elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Paraja e gatshme (26.07) me 3/4 barazime në kolonën Vizatimet e ditës nga Conte Latino

Guru L

Vlerësoni automatikisht drejt

** KOLTSESTER - SITI EKSTER: Pa një fitues, Exeter mbylli në 4-in e fundit të kampionatit me 2 barazime dhe 2 humbje. Pa ekuilibra nga ana tjetër, Colchester me 3 humbje, 2 fitore në 5 ndeshjet e fundit. Exeter është një nga ndeshjet më të mira në Ligën 2. Shumica e ndeshjeve të fundit të skuadrave janë të hapura, me Colchester numërimin 7 mbi në 8 ndeshjet e fundit, kundër 8 G / G të Exeter në 9 ndeshjet e fundit të ligës. G / G

** NDRYSHIME - SOSIEDAD: Alaves nuk fiton lehtë, por gjithashtu nuk humbet lehtë. Në secilin rast, ata e kanë kapur atë, megjithë pengesat që ne mezi mund t'i imagjinojmë ". Me një ritëm të mirë, Sociedad është në 5 nga fillimi i kampionatitη pozicion me një ndeshje më pak se skuadrat që e rrethojnë. Që nga 22 janari, në 13 ndeshjet e fundit që ka luajtur për La Liga dhe Copa del Rey, ai ka shkruar super numra me 10 fitore, 2 humbje dhe 1 barazim. Sociedad Mbi 1.5 & - 2 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

** NOUMANTHIA - KANDITH: Me 4 humbje dhe pa fitore në 8 ndeshjet e fundit të Segunda, Numancia u mbyll para pushimit. Vetëm 1 pikë pas majës me një garë më pak se Cadiz mediokër. - Χ2 -.

** UESKA - MIRANTES: Mirandes nuk është i thjeshtë për tu llogaritur dhe i rrezikshëm. Huesca në lojën e promovimit 5 pikë pas Zaragoza, por me një lojë më pak. Vendimtar për kursin e saj është se ajo ka vendin më të mirë në Segunda me një gol të lehtë. Ueska Mbi 1.5 & - 1 -.

** MINDILAND - BRONDBY: Duke pasur parasysh dy humbjet e Brondby në tetë ndeshjet e fundit të ligës, ai shpreson të pretendojë disa nga potencialet e tij. Standarde të larta të Midtjylland në fund të vitit, me një problem të 2 humbjeve në 8 vitet e fundit brenda. 2 e fundit nga 4 Brodby shkroi G / G dhe mbi 4. Për zakonet. G/G & Mbi 2.5

** BOAVISTA - SETOUBAL: 0-0, 1-1.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** NORTHAMPTON - CHELTENAM: Në mënyrë mbresëlënëse, para pushimit, Cheltenham u mbyll me 5 fitore dhe 1 barazim. Një Cheltenham me mbrojtjen më të mirë në ligë. Dëbimi te Northhampton para pushimit me 5 humbje dhe 2 fitore, por edhe me sjellje shumë të mirë mbrojtëse brenda selisë së tij. Nën 1.5, 2.5

** ALKORKON - HICHON SPORTING: Alcorcon është një skuadër me 9 G / G në 10 ndeshjet e fundit, nga ana tjetër, Gijon nuk po mbron me 8 N / G në të njëjtat 10 ndeshjet e fundit.

** MADRITIS REAL - VALENTHIA: Vetëm 1 fitore në 4 vitet e fundit para pushimit la Real Madridin në renditje Tani 5 pikë pas Barça, por me një ndeshje më pak. Valencia është gjithashtu mediokër në ndeshjet e fundit të La Liga me 4 G / G në 5 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5

** LISAVONAS SPORTING - TONTELA: Fitoret në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi për Sporting L. Tondela fituan pas 6 ndeshjeve në ndeshjen e fundit të Aves me vetëm 2 fitore në 13 ndeshjet e fundit. Sporting L. Mbi 1.5 & - 1 -.

 Novibet: 100% pranë lojtarit *

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** KIEL HOLSTAIN - DINAMO DRESDIS: Me rifillimin, të dy numërojnë nga 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit të kampionatit. Holstein ka fituar vetëm katër nga 15 ndeshjet e saj në shtëpi. Dinano Dresden 4 pikë pas 3η nga fundi i Karsloui, por me një ndeshje më pak do të shkojë në finale. Ai arriti 2 fitore në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Nga 8 G / G me 7 Mbi 2.5 vjen Holstein, Mbi 2.5 shkruan në 4-in e fundit përveç Dynamo Dresden. Mbi 2.5 & - 2 -.

** ALANIASPOR - ANTALIASPOR: (0-1) e ndeshjes së parë e detyron Antalinë të kërkojë atë që ka mbetur prej saj. Kjo ishte humbja e vetme në 13 ndeshjet e fundit të dhëna për të gjitha garat nga mysafiri me fitoren (1-2) në Besiktas në ndeshjen e fundit… vazhdoi. Nga ana tjetër, Alania nga 8 shkurt në 9 ndeshjet e fundit që dha ka 5 humbje, 2 barazime dhe 2 fitore. Mbi 2.5 & - 2 -.

** BILEFELD ARMINIA - DARMSTAND: Përpjekja e tepërt e Arminia vazhdon e pamposhtur në 13-të e fundit të ligës, megjithëse në 7 5 fundit kanë tërhequr 2 barazime. Darmstadt është një ekip me vetëm 16 humbje në 11 ndeshjet e fundit dhe kjo automatikisht i jep vlerë të djathtës. Në fakt, në 7 vitet e fundit ai ka XNUMX fitore. G / G, mbi 2.5 & - 2 -.

Loja fillon përsëri në Premier League me 0% grabitje!

Bombat

Dinamo Dresden - 2 (4.40) Pamestoixima.gr
Antalyaspor - 2 (4.75) Bet365
Darmstadt - 2 (3.75) Bet365

 Views: 5624
- 6389 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
18 / 06 / 20   Alanyaspor - Antalyaspor
Midtjylland - Brondby
Arminia Bielefeld - Darmstadt
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  6.40
Pamestoixima.gr
18 / 06 / 20   Alaves - Sociedad
Huesca - Mirandes
  2
1
  3.60
Pamestoixima.gr
18 / 06 / 20   Real Madrid - Valencia
Sporting - Tondela
  G / G & Mbi 2.5
Sporting (Mbi 1.5)
  3.30
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  76.47
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikujt e mëparshëm nga Guru L

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.