elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Avantazhi është skuadra vendase

Përshëndetje lojtarët e mi, përsërisni ndeshjet për EuropaLeague sot me nikoqirët që kanë avantazhin, le të shkojmë t'i shohim ata ... ... ...........
                
 

BILMPAO ATHLETIKE - E MESME: Bilbao ka një shtëpi të fortë dhe ka avantazhin nga ndeshja e parë (ata fituan 0-1) Unë mendoj se do të pastrojë kualifikimin kundër mediokrit Marseille këtë vit. Ace këtu. «1»

OLYMPIAKOS - ANTERLECHT: Olympiacos është shumë i mirë në shtëpi, me stadiumin e furrës sot, besoj se ka shumë shanse për të fituar dhe kualifikuar. Do të shkoj edhe në selinë këtu. «1»  

NAPOLI - VIGIAREAL: Edhe nëse e kam shumë të vështirë të besoj se nikoqirët do ta kapërcejnë rezistencën e Villarreal, i cili po humbet shumë nga potenciali i tij në ndeshjet jashtë. Pa mungesa, nikoqirët ndoshta do të humbasin Do Antos sot (mungesë serioze) për mysafirët. Do të marr edhe kthesën këtu «1»

Fat i mirë për të gjithë ……….
 Views: 3310
- 3205 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 02 / 16   Athletic Bilbao - Marsejë
Olympiakos - Anderlecht
Napoli - Villarreal
  1
1
1
  4.76
Gërshetohet

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.