elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

 


Guru L

Skuadra më e mirë në shtëpi

** SEFILENT JU JENI. - ARSENAL: Sheffield nuk arriti të shënojë në të tre ndeshjet pas rinisjes, duke theksuar se ai i dha të tre larg nga shtëpia.

** RANDERS - Vallëzimi: Randers ka një gol të lehtë në selinë e tij. - 1 -.

** LEVANTE - BETIS: Të dy skuadrat do të shënojnë. G/G

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

** NIKOMBING - HVINDOVRE: Me 5 Mbi 2.5 dhe G / G pas rifillimit, Nichobing. Hvidovre vjen nga 3 Mbi 2.5 dhe 4 G / G. Mbi 2.5

** NOTIGHAM - FALAS: Vetëm Millwall humbi ndaj Nottingham me 4 barazime dhe 1 humbje për pjesën tjetër. Humbjet për Huddersfield në 2 ndeshjet e fundit të ligës me gjithashtu 3 humbje dhe 1 barazim në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Nottingham është më i mirë. - 1 -.

** VEHEN - LIKE PAUL: Nga 5 Mbi 2.5 vjen Behen me 4 prej tyre janë mbi 3.5. San Pauli ka pranuar 11 gola në 4 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5

** REGKENSBURG - AUE: Me 5 Over dhe G / G në 6 ndeshjet e fundit, Regensburg, me 5 Mbi 2.5 në të njëjtin 6 të fundit të kampionatit, Aue. G/G & Mbi 2.5

** HOMBRO - ESBIERG: Me 3 Mbi 2.5 dhe G / G, Hobro në 4 më të fundit. Nga 4 Mbi 2.5 dhe 5 G / G vjen Esbjerg. G/G

** KINGDOMI - SIONI: Mbretëria u kthye në fitore me (1-2) në Xamax, duke shënuar 12 gola në 27 ndeshje. Pa një fitore në 9 ndeshjet e fundit, Sion. Reign Mbi 1.5 & - 1 -.

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** JU GALEN - JAN: Saint Gallen pësoi një humbje shoku (0-4) nga Cyrihu në ndeshjen e fundit. Zgjimi i Tunës me 4 fitore dhe 1 barazim në 6-tën e fundit të kampionatit e mban gjallë. Në ndeshjen e fundit, ai vjen nga një fitore e madhe ndaj Young Boys. Mbi 2.5

** LESTERI - CHELSEA: Me 2 fitore, Chelsea, me 2 barazime, Leicester pas rifillimit të Premier League.

** LASZ LINZ - VOLFSBERGER: LASKA korrigjoi dhe gjeti ritmin me 3 fitore radhazi me 11 gola në pjesën sulmuese. Pas 5 ndeshjeve, mysafiri fitoi ndeshjen e fundit. Nga 5 Mbi në 7 ndeshjet e fundit skuadrat. Mbi 2.5

** SALTSBURG - HARTBERG: 7+

** VIGJARE - VALENTHIA: E plotë me 3 fitore 1 barazim Villarreal me rifillimin. Vetëm Osasuna u mund në të njëjtat 4 ndeshje nga Valencia, e cila në 6 ndeshjet e fundit, përveç 5 humbjeve, ka edhe 1 barazim. Villarreal Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** HICHON SPORTING - LUGO: Vetëm 2 humbje për Lugo në 9 ndeshjet e fundit të Segunda.

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** MILAN - ROMA: Ekipet kanë një rezultat të lartë me rinisjen, por edhe para kësaj me Romët që numërojnë 8 Mbi 2.5 në 9 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5

** WOTFORD - SOUTHAMPTON: nën 2.5

** SIVASPOR - KAISERISPOR: Skuadra më e mirë vendase në kampionat është Sivasspor dhe skuadra e vetme vendase e pamposhtur. Kaiserie, e cila është skuadra më e dobët në skuadër në ligë, luan një rol kryesor, me mbrojtjen e saj duke shënuar 44 gola në 14 paraqitje. Sivaspor Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** NORNDZELAND - BRONDBY: Mbi 2.5

** ARIS - PAOK: Nga 5 Mbi dhe G / G, Aris vjen në kampionat me 4 prej tyre Mbi 3.5. PAshtë e vështirë për PAOK të mos shënojë. Mbi 2.5

** NAPOLI - SPAL: Napoli vjen nga 4 fitore radhazi, duke numëruar 6 fitore në 7 ndeshjet e fundit, me sulmin e tij duke shënuar 6 gola në 2 prej tyre, të paktën për një ndeshje. Me 6 humbje në 7 ndeshjet e fundit të Serisë - A, Spall. Napoli Mbi 1.5, gjithsej Mbi 2.5 & - 1 -.

