elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Kutia (6.15) me 6/7 pikë nga Guru L

Conte Latino

Málaga - Rayo Vallecano !!!!

 Views: 1603
- 1147 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 02 / 21   Paços Ferreira - Vitoria Guimaraes
Lugo - Logroñés
Ath Bilbao - Villarreal
Málaga - Rayo Vallecano
 
X (2.90)
X (2.95)
X (3.00)
X (2.85)
3 / 4
  73.14
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.