elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Dy triada ........

 Views: 2580
- 2871 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
09 / 05 / 21   Bochum - Regensburg
Sturm Graz - Salzburg
Lozana - Cyrih
  1
G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
  4.95
Stoiximan
09 / 05 / 21   Eintracht Frankfurt - Mainz
Villarreal - Celta
Juventus - Milano
  1
1
Mbi 2.5
  5.55
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  27.81
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.