elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

New Fund (4.74) dhe Bomba (5.00) nga Guru L

Conte Latino

Cordoba Qendrore - Banfield !!!!!!!

 Views: 2092
- 1664 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 02 / 20   Ponferradina - Gijon Sportive
Amiens - Metz
Albacete - Rayo Vallecano
Kordoba Qendrore - Banfield
 
X (2.95)
X (3.15)
X (2.92)
X (3.00)
3 / 4
  81.40
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.