elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

 

Conte Latino

Ne fillojmë .........

Përshëndetje për të gjithë miqtë e kolonës, pas pak do të filloj të jap parashikime edhe këtu, unë kam një pamje të vogël të Kampionateve dhe shpresoj të bëjmë ashtu si në vitet e kaluara. Fillim kaq i mirë ...... 

 Views: 807
- 14546 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 09 / 20   Annecy - Creteil
Cholet - Orleans
Ylli i Kuq - Concarneau
Chapecoense - America MG
Botafogo - CRB
 
X (2.92)
X (3.05)
X (2.92)
X (2.82)
X (2.90)
(3 / 4 / 5)
  212.67
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.