elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Paraja e gatshme (21.32) me 3/4 barazime në kolonën Vizatimet e ditës nga Conte Latino

Conte Latino

Valenciennes - Clermont !!!!!

 Views: 1075
- 1588 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
31 / 10 / 20   Athletic Bilbao - Sevilla
Sochi - Lokomotiv Moskë
Valenciennes - Clermont
Guingamp - Sochaux
 
X (2.85)
X (3.10)
X (3.00)
X (3.10)
3 / 4
  82.16
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.