elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi i Ri (4.90) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Me një temp të mirë

** ALESUD FC - FILLIMI: Fundi i renditjes me të dy duke mbetur pa fitore në 10 ndeshjet e para. Aalesund pranoi 32 gola, 18 prej tyre në shtëpi. Mbi 2.5. Statistika

** CHRISTIANSOUND - SANTEFIORD: Sjellja e përgjithshme e Christianund është mediokre, me një raport pozitiv pozitiv (10-6) në shtëpi. Humbjet në 4 ndeshjet e fundit jashtë ndeshjes për Sandefjord me (2-9) gola. Christiansund Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** MIONTALEN - ONT: Deformuar me 5 humbje radhazi Miondalen. Me 3 fitore në 4 Od më të fundit me dyshe në Viking dhe Od në 3 ndeshjet e fundit. ont Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** SARPSBORG - HAUGESUD: Haugesund ka shënuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit të tij. Statistika

** STROMSGONCHET - BRAN: Në 9 nga 10 ndeshjet e para, Stromgodset pranoi një gol me 19 gola duke qenë pasivi i 2-tëη Mbrojtja më e dobët e ligës me 4 Mbi 2.5 në 5 dhe 3 e fundit Mbi 2.5 në 3 e fundit brenda. Bran ka pranuar gola në 7 nga 8 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

** VASTERAS - HALMSTAND: Një pikë pas majës së Halmstadit la mënjanë një shenjë pozitive me 5 fitore 1 barazim duke e ditur humbjen brenda Akropolit. Në 3 ndeshje larg ajo e mbajti të paprekur shtëpinë e saj. Vasteras vjen nga 2 humbje me 1 fitore në 7 ndeshjet e fundit jashtë. Halmstad Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** JONSEPING - SUNSWAL: Mbrojtje e mirë ku në 4 ndeshjet në shtëpi dhe jashtë ata që pranuan, ata nuk pranuan më shumë se 1 gol për lojë. E njëjta. 1-1, G/G. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** DALKURD - ERGRE: Nga 6 G / G vjen Dalkurn me 4 Mbi 2.5 në to. Ergrete pranoi të paktën 2 gola në lojë në 4 ndeshjet jashtë, duke pranuar gola në 10 ndeshjet e para. Dalkurd ka pranuar golat në 6 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

** VERONA - SPAL: Spal përfundoi me 8 humbje dhe 2 barazime në 10 ndeshjet e fundit me (6-27) gola. Jo fitore kohët e fundit, por me disa barazime Verona e cila shënon në 10 nga 12 të fundit. Verona Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** LAZIO - BRESIA: Lazio e gjeti të njohur me 7 golat që shënoi në 2 ndeshjet e fundit. Brescia ka pranuar 22 gola në 6 ndeshjet e saj të fundit. Mbi 3.5. Statistika

** UDINEZE - LETCHE: Lecce me 15 Mbi 2.5 në 16 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5 dhe G / G në 4 nga 5 të fundit brenda Udine që vijnë nga 2 fitore. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** SAMPDORIA - MILAN: Në 7 ndeshjet e fundit në shtëpi, Sampdoria shkruan 7 Mbi 2.5 me një sekuencë prej 13 Mbi 2.5 në 16 ndeshjet e fundit. Me 7 Mbi 2.5 dhe G / G në 8 ndeshjet e fundit, Milani mbetet i pamposhtur për 10 ndeshje. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** SASSUOLO - GENOA: Sassuolo nuk ka fituar në 4 kampionatet e fundit. Me 2 fitore në 3 Genova më të fundit që humbi vetëm në Torino në 6 largët. Nga 28 Mbi 2.5 kanë të dy skuadrat në Serie - B, mbi të gjitha skuadrat. Mbi 2.5. Statistika

** MOLDE - VALERENGA: Molde shënoi 29 gola në 10 ndeshje. Valerega është e mirë, por me një gol të vështirë. Molde Mbi 1.5. Statistika

** TRABZONSPOR - ALANIASPOR: G/G

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** Brentford - Swansea: Nga 3 humbje vjen Brentford, nga 3 fitore vjen Susoncy.

** KALIARI - JUVENTOS: Për 8 ndeshjet e fundit, Cagliari me vetëm 3 gola në to. Në 4 shtëpinë e fundit ai shënoi 1 gol. Në të dy rastet nuk ka fitore. Në 12 nga 13 ndeshjet e fundit Juve kanë shënuar të paktën 2 gola për ndeshje. Juve Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** TURINI - ROMA: Me një ritëm të mirë, Roma me 5 fitore dhe 1 barazim me 17 gola në pjesën sulmuese. Në 2 largët e fundit ai shënoi 9 gola. Me 2 fitore në 9 ndeshje, Torino po e lufton atë në shtëpi. Roma Mbi 1.5. Statistika

** FIORENTINA - BOLOGNA: G/G. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** NORBJE - Aftësi: Unë do ta kundërshtoj. Imazhi i Norby tregon dhe është më i mirë, i cili numëron 1 fitore në 5 më të fundit dhe 3 brenda. Eskilstuna me 2 fitore që shënon në 6 ndeshjet e fundit. Zgjedhja normale është mbi 2.5, ndërsa mysafiri numëron 6 në 7 të fundit brenda jashtë. Mbi 2.5 - 2 -. Statistika

** DEGERFORAT - ESTER: Problemi për Degerfors që ai nuk shënon më shumë se 1 gol për lojë në 4 dhe 3 ndeshjet e fundit në shtëpi. Ester me 1 humbje në 8 ndeshje duke e pamposhtur në 3 ndeshjet e jashtme që dha. Nën 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Në kolonë Gjatë ditës opsionet e mia mbi 3.5 në sistemin 4/5/6

Në kolonë i veçantë gati 7-të në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

AFC Eskilstuna - 2 (4.50) Pamestoixima.gr
Osters - 2 (4.35) Pamestoixima.gr

Views: 7402
- 5567 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
29 / 07 / 20 Kristiansund - Sandefjord
Vasteras SK - Halmstad
Norrby - AFC Eskilstuna
1
2
Mbi 2.5
5.70
Pamestoixima.gr
29 / 07 / 20 Stromsgodset - Brann
Sampdoria - AC Milan
Lazio - Brescia
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 3.5
4.54
Magjistarët
29 / 07 / 20 Verona - Spal
Moulde - Valerenga
Cagliari - Juventus
Torino - AS Roma
Verona (Mbi 1.5)
Moulde (Mbi 1.5)
Juventus (Mbi 1.5)
AS Roma (Mbi 1.5)
5.05
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
130.86
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.