elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi (5.54) ​​nga Guru L

Guru L

Parma shënon në 11 ndeshjet e fundit

** KAUNO ZALGIRIS - BANGA: Kauno Zalgiris del nga 4 fitues me sulmin e saj për të shënuar të paktën 2 gola në lojë. Banga nuk ka fituar në 8 ndeshjet e fundit me zero në sulm në 4 vitet e fundit. Kauno Zalgiris Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** PETROLUL PLOESTI - ARGES PITESTI: Nën 1.5, 2.5. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** RITERIA VILNI - SUDUVA: I dobët Vilnius Ritteriae vjen nga 7 humbje 2 barazime. Në 5 ndeshje shtëpiake me 4 humbje 1 barazim me një raport negativ golash (2-15). Në 5 nga 6 ndeshjet e fundit, kampionja Sudova e mbajti të paprekur shtëpinë e saj. Sundova Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** HAM CAM - RANHEIM: Ham Cam filloi shumë keq me humbjet 4/4 me mbrojtjen e tij duke arritur 12 gola, 2 të paktën për lojë. Humbja nga Tromso ndaloi 3/3 fitimtare të Ranheim me 11 gola në sulm. Në 2 opozitë me një numër të barabartë fitoresh - treshe. Ranheim Mbi 1.5, G / G, Mbi 2.5. - 2 -.Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** PARMA - ATALANTA: Parma shënon në 11-in e fundit të Serisë - Një që vjen nga 11 G / G dhe 10 Mbi 2.5. 2 fitoret e njëpasnjëshme të psikologjisë me Brescia jashtë (1-2) dhe Napoli brenda (2-1) freskojnë ajrin e saj. Ai shënon në 24 ndeshjet e fundit nga ana tjetër dhe Atalanta me 96 gola në 36 ndeshje është deri tani performanca më e mirë fyese në kampionat. Atalanta me 6 G / G në 7 vitet e fundit përveç. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** TUZLASPOR - MANISA BBSK: Nga 4 fitore të dyja vijnë me përkatësisht asnjë dhe një gol pasiv. nën 2.5. Statistika

** MBYLLJE - BOTOSANI: Superior dhe me një gol të lehtë, Cluj ka një epërsi të drejtë ndaj Botosani i cili arriti vetëm 1 fitore në 8-in e fundit me një problem të fortë ofensivë. Cluj Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** LADY - ZION: Zion me të pamposhturit në 5-tën e fundit dhe mbrojtja që nuk pranoi më shumë se 1 gol për lojë, Cyrih me 4 humbje radhazi dhe mbrojtje që pranoi 13 gola në to. Statistika

** INTER - NAPOLI: Napoli humbi freskinë e tij me 2 fitore në fitoren 5 dhe 1 të fundit në 4 ndeshjet e fundit. Pa ekuilibrat e kërkuar, Interi, por më mirë se kundërshtari i tij, vjen nga i pamposhturit në 6 skuadrat e fundit. Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi, Interi ka shënuar 15 gola. Me 10 Over në 11 ndeshjet e fundit Inter, me 6 G / G në 7 ndeshjet e fundit Napoli. Inter Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Views: 5566
- 6995 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
28 / 07 / 20 Ham-Kam - Ranheim
Parma - Atalanta
CFR Cluj - FC Botosani
Ranheim (Mbi 1.5)
G / G & Mbi 2.5
CFR Cluj (Mbi 1.5)
4.50
Pamestoixima.gr
28 / 07 / 20 Inter - Napoli 1 & Mbi 2.5 2.92
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
13.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.