elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Tre (3) Fonde me 8/8 pikë me 90.00 kthim nga Guru L ___ Fund dhe nga Point Guard

~ Bukuroshet dje në kolonën në një natë vërtet të madhe ku u mbyllëm me 3 Fonde - absolute (Shiko) me 8 / 8 pikë me 90.00 shfaqje me mijëra adhurues duke bërë thashetheme dhe Libra që hanë miliona euro dëm.

19: 00 ** Sparta Prague - Victoria Plzen: Një numër i frikshëm 23 golat e shënuar nga Sparta Prague në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. 3shtë 2 pikë larg nga XNUMXη Jablonec por me një ndeshje më pak. Nga 2 të pasuksesshëm vjen Viktoria Plzen me 8 gola pasiv që vijnë nga 3 G / G & Over 2.5 me 2 Mbi 3.5 të fundit. Sparta Pragë Mbi 1.5, G/G & Mbi 2.5. Statistika

Winmasters - Vizito | 21+

19: 05 ** Dinamo Zagreb - NK Vartex Varazdin: Dinamo Zagreb Mbi 1.5. Statistika

19: 15 ** Servet - Lozanë: Mbi 2.5. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

19: 30 ** Juniors - Blau Weiss Leeds: Blue Weiss Leeds mbeti në barazimin e fundit në ndeshjen e fundit me Lafnitz pas 10 fitoreve radhazi me sulmin e tij duke shënuar të paktën 2 gola për ndeshje, gjithsej (32). Renditja në 6 të fundit jashtë me numër të barabartë të fitoreve dhe (19-6) gola. Vetëm 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit dhe në 5 të fundit brenda Juniors me lehtësi në mbrojtje. Blue Weiss Leeds Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** Swarovski Tirol - Sturm Graz: Swarovski Tirol vjen nga 4 seri Mbi 3.5. Mbi 2.5. Statistika

** Të tre Grekët lojërat, Olympiacos - PAOK, Asteras Tripolis - AEK dhe Aris - Panathinaikos kanë një "lehtësi" që lëshon disponimin e ekipeve, me Mbi 2.5 kanë një shans të mirë të verifikimit në të tre rastet.

Novibet - Vizitë | 21+

** Cagliari - Fiorentina: Në kohë të mirë të dy ekipet me Cagliari vijnë nga 4 fitore 1 barazim me 12 gola aseteve dhe Fiorentina vijnë nga 2 fitore 2 barazime me shënimin e sulmit në 11 ndeshjet e fundit me 10 G / G dhe 8 Mbi 2.5. (9-10) dhe (11-10) golat e ekipeve në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

20: 00 ** Toulouse - P.o FC: Përpjekja e Po FC që nga fundi i Shkurtit e solli atë mbi vijën e kuqe të alarmit. Në ndeshjen e fundit, ata humbën në Sampli, e cila ishte një nga ekipet më të këqija në ligë. Toulouse do të bëjë përpjekjen e saj të fundit (2 fitore) duke pritur që Caen të mos humbasë ndaj Clermont në ndeshjen e fundit. Jashtëzakonisht mbresëlënës janë numrat e regjistruar nga Toulouse në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 6 fitore dhe (18-1) gola. Tuluza Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Sevilje - Valencia: Një humbje tronditëse (0-1) në shtëpi u përjetua në ndeshjen e fundit të La Liga nga Sevilla nga Bilbao, duke lënë mënjanë një seri të shkëlqyeshme me 7 fitore dhe 1 barazim. Pas 6 ndeshjeve, Valencia arriti të fitojë ndeshjen e fundit, me një prani zhgënjyese jashtë. Me 9 Mbi 2.5, Valencia në 11 ndeshjet e fundit. Seville Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Livingstone - Rangers: Nuk shënon më shumë se 1 gol për ndeshje në 6 të fundit përveç Rangers… e çuditshme. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

21: 00 ** Nijmegen - Dordrecht: Mbi 3.5. Statistika

** Thelta - Getafe: Mbi 2.5 & G / G në 3 nga 4 më të fundit dhe 4 të fundit përveç Thelta. Nga ana tjetër, Getafe është afër me 8 Under 2.5 në 9 anët e fundit. Statistika

** Huesca - Athletic Bilbao: Athletic Bilbao është i pamposhtur në 9 ndeshjet e fundit në La Liga me 7 barazime dhe 2 fitore. Statistika

