elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Ace i plote sot .........

 Views: 1744
- 1961 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
13 / 06 / 21   Angli - Kroaci
Austri - Maqedonia e Veriut
Hollandë - Ukrainë
  1
1
1
  4.75
Stoiximan
13 / 06 / 21   Strømsgodset - Rosenborg
Viking - Vålerenga
Rayo Vallecano - Girona
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
1
  5.98
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  28.47
Stoiximan

E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.