elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Don Corleone

Eibar !!

 Views: 2847
- 2445 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 05 / 21   Sandhausen - Jahn Regensburg
Real Betis - SD Huesca
Valencia - Eibar
Real Sociedad - Real Valladolid
RB Leipzig - Wolfsburg
 
1 (2.05)
1 (1.90)
2 (2.32)
1 (1.62)
1 (2.10)
4 / 5
  30.74
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër nga Don Corleone

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.