elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi i Ri (4.90) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Awards

** NORDZELAND - AARCHOS: Zelanda e Re vazhdon stresin e keq me 4 humbje, 1 barazim në 5 më të fundit me 1 fitore në 9 e fundit të kampionatit. Imazh i mirë me 5 fitore 2 humbje në 7 Aarhus e fundit.

** TUN - SHETRBIM: Servet nuk fiton ose humbet në 10 vitet e fundit me 1 fitore dhe 2 humbje. Me 2 fitore, 1 barazim në 3 më të fundit, Thun që arriti 4 fitore në 4 të fundit në shtëpi.

** MANCHESTER I BASHKUAR - WEST HAM: West Ham shpejton dhe kursen lojën me 3 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 5 ndeshjet më të fundit të Premier League. Humbjen nga Chelsea pas 19 ndeshjeve të institucionit të pavarur për Manchester United. G/G & Mbi 2.5

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** NORKEPING - LUFTSIT: Së pari për Norrkiminping me 6 fitore 2 tërheq 1 humbje në 9-in e parë të ligës. Barberg i mesëm i cili në 2 largët e fundit u mposht pa shënuar. Norrkoping Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** HAKEN - STOCKHOLM EYE: (11-1) gola në 4 shtëpi me 3 fitore 1 barazim Haken. Vetëm Sirius fitoi AIK në 6 ndeshjet e fundit me 2 humbje 1 barazim në 3 ndeshjet e fundit. - 1 -.

** PARMA - NAPLES: Deformim i thellë për Parmën me 6 humbje 1 barazim në 7 ndeshjet e fundit që vijnë 8 Mbi 2.5 dhe G / G. Napoli me 56 pikë dhe një imazh i mirë siç përshkruhet nga 10 fitoret 2 tërheq 2 humbje në 14 ndeshjet e fundit, është duke luftuar me Milanin (59) dhe Romën (58) për 5-tënη pozicion. Napoli Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

** BRONDBY - MEDILAND: Midtjylland ngriti rezultatin me 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit. Broadby shënoi 32 gola në 17 minutat. Mbi 2.5

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** GRASER - KAPFENBERG: G/G & Mbi 2.5

** NDRMARRJE MBI - KPR: Fryma e nxehtë e Brentford dhe Fulham është ndjerë nga West Brom duke ndjekur me një dhe dy pikë me West Brom të pamposhtur në 3 vitet e fundit për ta vënë atë në telashe. Skuadra vendase shënoi 42 gola në 22 ndeshje shtëpiake. 1 & Mbi 2.5

** WYGAN - E PLOT: Një problem për Fulham është formimi i zgjatur i Wigan me vetëm 2 humbje në 17 jashtë ligës. Fulham në të kuq me 5 fitore dhe 1 barazim.

** KARDIFA - HAL: 2 fitoret e njëpasnjëshme vendosin Cardiff në të 6-inη pozicion. Në një rrëmujë të keqe, Hull vjen nga 5 humbje me 16 gola pasivë duke qenë i fundit në renditje. Cardiff Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** LINCH - CHARLTON: Dispozitat festive nga kampioni Leeds që vijnë nga 5 fitore. Charlton pa fitore në 6-tën e fundit të kampionatit. Leeds Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** BREDFORD - BARNSLEY: Humbja në Stoke ndaloi fituesin në 8-in e fundit të Brentford i cili humbi mundësinë për të dalë para West Brom. Në një pozicion të vështirë, Barnsley është në pritje të zhvillimeve me afrimin fatal. Brentford Mbi 1.5

** Nottingham - Stoke: Duke injoruar fitoren në 5 vitet e fundit, Nottingham mbetet në Lojërat e Lojës dhe po pret një kundërshtar. Stoke është një nga skuadrat më të dobëta larg shtëpisë. Nottingham Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** LEXIMI - SWANSEA: Swansea ka një epërsi.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** GALLEN SHINTNDETS - MBRETI: Humbja në Thun la St Gallen 2 pikë pas majës. Ju fitoni në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi kundër St. Gallen, me 2 humbje, 1 barazim në 3 ndeshjet e fundit larg Bazelit. Shën Gallen Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** LIVERPOOL - CHELSEA: Awardsmime, festivale për Liverpoolin që vijnë nga 1 barazim 1 humbje. Me 3 fitore në 4 më të fundit të ligës, Chelsea që vjen nga një fitore psikologjike ndaj Manchester United për Kupën e FA. Mbi 2.5

** SAMPDORIA - GENOA: Sampdoria është në një situatë më të mirë me 3 fitore me një rekord prej 5 fitoreve dhe 1 humbje në 6 vitet e fundit të Serisë - A. Genova është më e ulët, por gjithçka është e mundur. Sampdoria me 12 Mbi 2.5 në 13 ndeshjet e fundit, Genova me 10 Mbi 2.5 në 11 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5

** SPAL - ROMA: 2 & Mbi 2.5

** TORINO - VERONA: Mbi 2.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme DHE ANALIZA

** LUTON - ROVERS BLACKBURN: Pa një fitore në 5 e fundit brenda Luton. Vetëm në Millwall u mposht Blackburn në 4-in e fundit. - 2 -.

** INTER - FIORENTINA: Fiorentina po kalon një imazh të mirë kohët e fundit me një rekord të pamposhtur në 5 nga 2 fitoret e fundit. 2 fitoret e Interit në 5 ndeshjet e fundit janë shqetësuese. Nga 9 Mbi 2.5 vjen Interi, Mbi 2.5 dhe G / G 3 e fundit përveç Fiorentina. G / G & Mbi 2.5. - 2 -.

** LETCHE - BRESIA: Ndeshja nuk ka asnjë të preferuar, asnjë të dashur. Leçe me 8 humbje në 10 ndeshjet e fundit, Brescia me 6 humbje në të njëjtën duke pasur 2 fitore në 5 më të fundit. Lecce me 9 Over në 10 ndeshjet e fundit, Brescia me 8 Over në të njëjtat 10. G / G & Mbi 2.5. - 2 -.

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Bombat

Blackburn - 2 (4.33) Bet365
Fiorentina - 2 (7.00) Pamestoixima.gr
Brescia - 2 (4.20) Pamestoixima.gr

Views: 6697
- 5813 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
22 / 07 / 20 Norrkoping - Varbergs
Parma - Napoli
Cardiff - Hull
West Brom - QPR
Norrkoping (Mbi 1.5)
Napoli (Mbi 1.5)
Cardiff (Mbi 1.5)
1 & Mbi 2.5
5.90
Stoiximan
22 / 07 / 20 Liverpool - Chelsea
Inter - Fiorentina
Leçe - Brescia
Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
5.53
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
33.24
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.