elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Reggiana - Ascoli !!!

 Views: 1699
- 1205 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 02 / 21   Majorka - Espanyol
Portimonense - Gil Vicente
Reggiana - Ascoli
Sporting Gijón - Málaga
 
X (2.85)
X (2.90)
X (2.95)
X (3.10)
3 / 4
  75.58
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.