elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.00) me 7 / 9 pikë nga Guru L

Don Korleone

Southampton !!

 Views: 1311
- 1361 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 10 / 21   Southampton - Burnley
Barnsley - Sheff Utd
Peterborough - QPR
Blackburn - Lexim
Bolton - Gillingham
 
1 (1.98)
2 (2.05)
2 (1.98)
1 (1.85)
1 (1.82)
4 / 5
  27.05
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër nga Don Corleone

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.