elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi (5.54) ​​nga Guru L

** KALMAR - AIK STOKCHOLMIS: Ekipet kanë qëllime të vështira. Ata vazhdojnë njësoj. Nën 2.5. Statistika

** NORBY - JONSEPING: Mbi 2.5 verifikon në 3 e fundit përveç Josping. StATS

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** MINSK - VESHJE E BRENDSHME: I pamposhtur në 6 të fundit përveç Ruch Brest. Statistika

** GETEMBORG - MALME: Ata ende po festojnë pushtimin e kupës në Gothenburg, i cili nuk ka fituar në 6 ndeshjet e fundit të kampionatit. Malmρ vlerës vjen nga 4 fitore me 12 gola. Malm Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** ACROPOLIS - GAIS: Akropoli është vazhdimisht i mirë me 1 humbje në 9 ndeshjet e para. Statistika

** SPAL - FIORENTINA: 2 & Mbi 2.5. Statistika

** QYTETI CORK - BOEMIAN: (1-11) gola me 4 humbje 1 fitore për Cork City. Me 3 fitore në 4 ndeshjet e fundit, Bohemians. bohem Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** VIKING - CHRISTIANSUND: Me 4 Mbi në 5 vikingët më të fundit. Me 9 G / G dhe 8 Mbi 2.5 në 10 ndeshjet e fundit, Christianund, i cili po ha në 5 ndeshjet e fundit jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** BONDO GLYMT - STROMSGONCET: Të paktën 2 gola të pranuar në 6 të fundit përveç Stromgodset, të paktën 2 gola të shënuar në 11 kthesat e para me 40 gola në to. Mbi 3.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** SARPSBORG - ALESUD: Korrigjimi i Sarpsborg del në dritë me vetëm 1 humbje nga vikingët në 6 ndeshjet e fundit. Në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi me 2 fitore, 1 barazim pa arritur asnjë gol. Në pozicionin e fundit të renditjes me 1 fitore në 11 ndeshje, Aalesund me 34 gola pasive. Sarpsborg Mbi 1.5 dhe - 1 - . Statistika

** ONT - ROSENBORG: Vështirë. Ekipet janë afër. Ont me 4 fitore në 5 më të fundit, me 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit Rosenborg. Statistika

** SASSUOLO - UDINEZE: G / G, Mbi 2.5 dhe - X2 -. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOMBT E MUNDSHME… .ANALIZA

** GRASHOPERS - WINTERTOUR: Grasshoppers arritën të hanë kokën me vetëm 1 fitore në 5 ndeshjet e fundit. Winterthur del i plotë me 5 fitore dhe 1 barazim. Në 3 fitoret e fundit. Le të shkojmë me zakonet e fundit të skuadrave. - 2 - . Statistika

** LOZANI - VIL: Lausanne i dha fund çështjes së promovimit, megjithëse xhelët dhanë dhe morën me 2 humbje në 3 fitoret më të fundit dhe 3 fitoret në 6 të fundit brenda. Vetëm nga Vaduz u mposht në 8-in e fundit të ligës, Will me 5 fitore dhe 2 barazime në pjesën tjetër. Lausanne do të ketë një festival. - 2 -.Statistika

** KRINT - VANTUZ: Forma e fundit favorizon Vaduz, por 17 golat që Krins ka shënuar në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi janë një rast në pikë. Vaduz ka pranuar golat në 13 ndeshjet e fundit të ligës. - 1 -.Statistika

** VARGJET - BESIMI: Ostersund i pamposhtur në 4 ndeshjet e fundit jashtë vendit me 2 fitore dhe 2 barazime me mbrojtjen e tyre duke arritur vetëm 1 gol në to. Vetëm 1 fitore në 5 Varmebergs më të fundit. - 2 -.Statistika

** LETCHE - PARMA: Nga 3 fitore, të dy skuadrat kanë shënuar në 12 ndeshjet e fundit. Parma shënon në 12 vitet e fundit të Serisë A - Lecce ka pranuar 32 gola në 12 ndeshjet e tyre të fundit. G/G, Mbi 2.5. - 2 -. Statistika

** GENOA - VERONA: ΑPas 2 humbjeve me (0-8) gola vjen Xhenova e cila në 12 e fundit numëron 6 humbje, kundër Veronës me 4 humbje. Verona ka shënuar në 10 nga 12 ndeshjet e fundit. - 2 -. Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Bombat

Winterthur - 2 (6.80) Stoiximan
Wil - 2 (10.00) Stoiximan
Kriens - 1 (4.70) Stoiximan
Ostersunds - 2 (4.20) Pamestoixima.gr
Parma - 2 (5.05) Pamestoixima.gr
Verona - 2 (5.35) Pamestoixima.gr

Views: 9751
- 8258 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
02 / 08 / 20 Goteborg - Malmo FF
City Cork - Bohemians
Sarpsborg - Aalesund
2
2
1
5.10
Pamestoixima.gr
02 / 08 / 20 Viking - Kristiansund
Bodo / Glimt - Stromsgodset
Leçe - Parma
G / G & Mbi 2.5
Mbi 3.5
G / G & Mbi 2.5
4.80
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
24.46
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.