elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Conte Latino

Palmeiras - Atlético Mineiro !!!!!!!!!!

 Views: 937
- 1411 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 09 / 21   Paris FC - Nimes
Avai - Goias
Palmeiras - Atlético Mineiro
Juarez - Atlético San Luis
  X (3.30)
X (3.10)
X (2.95)
X (3.15)
3 / 4
  95.06
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.