elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Sulmi më i mirë në shtëpi

17: 00 ** Shakhtar Donetsk - Zoria: Tre pikë larg nga maja përndryshe e qëndrueshme Shakhtar Donetsk me 7 fitore 2 barazime 1 humbje në 10 ndeshje. Edhe pse Zoria e përmirësuar nuk filloi mirë me 1 fitore 2 humbje 1 barazim në 4 ndeshjet e para. Shakhtar Donetsk Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

18: 00 ** Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa: (Bullgaria) 9 golat e shënuar nga Pirin Blagoevgrad në 4 ndeshje në shtëpi, kundrejt 10 golave ​​të pësuar nga Botev Vratsa në 4 ndeshje jashtë fushe i japin shanse të mira Pirin Blagoevgrad. - 1 -.

** Brno - MFK Vishkov: (Republika Çeke | FNL) 1 & Mbi 2.5

** Al Faizali Amman - Al Jalil: (Jordan) Al Faizali Amman Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

19: 00 ** Dragovoliaτς - Lokomotiva Zagreb: (Kroacia) Dragovoljac nuk mund të përballojë, e cila në 11 ndeshje pësoi 31 gola me një rekord prej 8 humbjesh 2 barazimesh 1 fitore. Fillim i mirë me 3 fitore 1 barazim nga Lokomotiva Zagreb me vazhdimësi jokonsistente duke pasur 4 humbje 1 barazim, kthyer në fitore (3-0) në shtëpinë e fundit. Lokomotiva Zagreb Mbi 1.5 dhe - 2 - .

** Paderborn - Regensburg: 7/9 Mbi 2.5 për Paderborn. 6/9 Mbi 2.5 për Regensburg me 4 nga 6 G / G më të fundit të ulur & Mbi 3.5. Të dy me (20-10) gola në 9 ndeshje. Mbi 2.5

20: 00 ** Freeman Amager - Fredericia: Deformimi i Fredericia me 3 humbje radhazi, kundër 3 fitoreve në 3 të fundit brenda Fremant Amager vë mendime me Fredericia të ketë një klikim për ta marrë atë. 4 Over 2.5 të të dy ekipeve në 5 ndeshjet e fundit e dërgojnë ndeshjen në Mbi 2.5

** Viborg - Silkeborg: 9/11 G / G për Viborg, me 6 G / G në 8 ndeshjet e fundit të ligës Silkeborg. G/G

20: 15 ** Lokomotiv Plovdiv - Arda: Në Beroe, ai u ndal i pamposhtur në 4 ndeshje për Lokomotiv Plovdiv. Nga një humbje në shtëpi (0-3) vjen Arda me 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit. - 1 -.

20: 30 ** Kryqi i Zotit - Kordoba Qendrore: Godoy Cruz është i pamposhtur në 6 të fundit të kampionatit. Nga ana tjetër, Central Cordoba vjen nga 4 humbje radhazi me 1 fitore në 12 ndeshjet e fundit dhe asnjë fitore në 6 ndeshjet e fundit jashtë. - 1 -.

21: 00 ** Ronda - PSV Eindhoven B ': Ronda po kërkon ekuilibrin me 1 humbje nga Den Haah në 5 më të fundit. Me 3 humbje në 3 të fundit jashtë fushe PSV Eindhoven B 'me (1-6) gola. Ρόντα Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Telstar - Volendam: Pas 3 humbjesh, 3 barazimesh, Telstar arriti 3 fitore në 3 të fundit. Nga plot me 5 fitore, 1 barazim me 15 gola në sulm, Folendam vjen i pamposhtur në 7 ndeshjet e fundit. Folendam Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Brenda - Alkmaar II: Në 4 brenda, Brenda shënoi 10 gola, që është për më shumë gjëra sesa fillimi që bëri. Në ndeshjen e fundit vjen një fitore e madhe në shtëpi (4-1) kundër Excelsior. Me humbjet në 2 të fundit përveç Alkmaar B. Brenda Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

** Helmond Sports - Den Haah: Helmond Sport nuk është i keq, por Dan Haah është superior, vjen nga 5 fitore, 1 barazim me 19 gola. Den Haah Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Ajax B '- Utrecht B': Me 3 fitore, 1 humbje me 14 gola në pasuri, Ajax B 'në 4 të fundit më të fundit, në 2 të fundit brenda shënoi 9 gola. Nga 1 humbje 1 barazim vjen Utrecht B 'duke hedhur kthesa. Ajaksi II Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** De Graafschap - FC Eindhoven: 1 & Mbi 2.5

** Den Boss - Almere City: 7 humbjet e Den Bosch në 8 ndeshjet e fundit i japin fat Almere City i cili shënoi në të 10 ndeshjet e ligës. Qyteti Almere Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Xamax - Vaduz: 8/9 Mbi 2.5 Xamax me sulmin e saj për të shënuar 14 gola në 4 brenda. Mbi 2.5

** Dinze - Beveren: (12-9) dhe (15-12) golat e skuadrave në 7 ndeshjet e para përkatësisht. Mbi 2.5

21: 30 ** Hoffenheim - Këln: Këlni i pamposhtur në 5 ndeshjet e fundit. Hoffenheim me 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit. Kështu që Hoffenheim e ka të vështirë me të.

