elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

New Fund (4.74) dhe Bomba (5.00) nga Guru L

Conte Latino

Sporting Gijon - Cadiz !!!!!

 Views: 1604
- 2194 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 02 / 20   Dhimbje - Nancy
Derbi - Fulham
Sportiv Gijon - Cadiz
Banfield - Aldosivi
 
X (2.72)
X (3.30)
X (2.75)
X (3.30)
3 / 4
  81.46
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.