elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.00) me 7 / 9 pikë nga Guru L

Aksioni në Novileagën e re vazhdon pa u ndalur.

Turneu evropian kthehet pas një pushimi dyjavor. Konkursi i madh Novibet vazhdon me ta, me fituesit që pretendojnë sonte 3.000€ * cash plotësisht falas *! Mjafton të gjejnë rezultatet në ndeshjet Atletico Madrid-Liverpool (22:00), Paris Saint-Germain-Leipzig (22:00) dhe Porto-Milan (22:00) nga 3η ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Zbatohen Kushtet dhe Kushtet e disponueshme në novibet.gr/info/oroi.

Filloni parashikimet tuaja në Novileagën e re sot,

Në "Wanda Metropolitano", Atletico do të përpiqet të ndalojë rrugën e Liverpoolit në krye të grupit të dytë dhe në të njëjtën kohë të bëhet kampion. Që të ndodhë kjo, armët sulmuese të "të kuqve", të cilët janë në gjendje të tmerrshme dhe vijnë nga "pesë" kundër Watford (5-0), duhet të shuhen. Tradita (1 humbje në 6 ndeshje) është një ogur pozitiv për "Rochiblancos".

Në Paris, shoqëria e Lionel Messi pret Leipzig. Ata mund të mos jenë bindës me praninë e tyre deri më tani, por parisienët po gjejnë një mënyrë për të marrë atë që duan nga lojërat. Në fakt, dy takimet e ngushta me Lajpcigun inferior, u japin atyre mundësinë që të përfundojnë herët çështjen kualifikuese. "Demat" janë ende në kërkim të stabilitetit në epokën post-Nagelsman, ndërsa jashtë shtëpisë janë të dobët (1-2-3 këtë vit).

Më në fund, një lojë kryesore luhet në "Dragao". Porto dhe Milani po ndjekin trepikëshin që do t'i kthejë ata në pretendimin e kualifikimit në nokaut. Të dy nuk kanë një fitore pas dy xhirove të para në grupin e dytë, ato vijnë nga rezultate pozitive në kampionatet vendase dhe pritet të japin një betejë të bukur.

Çmime të mëdha në para * plotësisht falas çdo ditë!

Adrenalina në Novileagën e re po rritet, pasi lojtarët kërkojnë çmime shtesë në para çdo ditë *. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të parashikojnë rezultatet e sakta në ndeshjet e zgjedhura të ditës plotësisht pa pagesë.

Për dashamirët e statistikave dhe të dhënave historike, këto janë me vlerë të madhe:

  • Rezultatet më të shpeshta në Atletico-Liverpool (pavarësisht nga shtëpia): 1-0 (4), 1-1 (2)
  • Rezultatet më të shpeshta në Porto-Milan (pavarësisht nga shtëpia): 1-0 (2), 0-1 (2), 0-0 (2)
  • Rezultati më i shpeshtë në shtëpi i Parisit këtë vit: 2-0 (2), 2-1 (2)
  • Rezultati më i shpeshtë i Leipzig jashtë këtij viti: 1-1 (2), 1-0 (2)
  • Rezultatet më të shpeshta në Ligën e Kampionëve këtë vit: 2-1 (16), 2-0 (15), 1-0 (11), 1-2 (11), 0-1 (11)

21+ | RREGULLUES P RRGJEGJS: EEEP | RREZIKU I VARSIS DHE HUMBJES S PRO PASURIS | KETHEA HELP LINE: 2109237777 | LUAJ ME PRGJEGJSI

* KONKURSI ISSHT FREE FALAS & NUK K RERKOHET PJESICMARRJE N THE LOJ. KUSHTET & KUSHTET E DISPONUESHME N NO NOVIBET.GR/NOVI-LEAGUE APLIKO

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.