elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Shtëpia më e mirë e La Liga

** MOSCHAS LOCOMOTIVE - KRILIA: Lokomotiv M hyri në rifillim me 2 fitore pa arritur një gol, duke përfunduar 4 fitore radhazi në kampionat. Në vendin e fundit me 7 humbje në 9 ndeshjet e fundit, Krylia. Lokomotiv Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** KOGKE - VIELE: Shumë barazime në ndeshjet e fundit, Koge me 6 G / G në 7 ndeshjet e fundit. Veile mbetet vazhdimisht i mirë në 1η pozicioni me 4 fitore 1 barazim në 5 largët e fundit. Uau Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** FAMILJE - PORTIMI: I pamposhtur i drejtuar nga Famalikao në 6-të e fundit të kampionatit. Portimonense është shumë i dobët larg shtëpisë me (9-23) gola. - 1 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

** UDHTURZUES - AARAU: G / G me dy Mbi 3.5 në 3 ndeshje pas rifillimit për Winterthur. Nga 3 Mbi 3.5 vjen Aarau që ka 6 Mbi 2.5 në 7 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5

** KARDIF - CHARLTON: Me fitore, skuadrat filluan përsëri, me Cardiff të vendosur në 6η pozicioni dhe Charlton të jenë 6 pikë larg zonës së heqjes. Cardiff është më i miri dhe i preferuari i ndeshjes. Cardiff Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Qiramarrja - BRANDFORD: Vetëm Bardsley është mposhtur nga Reading në 7 lojërat e fundit në shtëpi. Nga 3 fitore, 3 vijnë pa shënuar golη Brentford me 1 humbje në 10 ndeshjet e fundit. - 2 -.

** NAESTVENT - VIMPORG: Vetëm 1 fitore në 14 ndeshjet e fundit të ligës e sjell Naestved në pozicionin e parafundit të renditjes. Me 4 fitore, Vyborg në 5 ndeshjet e fundit. Vyborg Mbi 1.5 dhe - 2 -.

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** MAGIORKA - THELTA: 8 pikë i ndan skuadrat me Thelta duke shpejtuar me 1 humbje në 10 e fundit të Las Ligës. Majorca me 4 humbje dhe 1 barazim në 5 ndeshjet e fundit duket se nuk është në gjendje të përballojë. - Χ2 -.

** TENERIFI - LA KOROUNIA: Ka shumë barazime.

** TORINO - LATSIO: Shenjë negative me 7 humbje 1 barazim 1 fitore për Torino në 9 vitet e fundit të Serisë - A me mbrojtjen e saj duke arritur 24 gola. Vetëm nga Atalanta humbi Lazio në 20 ndeshjet e fundit të ligës me 17 fitore dhe 2 barazime në pjesën tjetër. Me 4 Mbi 2.5 dhe G / G, Lazio në 5 ndeshjet e fundit. Lazio Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

** GJIMARAT - SETOUBAL: Pa një fitore në 10 ndeshjet e fundit të ligës, Setubal. Pas 3 fitoreve, 3 barazimeve, Guimaraes humbi në Braga. Guimaraes Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** GRASHOPERS - VILLA 1900: 1 & Mbi 2.5

** LINDJET - LOUTONI: Luton po bën një përpjekje. Me 6 fitore në 7 ndeshjet e fundit, Leeds vjen nga një fitore (3-0) në shtëpi kundër Fulham. Leeds Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5

** LEGKANEST - SEVILLI: Vetëm Villarreal arriti të mposhte Leganes në 10 ndeshjet e fundit me pozicionin e tyre të pafavorshëm tani, dhe pa kthim. Sevilla vjen nga 4 barazime me të pamposhturit në 9 ndeshjet e fundit jashtë La Liga. - 2 -.

** BRAITON - MANCHESTER JUNEENT: Manchester United vazhdon epërsinë e tyre pozitive me një rekord të pamposhtur në 7 ndeshjet e fundit të Premier League. Brighton ka fituar vetëm një nga 1 ndeshjet e fundit të Premier League. Manchester United Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

 Novibet: 100% pranë lojtarit *

** ELTSE - KANDITH: 0-0, 1-1.

** JENOA - YUVENTOS: Fitoret në 5-tën e fundit të kampionatit për Juve. Vetëm 4 fitore në 13 ndeshje shtëpiake për Xhenova. Juve Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5

** BARCELONA - MADRID ATLETIK: Deri tani vendin e mirë në La Liga e mban Barça me 15 fitore dhe 1 barazim me (48-12) gola të përgjithshëm. Me 5 fitore në 16 larg, Athl Madrid. - 1 -.

** RIO SA - BRAGA: Rio Ave shënoi në 9 nga 10 ndeshjet e fundit të ligës. Me 5 Mbi 2.5 dhe G / G në 7 ndeshjet e fundit, Braga. Të dy ekipet do të shënojnë. G/G

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** SHETRBIMI - YUNG BOIS: Servet po shkon mirë me vetëm 2 humbje në 15 ndeshjet e fundit. Djem të Ri të pabalancuar që nuk kanë fituar në 6 ndeshjet e tyre të fundit. Servette vjen nga 5 G / G, me 4 Over dhe G / G në 5-tën e fundit të kampionatit, Young Boys. Mbi 2.5

** LOZANI - QENDRA NR: Nga 2 humbje, ato i kanë të dyja në 10 ndeshjet e fundit të kampionatit. -- 2 -.

Seria A dhe La Liga luajnë në Pamestoixima.gr me oferta të shkëlqyera!

Bombat

Servette - 1 & Mbi 2.5 (4.35) Stoiximan
Lausanne Ouchy - 2 (7.00) Bet365

 Views: 7083
- 6504 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 06 / 20   Winterthur - Aarau
Torino - Lazio
Leeds - Luton
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.80
Pamestoixima.gr
30 / 06 / 20   Brighton - Manchester Utd
Xhenova - Juventus
Rio Ave - Braga
  Manchester Utd (Mbi 1.5)
Juventus (Mbi 1.5)
G / G
  5.00
Stoiximan
30 / 06 / 20   Leganes - Sevilla
Barcelona - Atl. Madrid
  2
1
  3.68
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  90.29
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.