elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Conte Latino

Mirandes - Real Oviedo !!!!!!

 Views: 1116
- 1446 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
26 / 11 / 21   Lente - Zemërimi
Mirandes - Real Oviedo
Moreirense - Gil Vicente
Bahia - Grêmio
 
X (3.60)
X (3.10)
X (3.20)
X (3.25)
3 / 4
  116.06
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.