elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi i Ri (4.90) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Deformimi tërheqës

** FRENDERITSIA - NIKOBING: Varg i shëmtuar me 5 humbje për Nikobing. Frederistia nuk frymëzon besim me 5 humbje dhe 2 fitore në 7 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** VESHJE - HORSENS: Horsens vazhdon të befasojë këndshëm që vjen nga 3 fitore me të pamposhturit në 9 ndeshjet e fundit. Odense është jashtë ekuilibrit, por gjithmonë i parashikueshëm.

** GOTHENBURG - FALKENBERG: Një imazh mediokër nga Gothenburg me ekuilibrat që pësuan 2 humbje në 8 ndeshjet e fundit me 7 G / G në to. Falkenberg e filloi kampionatin me një barazim dhe një fitore me një sekuencë të keqe prej 5 humbjesh dhe 2 barazimeve në 7 fundit të kampionatit. Gothenburg Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** KALMAR - SIRIUS: Kalmar është duke humbur në 6 ndeshjet e fundit me 7 Over në 9 kthesat e para. E vetmja pozitive është se ai shënoi në 7 nga 9 të përmendur më lart. Stabël me vetëm 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit për Sirius me indeksin e golit të tij duke luajtur lartë me (14-11) gola. G/G

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** MALME - HAMARBI: Malm Drejt ka një klikim duke marrë parasysh 9 ndeshjet e para me 4 fitore 4 barazime 1 humbje. Hamarby humbi vetëm tek Haken në 5 e fundit të ligës. Nga 2 Mbi 2.5 dhe 3 G / G vjen Malm G, me 4 Mbi 2.5 në 4 të fundit përveç Hamarby. Objektet në sulmin e mbrojtjes me (13-9) dhe (9-11) gola përkatësisht ekipet. Mbi 2.5

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** UDINEZE - JUVENTOS: Juve më të qetë pas xhelit të ri të Interit. Një Juve që ka mposhtur vetëm Lazio në 4 ndeshjet e fundit. Udinez po e lufton atë me 2 humbje në 6 më të fundit me 4 Mbi 2.5 në 5 më të fundit. Nga 7 Mbi vjen Juve me sulmin e tyre për të shënuar të paktën 2 gola për ndeshje në 11 ndeshjet e fundit. Juve Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

** AALBORG - VDEKJE: Forma e fundit është qartë në favor të Aalborg, e cila vjen nga 4 fitore dhe 1 barazim, kundër 4 humbjeve dhe 1 barazimit të Kopenhagës. Mbi 2.5

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** XAMAX - JUNG BOIS: Humbja e re e St. Gallen u jep ajër të Djemve të Rinj që shkëlqejnë me 2 pikë me një lojë më pak. Imazh i mirë me 5 fitore, 1 barazim, 1 humbje në 7 ceremoni të Young Boys. Pas 5 humbjeve dhe 2 barazimeve, Xamax arriti të fitojë ndeshjen e fundit në Lucerne. Djem të rinj Mbi 1.5, G/G & Mbi 2.5.

** LATSIO - KALAGER: Sërish duke deformuar atë që ha Lazio që vjen nga 4 humbje 1 barazim. Cagliari nuk ka fituar në 6 ndeshjet e fundit me vetëm 2 gola në pjesën sulmuese. Lazio Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Views: 5370
- 6694 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
23 / 07 / 20 Goteborg - Falkenbergs
Kalmar - Sirius
Malmo FF - Hammarby
1
G / G
Mbi 2.5
3.10
Pamestoixima.gr
23 / 07 / 20 Aalborg - FC Kopenhagë
Udinez - Juventus
Xamax - Djem të rinj
Lazio - Cagliari
Mbi 2.5
Juventus (Mbi 1.5)
Djem të rinj (mbi 1.5)
Lazio (Mbi 1.5)
5.44
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
28.47
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.