elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi (5.54) ​​nga Guru L

Guru L

34 gola në 12 ndeshjet e fundit

** ASANE - LILESTROM: Në 2 ndeshje shtëpiake Asane numëron 2 humbje me (1-7) gola. Me 2 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje me sjellje të mirë mbrojtëse, Lillestrom ka një epërsi të drejtë. Lilstrom Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** GRUAJ - GIERV: Nga 7 golat e shënuar nga të dy ekipet në 3 ndeshjet e fundit. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** RAUFOS - KONGSWINGER: Nga 3 Mbi 2.5 dhe G / G vjen Raufos ku ai luajti vetëm në 1 ndeshje në shtëpi nga 4 të parët. (5-7) gola në 2 dalje për Kongsvinger. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** SANDNES - ULENSAKER- KIZA: Me 2 fitore dhe 2 barazime, Santnes në 4 ndeshjet e para me (9-6) gola. Me 3 Mbi 2.5 dhe G / G Ulensakert në 4 njëjtë. Në ndeshjen e larguar 1 ndeshje ai dha ai pësoi një humbje të rëndë me (6-1) brenda Sogndal. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** TROMSO - OIEGARDEN: Fiton në 4 ndeshjet e para për Tromso me (6-1) gola. Me 1 fitore në 4 ndeshje të njëjta, Obergarden me të përmendur se në 3 nga 4 ndeshjet pati sukses, por gjithashtu pranoi 3 gola dhe më shumë për lojë. 1 & Mbi 2.5. Statistika

** MIALBI - KALMAR: Ekipet jo të besueshme. Nga 3 humbje vjen Miami, nga 6 humbje vjen 1 barazim Kalmar me mbrojtjet e tyre nga më i dobët me 16 dhe 17 gola pasiv në 10 ndeshje. G / G. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** ESTERSWOOD - HELSINGBORG: Asnjë fitore si në 5 brenda, përveç se ata dhanë. Statistika

** VILL - GRASHOPERS: Karkalecat janë nën presion ku fitorja e fundit e Vaduz e lë atë në 3η pozicion, një pikë mbrapa por me një luftë më pak. Me 8 Mbi 2.5 dhe G / G në 9 ndeshjet e fundit, Will, kundër 7 Mbi 2.5 të Grasshoppers në 8 e fundit me 6 prej tyre Mbi 3.5. Një Grasshopper që ka shënuar 34 gola në 12 ndeshjet e fundit. Të dy ekipet do të shënojnë. G/G, Mbi 2.5, 3.5. Statistika

** KARTIFIKIMI - I PLOT: Të dy skuadrat janë në gjendje të mirë me Cardiff që vjen nga 3 fitore, dhe shkrimi Fulham i pamposhtur me 5 fitore dhe 2 barazime.

** JUVE STAMPIA - KREMONEZE: Kremona ka pranuar vetëm 1 gol në 5 e fundit të saj Serie - B. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** EMPOLI - KOSENTA: Nga 2 Mbi 5.5 vjen Empoli, nga 4 Mbi 2.5 dhe G / G vjen Cosenza. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** CROTONE - FROZINONE: Plotësimi i Crotone është i pamposhtur në 12 ndeshjet e fundit me 8 fitore dhe 4 barazime. Frosinone mundi vetëm Spezia në 10 ndeshjet e fundit. Croton Mbi 1.5, G / G & Mbi 2.5. Statistika

** BENEVENTO - KIEV: Benevento u rikthye me 2 fitore, duke shënuar 18 gola në 39 ndeshje shtëpiake. Shënuar në 5 nga 6 ndeshjet e fundit jashtë Kievit. Benevento Mbi 1.5, G / G, Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** PERUZIA - TRAPANIK 0-0, 1-1. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** PIZZA - ASKOLI: Ascoli shënon në 7 ndeshjet e fundit, me 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit. Pisa shënon në 7 nga 8 të fundit. G/G. Statistika

** PORDENONE - SALERNITANA: Me 5 humbje dhe 1 barazim, Salerno në 6 ndeshjet e fundit jashtë. H 3η Skuadra më e mirë në shtëpi në Serie - B është Pordenone. - 1 -. Statistika

** SPETSIA - ENTELA VIRTO: Vetëm 1 fitore për Entelën në 6-të e fundit dhe 6 largët e fundit. Spetsia ka qenë mediokër kohët e fundit, me një shtëpi të mirë dhe një mbrojtje të mirë. Spetsia Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** FILLNIR - VLERA: 2 & Mbi 2.5. Statistika

** HAFNARFIORDOUR - GROTA: Mbi 3.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** HAMARBI - EREBRO: Pa dallime skuadrat me Hamarby që kanë 12 pikë dhe Erebro kanë 13 pikë. Me 3 fitore të dyja në 10 ndeshjet e para. - 2 -. Statistika

** CHITANELA - VENICE: Nga 5 humbje vjen Citadella me 15 gola pasive. Vetëm 1 humbje për Venecian në 8-in e fundit të ligës. Larg me vetëm 3 humbje në 18 largime. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Bombat

Orebro - 2 (5.55) Pamestoixima.gr
Venecia - 2 & Mbi 2.5 (5.85) Stoiximan

Views: 6997
- 10580 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
27 / 07 / 20 Raufoss - Kongsvinger
Sandnes - Ull / Kisa
Mjallby - Kalmar
G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
G / G
5.69
Bet365
27 / 07 / 20 Wil - Karkaleca
Empoli - Cosenza
Spezia - Virtus Entella
Mbi 3.5
Mbi 2.5
1
6.36
Stoiximan
27 / 07 / 20 Crotone - Frosinone
Benevento - Chievo
G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
4.77
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
151.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.