Statistika

** SEATTLE SOUNDERS - KOHAT E PORTLANDIT: Seattle me 4 Mbi 2.5 dhe G / G në 5 ndeshje. 4/5 Mbi 2.5 Portland. Mbi 2.5. Statistika

** GALAXY LOS ANGELES - LOS ANGELES: Mbi 3.5. Statistika

** Në Lidhja e Kombeve ne mbajmë një palë në G / G & Over 2.5 në Spanjë - Ukrainë dhe Zvicër - Gjermani me pushime të mundshme në favoritet. Supozimet personale, sigurisht, janë të gjitha këto ...

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** ULSAN - GUANGZHOU: (Koreja e Jugut) Ulsan kryeson me një rekord prej 14 fitoreve, 3 barazimeve dhe 1 humbjesh në 1η pozicioni i renditjes. Guangzhou nuk bën "papë", por vjen nga një dyshe e madhe jashtë fushe (4-6) me një rekord të pamposhtur në 5 të fundit. Ajo mbetet e pamposhtur në të 4 ndeshjet jashtë fushe. Të menduarit dhe të kërkuarit. - 2 -. Statistika

** WUHAN ZAL - GUUAN Pekin: (Kinë) Në 2 pikë ndryshimi në renditje me Wuhan Zal "njëqind paund", që vjen nga 2 fitore dhe fiton të 4 ndeshjet në shtëpi me sulmin e saj për të shënuar të paktën 2 gola në ndeshje. 7/8 Mbi 2.5 verifikime për ekipin vendas. Me 2 barazime 1 fitore 1 barazim në 4 më të fundit Guan Pekin me 4 G / G dhe Mbi 2.5 në 4 jashtë. Shumë më e fuqishme. G/G & Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

** ZAMALEK - TALAEA EL GAIS: Përpjekja e Zamalek me një prani veçanërisht të mirë në shtëpi vlen të respektohet. Humbja e El Gais në 7 ndeshjet e fundit gjithashtu vlen të respektohet, me vetëm 1 humbje në 5 ndeshjet e fundit jashtë.. Kriteri i fundit dhe më kryesorja janë shanset që vendosin përzgjedhjen. Në shenjë të ... vlerësimit. - 2 -. Statistika

** SAO PAOLO - FLUMINENCA: Ekipet nuk kanë asnjë ndryshim siç përshkruhet nga 2 pikat e epërsisë së Sao Paulo në tabelë. Humbja (3-0) në ndeshjen e fundit për Sao Paulo. Fluminense vjen nga 2 fitore dhe 1 barazim me 1 humbje në 6 ndeshjet e fundit. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Liga e Kombeve me 0% grabitje dhe & super shanse! | 21+

Bombat

Gwangju - 2 (6.00) Bet365
Wuhan Zall - 1 (6.00) Pamestoixima.gr
El Gaish - 2 (7.45) Stoiximan
Fluminense - 2 (5.00) Pamestoixima.gr

Views: 7824
- 7563 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
06 / 09 / 20 Umeaa - IK Brage
Vasteras - Dalkurd
Jaro - Gnistan
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 3.5
5.13
Bet365
06 / 09 / 20 Spanjë - Ukrainë
Zvicër - Gjermani
G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
5.56
Pamestoixima.gr
06 / 09 / 20 Ndërkombëtare - Bahia
Nacional - CA Cerro
Gjeneral Diaz - Cerro Porteno
Internacional (Mbi 1.5)
Nacional (Mbi 1.5)
Cerro Porteno (Mbi 1.5)
4.60
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
129.29
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.