Bet365 - Vizito | 21+

21: 25 ** Lifering - Austri Klagenfurt: Gola pastel nga të dy palët siç thuhet nga 32 dhe 26 gola të shënuar nga dy skuadrat përkatësisht në 12 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Cyrih - Shën Gallen: Mbrojtje të këqija, ata bëjnë Mbi 2.5. Statistika

21: 45 ** Genk - Anderlecht: Nga 6 Mbi 2.5 vjen KRC Genk me 10 Mbi 2.5 në 11 ndeshjet e fundit. Me 5 Mbi 2.5 në 6 Anderlecht më të fundit. Skuadrat kanë shënuar 13 dhe 12 gola në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Mbi 2.5. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Torino - Milano: Bën përpjekjen e saj, diçka e panegociueshme me 1 humbje në 6 ndeshjet e fundit dhe në 5 ndeshjet e fundit kundër Torinos. Milani vjen nga 2 fitore, në një kasaphanë për 2η vendndodhja me Napolin, Atalanta. Një Milan që mbetet larg skuadra më e mirë në Serie - A me 34 gola në 17 ndeshje. milan Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** Atalanta - Benevento: Mbi 3.5. Statistika

** Inter - Romë: Pas 3 humbjeve dhe 1 barazimi, Roma arriti të fitojë në një periudhë të keqe nga fundi i Shkurtit me 4 fitore në 12 ndeshjet e Serie-A. Nga ana tjetër, çështja tipike për Inter përfundoi me një demarkacion, duke regjistruar 14 fitore dhe 2 barazime.13 gola u shënuan në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi nga Inter, (7-13) gola për Romën në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Inter Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

22: 00 ** Montpellier - Paris Saint-Germain: Mbi 3.5.

22: 15 ** Guimaraes - Famalikao: Kthehuni tek rezultatet pozitive me 1 fitore 1 barazim për Guimaraes me sulmin për të shënuar 4 gola. Famalikao shënon në 4 ndeshjet e fundit me 3 Over 2.5. Pluralizmi në sulmin e mbrojtjes me (10-9) dhe (11-7) gola ekipet në 6 të fundit jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

23: 00 ** Atletico Madrid - Sociedad: Ai merr ndihmë për gels nga Barça, Real M ose Atletico Madrid duke pasur tani fjalën e parë pasi mirëpret Sociedad, Osasuna dhe mbyll në Valladolid 3-të e ndeshjeve të mbetura. Me 3 fitore në 4 ndeshjet e fundit, Sociedad ka 5 nën kontrollin e tijη pozicioni Pak gjëra në 5 të fundit përveç 1 fitore. Atletico Madrid Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

21: 45 ** Sassuolo - Juventus: Sassuolo mund në finale me 5 fitore dhe 1 barazim në 6 ndeshjet e fundit. Dështimi i Juventusit deklaron 2 fitoret në 5 ndeshjet e fundit dhe në 6 të fundit jashtë. G/G & Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

22: 15 ** Chelsea - Arsenal: Koha e mirë me 4 fitore dhe 1 barazim për Chelsea, me problemin e 2 fitoreve në 5 të fundit në shtëpi. Arsenali po vjen nga 2 fitore me 3 fitore dhe 2 barazime në 5 ndeshjet e fundit jashtë, duke shënuar 12 gola, me humbjen e fundit jashtë shtëpisë më 6 shkurt. G / G & Mbi 2.5. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

Në kolonë i veçantë zgjedhjet e mia në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

Sassuolo - 1 (4.90) Bet365
Arsenali - 2 (5.48) Stoiximan

 Views: 5980
- 7132 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 05 / 21   Juniors OÖ - Blau-Weiß Linz
Toulouse - Pau FC
Atl. Madrid - Sociedad
  Linz-Blu-Bardhë (Mbi 1.5)
Toulouse (Mbi 1.5)
Atl. Madrid (Mbi 1.5)
  4.80
Novibet
12 / 05 / 21   Sevilla - Valencia
Genk - Anderlecht
Inter - AS Roma
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.40
Stoiximan
12 / 05 / 21   Sparta Pragë - Viktoria Plzen
Cagliari - Fiorentina
  G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
  4.32
Pamestoixima.gr
12 / 05 / 21   Chelsea - Arsenal
Guimaraes - Famalicão
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.40
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  350.00
Novibet

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.