elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (4.10) nga Guru L ___ Fund (4.75) me 5/6 pikë nga Conte Latino ___ Fund (6.06) nga Arbitro

Conte Latino

Girona - Zaragoza e vërtetë !!!!!!!!

 Views: 791
- 1971 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 04 / 21   Le Mans - Avranches
Bourg en Bresse - Orleans
Girona - Zaragoza e vërtetë
Everton - Tottenham
 
X (3.00)
X (2.85)
X (2.90)
X (3.53)
3 / 4
  87.52
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.