elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.15) me 7 / 9 pikë nga Guru L ___ Arkë (4.76) nga ai Conte Latino

Conte Latino

Argentinos Juniors - Gimnasia La Plata !!!!!!!

 Views: 781
- 856 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 11 / 21   Leganes - Las Palmas
Bordo - Brest
Marítimo - Paços de Ferreira
Argentinos Juniors - Gimnasia La Plata
 
X (3.20)
X (3.55)
X (2.92)
X (3.40)
3 / 4
  112.78
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.