21: 45 ** Club Brugge - Kortrijk: Vetëm 1 humbje e Kortraik në 6 ndeshjet e fundit të ligës meriton vlerësim, si dhe atë që ai shënoi në 9 nga 10 ndeshjet e ligës. Club Brugge shënoi në të 10 ndeshjet. Mbi 2.5

** Burton - Morecambe: Imazhi jashtë skuadrave i jep as një epërsi të lehtë asit.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Bohemianët - Dundalk: Nga një dyshe e gjerë (1-4) vjen Bohemianët në Longford. Në kohën e duhur, Dundalk me një problem të madh prezencën e tij jashtë ku nuk fiton në 6 të fundit jashtë me 4 humbje 2 barazime duke qenë një nga ekipet më të këqija jashtë shtëpisë. Bohemianët kanë sulmin më të mirë në shtëpi me 31 gola në 14 ndeshje. Bohemi Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

22: 00 ** West Brom - Birmingham: Pas 6 fitoreve dhe 4 barazimeve, West Brom humbi në ndeshjen e fundit në Stoke. Tërheqja e deformimit nga ana e Birminghamit me 4 humbje 1 barazim me (1-12) gola. West Brom Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Shamrock Rovers - Sligo Rovers: Fiton në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi për kampionin Shamrock Rovers i cili numëron 9 fitore në 11 ndeshjet e fundit. Sligo Rovers ka shënuar vetëm 1 gol në 4 ndeshjet e fundit jashtë vendit me 3 humbje dhe 1 barazim me një imazh të keq në 10 ndeshjet e fundit me një rekord prej 6 humbjesh, 2 barazimesh dhe 2 fitoresh. Shamrock Rover Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Paris Saint -Germain - Angers: 1 & Mbi 2.5

** Palestina - Higgins: (Kili) Humbur në 5 ndeshjet e fundit jashtë fushe për O'Higgins me (8-18) gola. Humbjet në 5 nga 7 daljet e fundit. Mesatarisht, por me një imazh më të mirë, Palestina ka një epërsi. - 1 -.

** Eibar - Almeria: Dy sulmet më të mira të Segunda me 15 dhe 18 gola respektivisht në 9 kthesat e para të ligës. G/G

22: 45 ** Rosario Central - Atletico Patronato: Rosario Central ka një klikim më lart.

03: 00 ** Emelek - Orense: (Ekuador) Emelek shënoi 18 gola në 9 ndeshje. Në 4 brenda me (11-4) gola. Orense e lufton atë me barazime me një sulm të vështirë dhe një mbrojtje të mirë. Εμελέκ Mbi 1.5 dhe - 1 -.

03: 15 ** Shigjeta Sarsfield - Arsenal Sarandi: Periudhë e gjatë e mirë që po kalon Veles Sarsfield, që vjen nga 6 fitore dhe 3 barazime. Në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi me 4 fitore, 1 barazim me 18 gola në sulm. Arsenali Sarandi ka shënuar vetëm 1 gol në 9 ndeshjet e fundit dhe në 6 ndeshjet e fundit jashtë (1-12 në përgjithësi). Shigjeta Sarsfield Mbi 1.5 dhe - 1 -.

03: 40 ** Deportes Tolima - Atletico Villa: (Kolumbi) Deportes Tolima ka qenë i pamposhtur që nga fundi i korrikut në 11 ndeshjet e fundit. Me 5 humbje 1 barazim në 6 më të fundit dhe 6 të fundit jashtë Atletico Villa. Deporton Tolima Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Para 1: Për një humbës nuk humbni në Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Në kolonë HT - FT opsionet në Gjysma - Së fundi

 Views: 7741
- 5846 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
15 / 10 / 21   Godoy Cruz - Kordoba Qendrore
NAC Breda - Jong AZ Alkmaar
Jong Ajax - Jong Utrecht
  1
1
1
  5.10
Pamestoixima.gr
15 / 10 / 21   Bohemianët - Dundalk
West Brom - Birmingham
Shamrock Rovers - Sligo Rovers
  1
1
1
  4.80
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  25.39
Novibet

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.