elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.00) me 7 / 9 pikë nga Guru L

Conte Latino

Boavista - Portimonense !!!!

 Views: 1312
- 1006 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 09 / 21   Boavista - Portimonense
Palmeiras - Flamengo RJ
Fortaleza - Atlético Mineiro
Atlético GO - Corinthians
 
X (3.10)
X (3.40)
X (3.30)
X (3.10)
3 / 4
  107.82
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.