elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Në 92 '!!!

Përshëndetje miq të kolonës, me një gol në 92, pesë u humbën dje, çfarëdo që them është pak, le të shkojmë në pesë ndeshjet e sotme, unë do të sugjeroj sot në një sistem 3/4/5 Sistemi.  

               
Fat i mirë për të gjithë ……….


Opsione të sugjeruara {sisteme / njësi)

Rastet / menaxhimi

3/4/5 = 16kolonat në 10 njësitë

3/4 = 5kolonat në 15 njësitë

2/3 = 4kolonat në 20 njësitë

Binjak në  50 njësitë


Gjithmonë në varësi të forcës së xhepit të të gjithëve

Facebook: Contelatino Surfbet

 Views: 2398
- 1411 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 04 / 16   Nottingham Forest - Wolverhampton
Rotherham - Blackburn
Numancia - Almeria
Independiente - San Lorenzo
Leon - Pachuca
 
X (3.30)
X (3.30)
X (3.20)
X (3.10)
X (3.60)
3 / 4 / 5
  388.90
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.