elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Belgjika favorit për të fituar .......... (TAMEIO)

 Views: 1961
- 871 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 06 / 21   Uells - Zvicër
Danimarkë - Finlandë
Belgjikë - Rusi
  nën 2.5
nën 2.5
1
  4.22
Stoiximan
12 / 06 / 21   Kristiansund - i çuditshëm
HamKam - Rrjedhat
Sporting Kansas - Austin
  1
1
1
  6.32
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  27.02
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.