elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Barca janë ........

 Views: 2870
- 941 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
08 / 05 / 21   Wolfsburg - Union Berlin
Dortmund - RB LeipzigWolfsburg
Barcelona - Atl. Madrid
  1
G / G & Mbi 2.5
1
  5.69
Stoiximan
08 / 05 / 21   Shën Liege - Gent
Galatasaray - Besiktas
Djem të rinj - Bazel
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
  5.20
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  29.32
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.