 Novibet: 100% pranë lojtarit *

** UNTINEZE - ATALANDA: Atalanta po vjen në kampionat nga 5 fitore me sulmin e saj duke shënuar 18 gola. 77 golat që ai shënoi në 27 ndeshje është aspak sulmi më i mirë. Udina është pa fitore në 8 ndeshjet e fundit të Serisë A. Atalanta Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 & - 2 -.

** GAZIANTEP - ANTALIASPOR: Me 5 G / G skuadrat në 6 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5

** BASAKSEHIR - GALATASARAI: Shenja pozitive e Basak është duke mbajtur mirë me 7 fitore, 2 barazime në 9 ndeshjet e fundit të ligës. Pa fitore në 4-tën e fundit të kampionatit, Galata. Başakşehir Mbi 1.5 & - 1 -.

** AEK - OLYMPIAKOS: AEK i ashpër është i pamposhtur në 11 ndeshjet e fundit të kampionatit. Olympiakos vjen nga 8 fitore radhazi.

** PARMA - INTER: Vetëm 1 fitore në 4 ndeshjet e fundit të Serisë A la Interin në renditje. Pa ekuilibra, Parma humbi në 2 ndeshjet e fundit kundër Spall dhe Lazio. Inter mban sulmin më të mirë larg me 26 gola në 13 ndeshje jashtë. Inter Mbi 1.5 & - 2 -.

** ESPANIOL - READ MADRID: 4 fitoret radhazi të shoqëruara nga golat e Barçës i japin Real M mundësinë me një fitore për të kaluar në 1η pozicion me dy pikë diferencë. Dobësitë e Espanyol me 1 fitore në 8-in e fundit të La Liga. M real Mbi 1.5 & - 2 -.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** STOUTGARDI - DARMSTAND: Darmstadt pati më pak humbje (8) në kampionat sesa Stuttgart (9) në fund të 33 ndeshjeve. Me 4 fitore në 10 ndeshjet e fundit, Stuttgart, me 5 fitore në të njëjtat 10 ndeshje, Darmstadt. - 2 -.

** PANEATOLIKOS - ASTERAS TRIPOLIS: Konkurrenca nuk është e lehtë. Jashtë konkurrencës dhe punë të tjera. Vetëm 1 humbje në 10 ndeshjet e fundit të ligës, Asteras. - 2 -.

** NIUKASTL - Qyteti MANCHESTER: Me hyrjen e vitit të ri, Newcastle pësoi vetëm 2 humbje në 15 ndeshjet e fundit të një institucioni të pavarur. Më 30 tetor, për kampionatin, ai u la në 2-2 me Cityn në shtëpi. Qyteti do të ketë vështirësi. - 1 -.

Seria A dhe La Liga luajnë në Pamestoixima.gr me oferta të shkëlqyera!

Në kolonë Gjatë ditës opsionet e mia mbi 3.5 në sistemin 4/5/6 me 171.00 kthimi

Në kolonë i veçantë gati në të 7-in (Vlerësimi i Zgjedhjeve të Shumëfishta) me 18.918 kthimi

Bombat

Darmstadt - 2 (5.75) Bet365
Asteras Tripolis - 2 (6.30) Pamestoixima.gr
Newcastle - 1 (17.50) Pamestoixima.gr

 Views: 9692
- 8079 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 06 / 20   Nykobing - Hvidovre
Wehen - St. Pauli
Regensburg - Aue
  Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
  5.13
Bet365
28 / 06 / 20   Bazel - Sion
Shën Gallen - Thun
LASKA - Wolfsberger
Sivasspor - Kayserispor
  Bazel (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Sivasspor (Mbi 1.5)
  5.30
Pamestoixima.gr
28 / 06 / 20   Napoli - Spal
Udinezisht - Atalanta
Parma - Inter
Espanyol - Real Madrid
  Napoli (Mbi 1.5)
Atalanta (Mbi 1.5)
Inter (Mbi 1.5)
Real Madrid (Mbi 1.5)
  5.13
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  124.51
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.